О внесении изменений в решение акима Ащылысайского сельского округа от 30 мая 2012 года № 1 "О наименовании улиц населенных пунктов Ащылысайского сельского округа"
Решение акима Ащылысайского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 31 октября 2018 года № 3-6-176
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Ащылысайского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского Ащылысайского округа от 30 мая 2012 года № 1 "О наименовании улиц населенных пунктов Ащылысайского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-144, опубликованное 5 июля 2012 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Ащылысайского сельского округа РЕШИЛ:";
по тексту решения на казахском языке слово "селосы" заменить словом "ауылы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Ащылысайского сельского округа Каргалинского района
А. Биманбаев

Ащылысай селолық округі әкімінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 1 "Ащылысай селолық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Ащылысай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 31 қазанда № 3-6-176 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының Ащылысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащылысай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 1 "Ащылысай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-144 тіркелген, 2012 жылдың 05 шілдеде "Қарғалы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ащылысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
қазақ тіліндегі шешімнің мәтіні бойынша "селосы" сөзі "ауылы" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының Ащылысай ауылдық округінің әкімі А. Биманбаев