О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2018 года № 6С-19/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2018 года № 6468. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-18/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С-18/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района" от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4817, опубликовано 12 июня 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту исключить слова "базовых", "базовые";
в заголовке и по всему тексту на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
Ж.Мынбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района М.Балпан
26.02.2018
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Бекентаев
26.02.2018

Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендер жер учаскелеріне, жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 6468 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-18/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С-18/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендер жер учаскелеріне,жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4817 тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
тақырыбында және барлық мәтін бойынша "базалық" сөзі алынып тасталсын;
тақырыбында және барлық мәтін бойынша "жоғарылату", "төмендету", "жоғарылатылсын", "төмендетілсін", "ставкаларын", "ставкалары", "жоғарылатылмайды", "(төмендетілмейді)" сөздері "арттыру", "азайту", "арттырылсын", "азайтылсын", "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "арттырылмайды", "(азайтылмайды)" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Ж.Мыңбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі М.Балпан
26.02.2018
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жарқайың ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.Бекентаев
26.02.2018