О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года № 152/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства и животного мира"
Постановление акимата Павлодарской области от 26 июня 2017 года № 178/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2017 года № 5585. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 января 2021 года № 30/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.01.2021 № 30/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
.1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года № 152/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства и животного мира" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4586, опубликовано 7 августа 2015 года в газете "Регион. kz") следующие изменения:
подпункт 4) пункта 1 указанного постановления на государственном языке изложить в следующей редакции, текст на русском языке не меняется:
"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын аумақтық бөлімшелерде мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.";
подпункт 5) пункта 1 указанного постановления исключить;
в регламенте государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета", утвержденном указанным постановлением:
абзац первый подпункта 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) ответственный исполнитель рассматривает заявление, проверяет полноту представленных документов, готовит выдачу лесорубочного и (или) лесного билета, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - в течение 2 (двух) рабочих дней.";
приложение к указанному регламенту государственной услуги изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Государственная регистрация договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) ответственный исполнитель рассматривает заявление, проверяет полноту представленных документов, осуществляет регистрацию договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда, либо готовит мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта - в течение 1 (одного) рабочего дня;";

Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы "Орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 152/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 178/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде № 5585 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 30/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 25.01.2021 № 30/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы "Орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 152/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4586 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 тамызда "Регион.kz" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағының 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын аумақтық бөлімшелерде мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 1 тармағының 5) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармағы 3) тармақшасының бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"3) жауапты орындаушы өтінішті қарастырады, ұсынылған құжаттардың толық болуын тексереді, ағаш кесу және (немесе) орман билетін, немесе Стандарттың 9-1-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беруді дайындайды - 2 (екі) жұмыс күні ішінде.";
көрсетілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармағы 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) жауапты орындаушы өтінішті қарастырады, ұсынылған құжаттардың толық болуын тексереді, мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын тіркеуді жүзеге асырады, немесе Стандарттың 9-1-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беруді дайындайды - 1 (бір) жұмыс күні ішінде;";

приложения 1, 3 к указанному регламенту государственной услуги изложить в следующей редакции согласно приложению 2, 3 к настоящему постановлению.
регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование участков под объекты строительства на землях государственного лесного фонда, где лесные ресурсы предоставлены в долгосрочное лесопользование для оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских и спортивных целей; нужд охотничьего хозяйства; побочного лесного пользования", утвержденный указанным постановлением исключить.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
официальное опубликование настоящего постановления;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" июня 2017 года № 178/3
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача лесорубочного
и лесного билета"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" июня 2017 года № 178/3
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Государственная
регистрация договора
долгосрочного лесопользования
на участках государственного
лесного фонда"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными
подразделениями (работниками) в процессе оказания государственной услуги
"Государственная регистрация договора долгосрочного лесопользования
на участках государственного лесного фонда"
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование
Специалист канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководитель услугодателя
Специалист канцелярии услугодателя
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация поступивших документов сотрудником канцелярии услугодателя и направление руководителю услугодателя
Наложение резолюции руководителем услугодателя и направление ответственному исполнителю
Рассматривает заявление, проверяет полноту представленных документов, осуществляет регистрацию договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда, либо готовит мотивированный ответ об отказе, по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта
Подписание руководителем услугодателя уведомления о государственной регистрации договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда либо мотивированного ответа об отказе
Направление результата оказания государственной услуги услугополучателю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Зарегистрированное заявление
Резолюция
Регистрация договора либо мотивированный ответ об отказе
Подписание, заверение печатью
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Сроки исполнения
В течение 20 минут
В течение 30 минут
В течение 1(одного) рабочего дня
В течение 30 минут
В течение 10 минут
2 (два) рабочих дня
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" июня 2017 года № 178/3
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Государственная
регистрация договора
долгосрочного лесопользования
на участках государственного
лесного фонда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Государственная регистрация договора долгосрочного лесопользования
на участках государственного лесного фонда"
Условные обозначения:

көрсетілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1, 3-қосымшалары осы қаулының 2, 3-қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
көрсетілген қаулымен бекітілген "Орман ресурстары, сауықтыру, рекреациялық, тарихи-мәдени, туристік және спорттық мақсаттар; аңшылық шаруашылығының мұқтаждықтары; жанама орман пайдалану үшін ұзақ мерзімді орман пайдалануға берілген мемлекеттік орман қоры жерлерінде учаскелерді құрылыс объектілерін салуға пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті алынып тасталсын.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының ресми жариялануын;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.К. Қасеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "26" маусым
№ 178/3 қаулысына
1-қосымша
"Ағаш кесу және орман
билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік
қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "26" маусым
№ 178/3 қаулысына
2-қосымша
"Мемлекеттік орман қоры
учаскелерінде ұзақ мерзімді
орман пайдалану шартын
мемлекеттік тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді
орман пайдалану шартын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік
қызметін көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау
Іс-қимылдың (жұмыс барысы, ағыны) №
1
2
3
4
5
Атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Іс-қимылдың (процесс, рәсім, операция) атауы және олардың сипаттамасы
Келіп түскен құжаттардың көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманымен қабылдануы және тіркелуі және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысының бұрыштаманы қоюы және жауапты орындаушыға жіберу
өтінішті қарастырады, ұсынылған құжаттардың толық болуын тексереді, мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын тіркеуді жүзеге асырады, немесе Стандарттың 9-1-тармағында көзделген негіздерде мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беруді дайындайды
Көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартының тіркелуі жөнінде хабарландыруға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қоюы
Көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін жолдау
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешімдер)
Тіркелген өтініш
Бұрыштама
Шартты тіркеу немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Қол қою, мөрмен растау
Хабарландыру немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімдері
20 минут ішінде
30 минут ішінде
1 (бір) жұмыс күні ішінде
30 минут ішінде
10 минут ішінде
2 (екі) жұмыс күні
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "26" маусым
№ 178/3 қаулысына
3-қосымша
"Мемлекеттік орман қоры
учаскелерінде ұзақ мерзімді
орман пайдалану шартын
мемлекеттік тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді
орман пайдалану шартын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: