О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года № 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 6 сентября 2017 года N 3/351. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 сентября 2017 года N 1407. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 02 ноября 2018 года № 4/515
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 02.11.2018 № 4/515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "О Земельной комиссии города Алматы" от 22 января 2008 года № 1/56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 770, опубликовано 1 апреля 2008 года в газете "Вечерний Алматы" и 5 апреля 2008 года в газете "Алматы ақшамы") следующие изменения:
в положении о Земельной комиссии города Алматы, утвержденном указанным постановлением:
абзац первый пункта 3 изложить в следующей редакции:
"3. Комиссия создается постановлением акимата города Алматы из числа депутатов маслихата города Алматы, представителей управлений земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Алматы, Палаты предпринимателей города Алматы и иных органов и организаций.";
абзац второй пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Секретарь Комиссии не является ее членом и не имеет права голоса при принятии Комиссией решений".
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 10 сентября 2015 года № 3/541 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года № 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1209, опубликовано 15 октября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
3. Управлению земельных отношений города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе акимата города Алматы, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі N 3/351 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қыркүйекте N 1407 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № 4/515 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № 4/515 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 770 болып тіркелген, 2008 жылғы 1 сәуірде "Вечерний Алматы" және 2008 жылғы 5 сәуірде "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы ережедегі:
3 тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Комиссия Алматы қаласы әкімдігінің қаулысымен Алматы қаласы мәслихаты депутаттарының қатарынан, Алматы қаласы жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы басқармалары, Алматы қаласының Кәсіпкерлер палатасы және басқа да органдар мен ұйымдардың өкілдерінен құрылады.";
4 тармақтың екінші азат жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Комиссия хатшысы оның мүшесі болып табылмайды және Комиссия шешім қабылдаған кезде дауыс беруге құқығы жоқ".
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 3/541 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1209 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек