Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 17 октября 2018 года № а-9/308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 ноября 2018 года № 6835. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № а-8/261
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14.11.2019 № а-8/261 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №11148), акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касенова Б.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Б.Малгаждаров
Утверждено
постановлением акимата
Жаксынского района

Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 қазандағы № а-9/308 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 6835 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № а-8/261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 14.11.2019 № а-8/261 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабының 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Ж.Касеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Малғаждаров
Жақсы ауданы әкімдігінің

от "17" октября 2018 года
№ а-9/308
Места размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе
Наименование административно-территориальной единицы
Места размещения
1
село Жаксы
улица Тауелсиздик, возле магазина "Адина"
2
село Жаксы
улица Тауелсиздик, возле магазина "Гезгу"
3
село Белагаш
улица Сарыарка, возле магазина "Елена"
4
село Киевское
улица Ленина, возле магазина "Мечта"
5
село Подгорное
улица Школьная, возле магазина "Имангали"
6
село Терсакан
улица Майкотова, возле здания почты
7
село Перекатное
улица Кирова, возле магазина "Фараон"
8
село Жана-Кийма
улица 30 лет Победы, возле магазина "Динара"
9
село Запорожье
улица Ленина, напротив магазина "Весна"
10
село Ишимское
улица Баубек батыр, возле стадиона
11
село Калининское
улица Зеленая, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Арман"
12
село Моховое
улица Тауелсиздик, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Тугел-Аубакир и К"
13
село Кировское
улица Кирова, возле здания кафе товарищества с ограниченной ответственностью "Каражон"
14
село Новокиенка
Переулок Торговый, возле здания пекарни
15
село Тарасовка
улица Островского, возле здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Тарас"

2018 жылғы "17" қазандағы
№ а-9/308 қаулысымен
бекітілген
Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Орналасу орындары
1
Жақсы ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Адина" дүкенінің жанында
2
Жақсы ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Гезгу" дүкенінің жанында
3
Белағаш ауылы
Сарыарқа көшесі, "Елена" дүкенінің жанында
4
Киев ауылы
Ленин көшесі, "Мечта" дүкенінің жанында
5
Подгорное ауылы
Школьная көшесі, "Имангали" дүкенінің жанында
6
Терісаққан ауылы
Майкөтова көшесі, пошта ғимаратының жанында
7
Перекатное ауылы
Киров көшесі, "Фараон" дүкенінің жанында
8
Жаңа-Қима ауылы
30 лет Победы көшесі, "Динара" дүкенінің жанында
9
Запорожье ауылы
Ленин көшесі, "Весна" дүкеніне қарама-қарсы
10
Ешім ауылы
Баубек батыр көшесі, стадион жанында
11
Калинин ауылы
Зеленая көшесі, "Арман" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
12
Моховое ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Тугел-Аубакир и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
13
Киров ауылы
Киров көшесі, "Каражон" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кафе ғимаратының жанында
14
Новокиенка ауылы
Торговый тұйық көшесі, наубайхана ғимаратының жанында
15
Тарас ауылы
Островский көшесі, "Тарас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасы ғимаратының жанында