О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Ордабасынского района
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 23 мая 2017 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 июня 2017 года № 4114
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Ордабасынского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Омарбекова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А.Мамытбеков
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 23 мая 2017 года № 193
Перечень некоторых нормативных правовых постановления акимата Ордабасынского района утративших силу
1. Постановление акимата Ордабасынского района от 9 декабря 2016 года № 431 "Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории Ордабасынского района" (зарегистрировано В Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2016 года № 3937, опубликовано в районной газете "Ордабасы оттары" 14 января 2017 года).
2. Постановление акимата Ордабасынского района от 9 декабря 2016 года № 433 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Ордабасынского района" (зарегистрировано В Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2016 года № 3931, опубликовано в районной газете "Ордабасы оттары" 14 января 2017 года).
3. Постановление акимата Ордабасынского района от 14 сентября 2015 года № 445 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано В Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 января 2017 года № 3956, опубликовано в районной газете "Ордабасы оттары" 21 января 2017 года).

Ордабасы ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 23 мамырдағы № 193 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 1 маусымда № 4114 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ордабасы ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Омарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Мамытбеков
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 23 мамырдағы
№ 193 қаулысына қосымша
Ордабасы ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 431 "Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындарды белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 3937 болып тіркелген, "Ордабасы оттары" газетінде 2017 жылғы 14 қаңтарында жарияланған).
2. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 433 "Ордабасы ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 3931 болып тіркелген, "Ордабасы оттары" газетінде 2017 жылғы 14 қаңтарында жарияланған).
3. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 445 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 3956 болып тіркелген, "Ордабасы оттары" газетінде 2017 жылғы 21 қаңтарында жарияланған).