О признании утратившим силу решения акима города Приозерск от 22 ноября 2016 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 1 июня 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июня 2017 года № 4272
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Приозерск РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Приозерск от 22 ноября 2016 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 ноября 2016 года № 4026, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 29 декабря 2016 года, в газете "Приозерский вестник" от 25 ноября 2016 года № 47/483).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин

Приозерск қаласы әкімінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 маусымда № 4272 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Приозерск қаласы әкімінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 23 қарашада № 4026 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда, "Приозерский вестник" 2016 жылғы 25 қарашадағы № 47/483 газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Камзин