О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 140 "Об утверждении Правил и формы представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 апреля 2018 года № 453. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2018 года № 16866
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 140 "Об утверждении Правил и формы представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10586, опубликован 13 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в заголовок вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в подпункт 1) пункта 1 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
Правила представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
Форму представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Н. Айдапкелов
"__" ___________ 2018 года
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан

"Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтерді табыс ету қағидаларын және нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 140 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 453 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 4 мамырда № 16866 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтерді табыс ету қағидаларын және нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 140 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10586 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 мамырда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтерді ұсыну қағидаларын және нысанын бекіту туралы";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Темекi өнімдерінің өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңының 5-бабы 5-1) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабы 3-тармағы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтерді ұсыну қағидалары осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;";
мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтерді ұсыну қағидалары осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтердің нысаны осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_____________ Н. Айдапкелов
2018 жылғы "__" ___________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің

от 9 апреля 2018 года
№ 453
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года
№ 140
Правила представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга
1. Настоящие Правила представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга разработаны в соответствии с подпунктом 5-1) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" определяют порядок и сроки представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга (далее – сведения).
2. Сведения представляются лицом, осуществляющим производство табачных изделий (далее – декларант) в соответствующий орган государственных доходов.
3. Отчетным периодом представления сведений является календарный месяц и сведения представляются ежемесячно не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным.
4. Налогоплательщики, вошедшие в перечень крупных налогоплательщиков, утверждаемый Правительством Республики Казахстан, представляют сведения в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан без представления сведений в соответствии с настоящими Правилами.
5. Сведения представляются на бумажных или электронных носителях.
6. При представлении сведений:
1) на бумажном носителе – заполняется шариковой ручкой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства. При заполнении сведений не допускаются исправления, подчистки и помарки;
2) на электронном носителе – заверяется электронной цифровой подписью.
7. Сведения заполняются в натуральных показателях (тысяч штук/килограмм) с указанием суммы (тенге).
8. При отсутствии показателей соответствующей ячейки сведения не заполняются.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 9 апреля 2018 года
№ 453
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 140
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения, необходимые для осуществления мониторинга
отчетный период ____ месяц 20__ года
Индекс: СНдОМ 1
Периодичность: ежемесячная
Представляют: лицо, осуществляющее производство табачных изделий
Куда представляется: в органы государственных доходов
Срок представления: не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным
ИИН (БИН)_______________________________________________________
Наименование налогоплательщика___________________________________
Отчетный период _________________________________________________
Остаток на начало отчетного месяца
Произ
водство
Реали
зация
Экспорт
Ито
го
в Россий
скую Федера
цию
в Респуб
лику Бела
русь
в Респу
блику Арме
ния
в Киргиз скую Респуб лику
в третьи стра
ны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Сигареты с фильтром (тыс. шт./тыс. тенге)
Сигареты без фильтра (тыс. шт./тыс. тенге)
Папиросы (тыс. шт./тыс. тенге)
Сигары (тыс. шт./тыс. тенге)
Сигариллы (тыс. шт./тыс. тенге)
Табак (кг/ тыс. тенге)
Продолжение таблицы
Импорт
Остаток на конец отчетного месяца
Начислено акцизов
Уплачено акцизов
Итого
из Российской Федерации
из Республики Беларусь
из Республики Армения
из Киргиз ской Респуб лики
и третьих стран
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Сигареты с фильтром (тыс. шт./тыс. тенге)
Сигареты без фильтра (тыс. шт./тыс. тенге)
Папиросы (тыс. шт./тыс. тенге)
Сигары (тыс. шт./тыс. тенге)
Сигариллы (тыс. шт./тыс. тенге)
Табак (кг/ тыс. тенге)
________________________________/______/       дата подачи сведений __________________
Ф.И.О.(при его наличии)       подпись                               цифрами день, месяц, год
Руководителя (Налогоплательщика)             м.п.
_______________________/_______/       дата приема сведений _________________________
Ф.И.О.(при его наличии) подпись             в органе государственных       цифрами день, месяц, год
Главного бухгалтера             доходов
(Налогоплательщика)
________________________/________/       м.ш
Ф.И.О. (при его наличии)       подпись
Должностного лица,
принявшего сведения
Примечание: пояснение по заполнению формы представления сведений, необходимых
для осуществления мониторинга приведено в приложении.
Приложение
к форме "Сведения, необходимых для
осуществления мониторинга"
Пояснение по заполнению формы "Сведения, необходимых для осуществления мониторинга"

2018 жылғы 9 сәуірдегі
№ 453 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 140 бұйрығына 1-қосымша
Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтерді ұсыну қағидалары
1. Осы Қағидалар "Темекi өнімдерінің өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңының 5-бабы 5-1) тармақшасына, "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді және темекi бұйымдарының өндiрiсін жүзеге асыратын және мониторингке жататын тұлғалар үшін мәліметтерді (бұдан әрі – мәліметтер) ұсыну мерзімі және тәртібін айқындайды.
2. Мәліметтерді темекi бұйымдарының өндiрiсін жүзеге асыратын тұлғалар (бұдан әрі – декларант) тиісті мемлекеттік кіріс органына тапсырады.
3. Мәліметтерді тапсырудың есепті кезеңі күнтізбелік ай болып табылады және мәліметтер есептiден кейiнгi айдың 15 күнiнен кешіктiрмей, ай сайын тапсырылады.
4. Қазақстан Республикасының Үкіметімен бекітілген ірі салық төлеушілер тізбесіне кірген салық төлеушілер, осы Қағидаларға сәйкес мәліметтерді ұсынбай Қазақстан Республикасының салықтық заңнамасына сәйкес мәліметтерді ұсынады.
5. Мәліметтер қағаз немесе электронды тасығышта табыс етіледі.
6. Мәліметтерді толтыру кезінде:
1) қағаз тасығышта – қара немесе көк сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, баспа әріптермен немесе баспа құрылғысымен толтырылады. Есепті толтыру кезінде түзетуге, өшіруге және тазалауға жол берілмейді;
2) электронды тасығышта – электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырады.
7. Мәліметтерді соманы (мың теңге) көрсете отырып заттай көрсеткiштерде (мың дана/килограмм) толтырылады.
8. Көрсеткіштер болмаған кезде мәліметтердің тиісті торкөздері толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 9 сәуірдегі
№ 453 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 140 бұйрығына 2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер есепті кезең 20___ жылғы ______ айы
Индексі: МЖүҚМ 1
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатындар: Мәліметтерді темекi бұйымдарының өндiрiсін жүзеге асыратын тұлғалар
Қайда ұсынылады: тиісті мемлекеттік кірістер органына
Ұсыну мерзімі: есептіден кейінгі айдың 15 күнінен кешіктірмей
ЖСН (БСН)
________________________________________________________________________________
Салық төлеушінің атауы
________________________________________________________________________________
Есепті кезең
________________________________________________________________________________
Есепті кезеңнің басындағы қалдық
Өндіріс
Сату
Экспорт
Жал
пы
Ресей Федера циясына
Беларусь Республи
касына
Армения Республикасына
Қырғыз Республи
касына
Үшінші ел
дерге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Фильтрлі сигареттер (мың дана/мың теңге)
Фильтрсіз сигареттер (мың дана/мың теңге)
Папиростар (мың дана/мың теңге)
Сигаралар (мың дана/мың теңге)
Сигариллалар (мың дана/мың теңге)
Темекі (кг/мың теңге)
Кестенің жалғасы
Импорт
Есепті кезеңнің соңындағы қалдық
Акциздер есептелді
Акциздер төленді
Жалпы
Ресей Федерациясынан
Беларусь Республикасынан
Армения Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Үшін ші ел дерден
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Фильтрлі сигареттер (мың дана/мың теңге)
Фильтрсіз сигареттер (мың дана/мың теңге)
Папиростар (мың дана/мың теңге)
Сигаралар (мың дана/мың теңге)
Сигариллалар (мың дана/мың теңге)
Темекі (кг/мың теңге)
________________________/____/            мәліметтерді беру күні ________________________
Басшының (Салық төлеуші) қолы            м.о.                        күн, ай, жыл сандармен
аты-жөні, тегі (болған кезде)
________________________________/____/ мемлекеттік кірістер органдарына
Бас бухгалтердің (Салық төлеуші) қолы            мәліметтерді қабылдау күні______________
аты-жөні, тегі (болған кезде)                  ш.о.                  күн, ай, жыл сандармен
________________________________/____/
Мәліметтерді қабылдаған тұлғаның қолы
аты-жөні, тегі (болған кезде)
Ескертпе: Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтердің нысанын толтыру бойынша түсіндірме көрсетілген нысанның қосымшасында келтірілген.
"Мониторингті жүзеге асыру
үшін қажетті мәліметтер"
нысанына
қосымша
"Мониторингті жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме

1. В сведениях отражаются производство, реализация табачных изделий и уплата акцизов.
2. В разделе "Общая информация о декларанте" декларант указывает следующие данные:
1) ИИН (БИН) – индивидуальный идентификационный (бизнес-идентификационный) номер налогоплательщика;
2) наименование налогоплательщика. Указывается полное наименование декларанта в соответствии с учредительными документами или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя;
3) отчетный период, за который предоставляются сведения. Отчетный период указывается арабскими цифрами.
3. В графе 1 "Остаток на начало отчетного периода" указывается остаток сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака имеющихся у декларанта на начало отчетного периода;
В графе 2 "Производство" указывается количество произведенных сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде;
В графе 3 "Реализация" указывается количество реализованных сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде;
В графе 4 "Экспорт итого" указывается общее количество экспортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде за пределы таможенной территории Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 5 "Экспорт в Российскую Федерацию" указывается количество экспортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде в Российскую Федерацию согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 6 "Экспорт в Республику Беларусь" указывается количество экспортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде в Республику Беларусь согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 7 "Экспорт в Республику Армения" указывается количество экспортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде в Республику Армения согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 8 "Экспорт в Киргизскую Республику" указывается количество экспортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде в Киргизскую Республику согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 9 "Экспорт в третьи страны" указывается количество экспортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде в третьи страны согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 10 "Импорт итого" указывается общее количество импортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде на таможенную территорию Республики Казахстан согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 11 "Импорт из Российской Федерации" указывается количество импортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде из Российской Федерации согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 12 "Импорт из Республики Беларусь" указывается количество импортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде из Республики Беларусь согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 13 "Импорт из Республики Армения" указывается количество импортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде из Республики Армения согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 14 "Импорт из Киргизской Республики" указывается количество импортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде из Киргизской Республики согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 15 "Импорт из третьих стран" указывается количество импортируемых сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака декларантом в отчетном периоде из третьих стран согласно заключенному договору (контракту) на поставку;
В графе 16 "Остаток на конец отчетного месяца" указывается остаток сигарет с фильтром, сигарет без фильтра, папирос, сигар, сигарилл, табака имеющихся у декларанта на конец отчетного периода;
В графе 17 "Начислено акцизов" указывается начисление акцизов за отчетный период;
В графе 18 "Уплачено акцизов" указывается уплата акцизов за отчетный период.

1. Мәліметтерді толтыру темекi бұйымдарын өндіру, сату және акциздерді төлеуі көрсетiледi.
2. "Декларант туралы жалпы ақпарат" бөлiмiнде декларант мынадай деректердi көрсетедi:
1) ЖСН (БСН) – салық төлеушінің жеке сәйкестендіру (бизнес-сәйкестендіру) нөмірі;
2) салық төлеушінің атауы. Құрылтай құжаттарына сәйкес декларанттың толық атауы немесе жеке кәсiпкердiң тегi, аты, әкесiнiң аты (ол болған кезде) көрсетiледi;
3) Декларация берiлетiн салық кезеңi. Салық кезеңi араб сандарымен көрсетiледi.
3. "Eceпті кезеңнің басындағы қалдық" 1-бағанда есепті кезеңнің басында декларантта бар фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің қалдығы көрсетіледі;
"Өндіріс" 2-бағанда есепті кезеңде декларант өндірген фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Өткізу" 3-бағанда есепті кезеңде декларант өткізген фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Экспорт барлығы" 4-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағының шегінен тысқары декларант экспорттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Ресей Федерациясына экспорт" 5-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Ресей Федерациясына декларант экспорттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Беларусь Республикасына экспорт" 6-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Беларусь Республикасына декларант экспорттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Армения Республикасына экспорт" 7-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Армения Республикасына декларант экспорттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Қырғыз Республикасына экспорт" 8-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Қырғыз Республикасына декларант экспорттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Үшінші мемлекеттерге экспорт" 9-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде үшінші мемлекеттерге декларант экспорттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Импорт барлығы" 10-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Қазақстан Республикасының кеден аумағының шегіне декларант импортттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Ресей Федарациясынан импорт" 11-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Ресей Федерациясынан декларант импортттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Беларусь Республикасынан импорт" 12-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Беларусь Республикасынан декларант импортттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Армения Республикасынан импорт" 13-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Армения Республикасынан декларант импортттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Қырғыз Республикасынан импорт" 14-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде Қырғыз Республикасынан декларант импортттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Үшінші мемлекеттерден импорт" 15-бағанда жеткізуге жасалған келісімге (шартқа) сәйкес есепті кезеңде үшінші мемлекеттерден декларант импортттаған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің саны көрсетіледі;
"Есепті айдың соңындағы қалдық" 16-бағанда есепті кезеңнің соңында декларанта қалған фильтрлі сигареттердің, фильтрсіз сигареттердің, папиростардың, сигаралардың, сигариллалардың, темекінің қалдығы көрсетіледі;
"Акциздер есептелді" 17-бағанда есепті кезең үшін акциздерді есептеу көрсетіледі;
"Акциздер төленді" 18-бағанда есепті кезең үшін акциздерді төлеу көрсетіледі.