Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 24 октября 2017 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 ноября 2017 года № 6029. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 5 апреля 2018 года № 485.
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 05.04.2018 № 485 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қазандағы № 340 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қарашада № 6029 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 485 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 05.04.2018 № 485 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов на 2017 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 29 марта 2017 года № 170 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5793, опубликовано 19 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.

2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 170 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5793 болып тіркелген, 2017 жылдың 19 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение 1 к постановлению акимата Жанакорганского района от "24" октября 2017 года № 340
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
(человек)
Размер квоты
( % )
от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации (человек)
1
Акционерное общество "Шалкия Цинк ЛТД"

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы " 24" қазандағы № 340 қаулысына 1- қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің
тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі
(%)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Шалкия Цинк ЛТД" акционерлік қоғамы