О внесении изменений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 10 августа 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 23 августа 2017 года № 1400. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1027, опубликованный в газетах "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 228, 238, 240, 241 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Бостандыкского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Алиярову Б.Ж.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Торгаев
Приложение
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 10 августа 2017 года № 05
Избирательный участок № 228
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, гимназия № 60,
телефон 265-48-87
Границы: от улицы Навои по улице Торайгырова (южная сторона) в восточном направлении, включая по микрорайону Орбита-1 дома 1, 2, 3, 4, 5 и по улице Навои (северная сторона) дома 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3, до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до торца дома 310 по улице Навои, включая дом 314 по улице Навои, от торца дома 310 по улице Навои (восточная сторона) в северном направлении до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 238
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55,
общеобразовательная школа № 45, телефон 229-33-64

Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 05 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2017 жылғы 10 тамыздағы № 05 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 тамызда № 1400 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 11.04.2019 № 2 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 05 шешіміне (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1027 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылдың 29 сәуіріндегі № 49-50 санында жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 228, 238, 240, 241 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, тіркелгеннен кейін ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Бостандық ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж. Алияроваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Торғаев
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2017 жылғы 10 тамызындағы
№ 05 шешіміне қосымша
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 гимназиясы, телефон 265-48-87
Шекаралары: Навои көшесінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Орбита-1 ықшам ауданындағы 1, 2, 3, 4, 5 үйлерді және Навои көшесіндегі (солтүстік жағы) 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3 үйлерді қоса есептегенде Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Навои көшесіндегі 310 үйдің бұрышына дейін, Навои көшесіндегі 314 үйді қоса есептегенде, Навои көшесіндегі 310 үйдің бұрышынан (шығыс жағы) солтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін.
№ 238 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы,
55 үй, № 45 жалпы білім беру мектебі,
телефон 229-33-64

Границы: по границе домов микрорайона Орбита-3 дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
Избирательный участок № 240
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, дом 28,
Акционерное общество "Международная образовательная корпорация"
(учебный корпус Казахской головной архитектурно-строительной академии),
телефон 309-63-06
Границы: от улицы Саина по улице Рыскулбекова в восточном направлении до дома 34 по улице Рыскулбекова, от дома 34 в южном направлении до улицы Торайгырова, включая дома по улице Торайгырова 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53 и исключая по микрорайону Орбита-3 дома 16, 20, 21, 22, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Саина, по улице Саина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Рыскулбекова.
Избирательный участок № 241
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 20,
общеобразовательная школа № 37, телефон 265-19-91
Границы: от улицы Щепкина по улице Рыскулбекова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Навои, по улице Навои (восточная сторона) в северном направлении до улицы Токтабаева, по улице Токтабаева (южная сторона) в восточном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до улицы Торайгырова, исключая по улице Навои дома 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Щепкина, по улице Щепкина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Рыскулбекова.

Шекаралары: Орбита-3 ықшам ауданы үйлерінің шекарасымен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25 үйлер.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй,
"Халықаралық білім беру корпорациясы" акционерлік қоғамы
(Қазақ бас сәулет құрылыс академиясының оқу корпусы),
телефон 309-63-06
Шекаралары: Саин көшесінен бастап Рысқұлбеков көшесінің бойымен шығысқа қарай Рысқұлбеков көшесіндегі 34 үйге дейін, 34 үйден бастап оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53 үйлерді қоса есептегенде және Орбита-3 ықшам ауданындағы 16, 20, 21, 22 үйлерді есепке алмағанда, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Саин көшесіне дейін, Саин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлбеков көшесіне дейін.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20 үй,
№ 37 жалпы білім беру мектебі, телефон 265-19-91
Шекаралары: Щепкин көшесінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Навои көшесіне дейін, Навои көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тоқтабаев көшесіне дейін, Тоқтабаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Навои көшесіндегі 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3 үйлерді есепке алмағанда, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Щепкин көшесіне дейін, Щепкин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлбеков көшесіне дейін.