О делении территорий Мангистауской области на зоны
Постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 августа 2017 года № 3408. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 6 июня 2022 года № 83
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 06.06.2022 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 "Об утверждении Правил деления территории на зоны" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6027)акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Территории нижеследующих районов и городов отнести к благополучной зоне с вакцинацией – по оспе (овец и коз) - территории Бейнеуского, Мангистауского, Мунайлинского, Тупкараганского районов;
по пастереллезу (все виды животных) – территории Бейнеуского, Каракиянского, Мангистауского, Мунайлинского, Тупкараганского районов;
исключен постановлением акимата Мангистауской области от 25.06.2018 № 156 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
по сибирской язве(все виды животных) – территории городов Актау, Жанаозен, Бейнеуского, Каракиянского, Мангистауского,Мунайлинского, Тупкараганского районов;
по бешенству (все виды животных) – территории городов Актау,Жанаозен,Бейнеуского,Каракиянского, Мангистауского,Мунайлинского, Тупкараганского районов;
по чуме (верблюды) - территории городов Актау, Жанаозен, Бейнеуского, Каракиянского, Мангистауского,Мунайлинского, Тупкараганского районов;
по эмфизематозному карбункулу(крупный рогатый скот) - территории городов Актау, Жанаозен, Бейнеуского,Каракиянского,Мангистауского, Мунайлинского,Тупкараганского районов;
по нодулярному дерматиту (крупный рогатый скот) - территории городов Актау, Жанаозен, Бейнеуского, Каракиянского, Мангистауского, Мунайлинского и Тупкараганского районов.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Мангистауской области от 25.06.2018 № 156 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 30.10.2020 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);.

Маңғыстау облысы аумағын аймақтарға бөлу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 176 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 тамызда № 3408 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 83 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 06.06.2022 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767 "Аумақты аймақтарға бөлу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6027 болып тіркелген) сәйкесоблыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төмендегі аудандар мен қалалар аумақтары вакцинациямен қолайлы аймаққа жатқызылсын:
күл (қой мен ешкі) бойынша – Бейнеу, Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының аймақтары;
пастереллез (барлық жануар түрі) бойынша – Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының аймақтары;
алынып тасталды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 25.06.2018 № 156 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
сібір жарасы (барлық жануар түрі) бойынша – Ақтау, Жаңаөзен қалаларының, Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының аймақтары;
құтыру (барлық жануар түрі) бойынша – Ақтау, Жаңаөзен қалаларының, Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының аймақтары;
оба (түйе) бойынша - Ақтау, Жаңаөзен қалаларының, Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының аймақтары;
қарасан (мүйізді ірі қара) бойынша - Ақтау, Жаңаөзен қалаларының, Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы,Түпқараған аудандарының аймақтары;
нодулярлық дерматит (мүйізді ірі қара) бойынша – Ақтау, Жаңаөзен қалаларының, Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы және Түпқараған аудандарының аймақтары.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 25.06.2018 № 156 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.10.2020 № 194 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

2. Другие (кроме вышеназванных) территории Мангистауской области отнести к благополучной зоне без вакцинации.
3. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Мангистауской области" (Хамиев Ш.С.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет–ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акимаМангистауской области Амиржанова Р.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Актау
Трумов С.У.
"10" июля 2017 г.
Аким Бейнеуского района
Азирханов Б.А.
" 10" июля 2017 г.
Аким города Жанаозен
Абилов Е.Ж.
" 10" июля 2017 г.
Аким Каракиянского района
ДауылбаевА.К.
" 10" июля 2017 г.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Мангистауская
областная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Маркабаев Б.А.
" 10" июля 2017 г.
Аким Мангистауского района
АйтуаровЖ.К.
" 10" июля 2017 г.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Управление
ветеринарии Мангистауской области"
Кушкинбаев И.А.
" 10" июля 2017 г.
Аким Мунайлинского района
ТажибаевН.Т.
" 10" июля 2017 г.
Аким Тупкараганского района
АсауовТ.Т.
" 10" июля 2017 г.

2. Маңғыстау облысының басқа(жоғарыда аталғаннан басқа) аумақтары вакцинациясыз қолайлы аймаққа жатқызылсын.
3. "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ш.С.Хамиев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қаласының әкімі
С.Ө. Трұмов
"10"шілде2017 ж.
Бейнеу ауданының әкімі
Б.А. Әзірханов
"10"шілде2017 ж.
Жаңаөзен қаласының әкімі
Е.Ж. Әбілов
"10"шілде2017 ж.
Қарақия ауданының әкімі
Ә.Қ. Дауылбаев
"10"шілде2017 ж.
"Қазақстан Республикасы Ауыл
Шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Маңғыстау
облыстық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Б. А. Марқабаев
"10"шілде2017 ж.
Маңғыстау ауданының әкімі
Ж.Қ. Айтуаров
"10"шілде2017 ж.
"Маңғыстау облысының
ветеринария басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
И. Ә. Көшкінбаев
"10"шілде2017 ж.
Мұнайлы ауданының әкімі
Н.Т. Тәжібаев
"10"шілде2017 ж.
Түпқараған ауданының әкімі
Т.Т. Асауов
"10"шілде2017 ж.