Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 ноября 2017 года № 666. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 ноября 2017 года № 7309
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в разрезе организаций на 2018 год согласно приложению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района
от 7 ноября 2017 года № 666
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в разрезе организаций на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ВАН"

2018 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 666 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қарашада № 7309 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына, сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Аудан әкімі К. Ахметов
Қостанай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 7 қарашадағы
№ 666 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері
Ұйымның атауы
Ұйымдар дағы жұмыскер лердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық көрсетілімде
Жұмыс орындарының саны
1.
"ВАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі