Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 12 мая 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 мая 2017 года № 5835. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 5 июня 2017 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 05.06.2017 № 5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года “О гражданской защите”, постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 “Об установлении классификации черезвычайных ситуаций природного и техногенного характера” и протокола заседения комиссии Сырдарьинского района по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 27 апреля 2017 года № 3 аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселка Теренозек, сельских округов Н.Илиясова, Калжан ахун, А.Токмаганбетова Сырдарьинского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Сырдарьинского района Лекерова Б. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 28 апреля 2017 года.
Аким района Казантаев Г.

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 мамырда № 5835 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 05.05.2017 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, “Азаматтық қорғау туралы” Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, “Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына және Сырдария ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 3 хаттамасына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек кенті, Н.Ілиясов, Қалжан ахун, А.Тоқмағанбетов ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Сырдария ауданы әкімінің орынбасары Б.Лекеров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 28 сәуірінен бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев