О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 14 марта 2017 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 апреля 2017 года № 1366. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", а также статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2014 года № 1034, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 01 мая 2014 года № 52-53 (4927) и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52 (12728-12729)) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 42, 44 и центров избирательных участков № 61, 63, 103, 111 согласно приложению к настоящему решению;
2) в избирательных участках № 73, 87 название улицы "Мирзояна" изменить на улицу "Чокина".
2. Аппарат акима Алмалинского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Абилкакову К.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. акима района Е. Бейсеуов
Приложение
к решению акима
Алмалинского района
города Алматы
от 14 марта 2017 года № 4
Избирательные
участки Алмалинского района города Алматы Избирательный участок № 42
Центр: 050005, г. Алматы, улица Тлендиева, 35,
Коммунальное государственное учреждения
"Общеобразовательная школа № 96",

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 04 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 1366 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11 сәуірдегі 2019 жылғы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті және мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 1034 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 52-53 (4927) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 51-52 (12728-12729) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің қосымшасындағы № 42, 44 сайлау учаскелерінің шекаралары және № 61, 63, 103, 111 сайлау учаскелерінің орталықтары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) № 73, 87 сайлау учаскелеріндегі "Мирзоян" көшесінің атауы "Шөкин" көшесі атауына өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік
құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Алмалы ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы К.Қ. Әбілқақоваға жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбек бойынша он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Е. Бейсеуов
Алматы қаласы Алмалы ауданы
әкімінің 2017 жылғы 14 наурыз
№ 04 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері № 42 сайлау учаскесі Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Нұрғиса Тілендиев көшесі, 35,
"№ 96 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

телефон: 377-48-74, 240-59-90
Границы: от улицы Толе би по восточному берегу реки Большая Алматинка до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова исключая дома 21,26,27,28,29 до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 44
Центр: 050005, г. Алматы, улица Тлендиева, 35,
Коммунальное государственное учреждения
"Общеобразовательная школа № 96",
телефон: 377-48-74, 240-59-90
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по нечетной стороне улицы Дуйсенова до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка до улицы Грановского; по нечетной стороне улицы Грановского до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Даргомыжского; по нечетной стороне улицы Даргомыжского до северной границы общеобразовательной школы № 96; вдоль северной границы общеобразовательной школы № 96 до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы включая по четной стороне улицы Дуйсенова дома 21,26,27,28,29.
Избирательный участок № 61
Центр: 050009, город Алматы, улица Жарокова, 9,
Коммунальное государственное учреждения "Гимназия № 79",
телефон: 375-99-47, 375-99-45
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улице Богенбай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра, исключая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 63
Центр: 050009, город Алматы, улица Жарокова, 9,
Коммунальное государственное учреждения "Гимназия
№ 79", телефон: 375-99-47, 375-99-45
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улице Толе би до улицы Линия-8; по нечетной стороне улицы Линия-8 до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би.
Избирательный участок № 103
Центр: 050026, город Алматы, улица Шарипова Ади, 23/27,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа №16 имени Ади Шарипова",
телефон: 239-92-60
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя до восточного берега реки Есентай; вдоль восточного берега реки Есентай до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до проспекта Жибек Жолы; по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 111
Центр: 050000, г. Алматы, ул. Панфилова, 127, "Казахская
национальная академия искусства имени Т.К. Жургенова",

телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Төле би көшесінен Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауынан Дүйсенов көшесіне дейін, Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен 21,26,27,28,29 үйлерін қоспағанда Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тлендиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Үлкен Алматы көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесі Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Нұрғиса Тілендиев көшесі, 35,
"№ 96 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің тақ санды жағымен № 96 орта мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 орта мектептің солтүстік шекарасы бойынан Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіндегі 21,26,27,28,29 үйлерді қоса.
№ 61 сайлау учаскесі Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Жароков көшесі, 9, "№79 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
телефон: 375-99-47, 375-99-45
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 300 үйді шығара.
№ 63 сайлау учаскесі Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Жароков көшесі, 9, "№79 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
телефон: 375-99-47, 375-99-45
Шекаралары: Гагарин даңғылымен Төле би көшесінен 8 – Линия көшесіне дейін; 8 – Линия көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 103 сайлау учаскесі Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Шәріпов көшесі, 25/27,
"Әди Шәріпов атындағы №16 жалпы білім беретін мектеп", коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, тел. 239-92-60.
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Есентай өзенінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің шығыс жағалауымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 111 сайлау учаскесі Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 127,

телефон: 272-43-98
Границы: от проспекта Абылай хана по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Казыбек би.

"Т. Қ. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы", тел: 272-43-98
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.