Об утверждении формы сведений о плательщиках платы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, наличии (отсутствии) разрешительных документов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 марта 2018 года № 403. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2018 года № 16703. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 271 (вводится в действие с 11.04.2019)
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 28.03.2019 № 271 (вводится в действие с 11.04.2019).
В соответствии с пунктом 3 статьи 603 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму сведений о плательщиках платы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, наличии (отсутствии) разрешительных документов.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
___________________ Қасымбек Ж.М.
"__" _____________2018 года
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 марта 2018 года № 403
форма
Сведения о плательщиках платы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, наличии (отсутствии) разрешительных документов
Отчетный период 20___ год ______ месяц.
Периодичность: месячная.
Круг лиц представляющих: Национальный оператор по управлению автомобильными дорогами и местные исполнительные органы.
Куда представляется: в территориальные органы государственных доходов по месту размещения наружной (визуальной) рекламы.
Срок представления: ежемесячно в срок не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным.
Общие данные
Наименование (фамилия имя отчество (при его наличии) налогоплательщика, юридический адрес, места нахождения ИП (место жительство)
Индивидуальный идентификационный номер/ Бизнес идентификационный номер
Категория налогоплательщика (физическое лицо, индивидуальный предприниматель, юридическое лицо (структурное подразделение юридического лица), государственный орган)
Номер, дата, срок действия разрешительного документа / номер, дата, протокола о нарушении
Место размещения наружной (визуальной) рекламы
Значение дорог (город республиканского значения, столица, областного, районного значения, село, поселок)
Номер, категория автомобильной дороги
Виды объектов наружной (визуальной) рекламы
Количество размещаемых видов наружной (визуальной) рекламы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Общие данные
Фактический срок размещения объектов рекламы в отчетном году (месяц)
по расторгнутым разрешениям
Площадь одной стороны вида наружной (визуальной) рекламы
Срок размещения объектов рекламы в отчетном году (месяц)
Сумма платы, исчисленная за отчетный год (месяц), тенге
Ставка платы, месячный расчетный показатель
Сумма платы, подлежащая уплате в бюджет за отчетный год, тенге
Размер ежемесячной платы за размещение рекламы, тенге
Сведения об уплате суммы платы за размещение рекламы
сумма платы, тенге
номер и дата платежного документа
Номер, дата документа, подтверждающего расторжение
Сумма платы, подлежащая к уменьшению в отчетном году (месяц), тенге
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
________________________________________________________
(Фамилия имя отчество (при его наличии) первого руководителя либо
исполняющего обязанности, должностного лица)
________________________________________________________
(Фамилия имя отчество (при его наличии) сотрудника, ответственного за составление сведений)
Дата составления сведений "___"______________________20__года
____________________
(подпись, МП)
____________________
(подпись)

Төлемақы төлеушілер, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, рұқсат құжаттарының бар (жоқ) екендігі туралы мәліметтің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 403 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 30 наурызда № 16703 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 271 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 28.03.2019 № 271 (11.04.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 603-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1) Қоса беріліп отырған Төлемақы төлеушілер, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, рұқсат құжаттарының бар (жоқ) екендігі туралы мәліметтің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж.М. Қасымбек _________________
2018 жылғы "____" _____________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 26 наурыздағы
№ 403 бұйрығымен бекітілген
нысан
Төлемақы төлеушілер, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, рұқсат құжаттарының бар (жоқ) екендігі туралы мәліметті
Есепті кезең 20___ жыл ______ айы.
Кезеңділік: айлық.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Автомобиль жолдарын басқару жөніндегі ұлттық оператор және жергілікті атқарушы органдар.
Қайда ұсынылады: сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырылған жер бойынша аймақтық мемлекеттік кірістер органдарына.
Ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірілмей.
Жалпы мәліметтер
Салық төлеушінің атауы (тегі аты әкесінің аты (ол болған кезде), заңды мекенжайы ДК орналасқан жері (тұрғылықты мекенжайы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі / бизнес сәйкестендіру нөмірі
Салық төлеушінің санаты (жеке тұлға, дара кәсіпкер, заңды тұлға (заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесі), мемлекеттік орган)
Рұқсат беру құжатының нөмірі, күні, қолданылу мерзімі / Бұзушылық туралы хаттаманың нөмірі, күні
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру орны
Жолдардың маңыздылығы (республикалық маңызы бар қаланың, астананың, ауданның, облыстық аудандық маңызы бар, ауыл, кент)
Авто көлік жолдарының санаты, нөмірі
Сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерінің түрлері
Орналастырылған сыртқы (көрнекі) жарнама түрлерінің саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Жалпы мәліметтер
Есепті жылда жарнама объектілерін орналастырудың нақты мерзімі (айда)
Тоқтатылған рұқсаттар бойынша
Сыртқы (көрнекі) жарнама түрінің бір жағының алаңы
Есепті жылда жарнама объектілерін орналастыру мерзімі (ай)
Есепті жылда есептелген төлемақы сомасы (ай), теңге
Төлемақы мөлшерлемесі, айлық есептік көрсеткіш
Есепті жылда бюджетке төлеуге жататын төлемақы сомасы, теңге
Жарнаманы орналастыру үшін айлық төлемақы мөлшері, теңге
Жарнаманы орналастырғаны үшін төлемдер сомасынның төлеуі туралы мәлімет
Төлемақы сомасы, теңге
Төлем құжатының нөмірі мен күні
Бұзылғандығын растайтын құжаттың нөмірі, күні
Есепті жылда (айда) азайтуға жататын төлем сомасы, теңге
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
______________________________________________             ________________________
(Бірінші басшының не міндетін атқарушысының тегі                  (қолы, МО)
аты әкесінің аты (ол болған кезде)
_______________________________________________             _________________________
(Мәліметті жасауға жауапты қызметкердің аты әкесінің                        (қолы)
аты (ол болған кезде)
Мәліметтердің жасалған күні 20__ жылғы "___" ______________________