Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Аксуском районе
Решение акима Аксуского района Алматинской области от 6 декабря 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 декабря 2018 года № 4934.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аксуского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Аксуском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Аксуского района от 28 января 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Аксускому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3076, опубликован 11 марта 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кусмолдина Серика Адильбековича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Базарханов
Приложение к решению от 30 декабря 2022 года № 8
Сноска. Приложение в редакции решения акима Аксуского района области Жетісу от 30.12.2022 № 8 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Аксуском районе
Избирательный участок № 1.
Центр: село Жансугурова, улица О. Жумашева № 29, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Есмурата Сикымова с при школьным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Жансугурова, улицы: Махмутова с № 3 по 19, Валиханова с № 3 по 22, Сатпаева с № 1 по 136, Тауелсиздик с № 1 по 186, Сикымова с № 1 по 101, Алипбекова с № 2 по 8, Жидебаева с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Шонай батыра с № 38 по 207, Айтжанова с № 4 по 20, Сакалбаева с № 1 по 11, Еркенова с № 1 по 45, Жумашева с № 42 по 128.
Избирательный участок № 2.
Центр: село Жансугурова, улица Желтоксан № 8, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия имени Каныша Имантаевича Сатбаева" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".

Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 7 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 7 желтоқсанда № 4934 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақсу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Ақсу ауданы әкімінің "Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3076 тіркелген, 2015 жылдың 11 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппаратының басшысы Кусмолдин Серик Адильбековичке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов
2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 8 Шешімге қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ақсу ауданы әкімінің 30.12.2022 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Ақсу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№1 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, О. Жұмашев көшесі №29, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Есмұрат Сиқымов атындағы орта мектебі, мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жансүгіров ауылы, көшелері: Махмұтов №3-тен 19-ға дейін, Уалиханов №3-тен 22-ге дейін, Сәтпаев №1-ден 136-ға дейін, Тәуелсіздік №1-ден 186-ға дейін, Сиқымов №1-ден 101-ге дейін, Әліпбеков №2-ден 8-ге дейін, Жидебаев №1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), №2-ден 54-ге дейін (жұп жағы), Шоңай батыр №38-ден 207-ге дейін, Айтжанов №4-тен 20-ға дейін, Сақалбаев №1-ден 11-ге дейін, Еркенов №1-ден 45-ке дейін, Жұмашев №42-ден 128-ге дейін.
№2 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі №8, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: село Жансугурова, улицы: Нурбопа с № 1 по 79, Калилаханова с № 2 по 85, Ауэзова с № 1 по 54, К. Мукашева с № 2 по 12, Еркинбекова с № 2 по 37, Муратбаева с № 2 по 13, Ермектасова с № 1 по 5, Кедесова с № 1 по 10, Жамбыла с № 2 по 37, Буланова с № 3 по 38, А. Молдагуловой с № 1 по 13, Желтоксан с № 9 по 29 (нечетная сторона), Желтоксан № 1А, 4, Кабанбай батыра с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 35 (нечетная сторона), Момышулы с № 1 по 12а, Терибаева с № 2 по 43, Есеболатова с № 1 по 102, Ангаловой с № 6 по 12, Уалиулы с № 1 по 39, Кусмолдина с № 1 по 6, Майлина с № 2 по 33, Жидебаева с № 33 по 41 (нечетная сторона), с № 56 по 108 (четная сторона), Борибай батыра с №33 по 55, Масимова с №36 по 50, Е. Маманулы с № 2 по 60.
Избирательный участок № 3.
Центр: село Жансугурова, улица Кабанбай батыра № 42, молодежный культурный центр "Акын Сара".
В границах: село Жансугурова, улицы: Желтоксан с № 8 по 48 (четная сторона), с № 33 по 63 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 20 по 40 (четная сторона), с № 41 по 65 (нечетная сторона), Пушкина с № 1 по 17, Толебаева с № 1 по 56а, Амангельды с № 1 по 59, Айткожина с № 1 по 9, Сулейменова с № 1 по 4, Бухарбаева с № 1 по 77, Кенжебаева с № 1 по 16, Акын Сара с № 1 по 33, Толганбай акына с № 1 по 71, Р. Рахымбековой с № 1 по 33, Абая с № 1 по 14, Жандосова с № 2 по 29, Аубакирова с № 1 по 21, Омарулы с № 1 по 21, Жансугурова с № 1 по 14, Жидебаева с № 43 по 51 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 4.
Центр: село Кокозек, улица Алтынсарина №1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Куата Терибаева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кокозек.
Избирательный участок № 5.
Центр: село Алтынарык, улица Абая №1, Коммунальное государственное учреждение "Каракемерская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Алтынарык.
Избирательный участок № 6.
Центр: село Энергетик, улица О. Кошевого №4, здание Аксуской районной электросети.
В границах: село Энергетик.
Избирательный участок №7.
Центр: село Есеболатова, улица Жамбыла №40, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Нурсултана Есеболатова с дошкольным мини-центром включая начальную школу ГЭС" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Есеболатова.
Избирательный участок № 8.
Центр: село Кызылкайын, улица Бухар Жырау №7, Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Кызылкаин с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кызылкайын.
Избирательный участок № 9.
Центр: село Енбек, улица М. Ермектасова №35, Коммунальное государственное учреждение "Карасуская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Енбек.
Избирательный участок № 10.
Центр: село Тарас, улица Тауке хан № 9, Коммунальное государственное учреждение "Тарасовская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Тарас.
Избирательный участок № 11.
Центр: село Кенжыра, улица Акимшилик № 28, Коммунальное государственное учреждение "Кенжиринская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кенжыра.
Избирательный участок № 12.
Центр: село Каракоз, улица Жамбыла № 19, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Бижараса Садырбая с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Каракоз.
Избирательный участок № 13.
Центр: село Кенгарын, улица Ширикарал № 35, Коммунальное государственное учреждение "Кенгаринская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кенгарын.
Избирательный участок № 14.
Центр: село Жаналык, улица Шатырбай Батенова № 1, Коммунальное государственное учреждение "Жанатлеуская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Жаналык.
Избирательный участок № 15.
Центр: село Сагабуйен, улица Абылайхана № 26, Сагабуйенский сельский дом культуры.
В границах: селы Сагабуйен, Сагакурес.
Избирательный участок № 16.
Центр: село Карашилик, улица Кастекбаева №7А, Коммунальное государственное учреждение "Карашиликская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Карашилик.
Избирательный участок № 17.
Центр: село Ойтоган, улица Жанабила № 12, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Ойтоган.
Избирательный участок № 18.
Центр: село Улгили, улица Талдыозек без номера, частный дом.
В границах: село Улгили.
Избирательный участок № 19.
Центр: село Б. Сырттанова, улица О.Жандосова № 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Гани Муратбаева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Б. Сырттанова.
Избирательный участок № 20.
Центр: село Копа, улица Балтабай № 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Шокана Уалиханова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Копа.
Избирательный участок № 21.
Центр: село Аксу, улица Айсеркенова № 13, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Мамания с дошкольным мини-центром" государственного учереждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: селы Аксу, Казсельхозтехника, Казахстан, Оним.
Избирательный участок № 22.
Центр: село Кокжайдак, улица А. Жиенбаева №13А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая с дошкольным мини-центром" включая начальную школу Шолакозек с дошкольным мини-центром государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кокжайдак.
Избирательный участок № 23.
Центр: село Шолакозек, улица Косагаш № 2, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая с дошкольным мини-центром" включая начальную школу Шолакозек с дошкольным мини-центром государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Шолакозек.
Избирательный участок № 24.
Центр: село Актобе, улица Актобе № 3, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Юрий Гагарина" включая начальные школы Актобе, Баласаз государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Актобе.
Избирательный участок № 25.
Центр: село Баласаз, улица Баласаз, № 5, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Юрий Гагарина" включая начальные школы Актобе, Баласаз государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Баласаз.
Избирательный участок № 26.
Центр: село Ащибулак, улица Достык № 22 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Маншук Маметовой с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Ащибулак.
Избирательный участок № 27.
Центр: село Суыксай, улица С. Омарова № 10 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Юрий Гагарина" включая начальные школы Актобе, Баласаз государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Суыксай.
Избирательный участок № 28.
Центр: Арасанская пограничная застава, воинская часть 2484.
В границах: Арасанская пограничная застава, воинская часть 2484.
Избирательный участок № 29.
Центр: село Арасан, улица Турганбек №19, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Барлыбека Сырттанова с дошкольным мини-центром" включая Кызылжарскую начальную школу государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Арасан.
Избирательный участок № 30.
Центр: село Кызылжар, улица Кызылжар № 17, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Барлыбека Сырттанова с дошкольным мини-центром" включая Кызылжарскую начальную школу государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кызылжар.
Избирательный участок № 31.
Центр: село Капал, улица Алыбаева №21 Капальский сельский дом культуры.

Шекарасы: Жансүгіров ауылы, көшелері: Нұрбопа №1-ден 79-ға дейін, Қалилаханов №2-ден 85-ке дейін, Әуезов №1-ден 54-ке дейін, Қ. Мұқашев №2-ден 12-ге дейін, Еркінбеков №2-ден 37-ге дейін, Мұратбаев №2-ден 13-ке дейін, Ермектасов №1-ден 5-ке дейін, Кедесов №1-ден 10-ға дейін, Жамбыл №2-ден 37-ге дейін, Бұланов №3-тен 38-ге дейін, Ә. Молдағұлова №1-ден 13-ке дейін, Желтоқсан №9-дан 29-ға дейін (тақ жағы), Желтоқсан №1А, 4, Қабанбай батыр №2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), №1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), Момышұлы №1-ден 12а-ға дейін, Терібаев №2-ден 43-ке дейін, Есеболатов №1-ден 102-ге дейін, Ангалова №6-дан 12-ге дейін, Уәлиұлы №1-ден 39-ға дейін, Құсмолдин № 1-ден 6-ға дейін, Майлин №2-ден 33-ге дейін, Жидебаев №33-тен 41-ге дейін (тақ жағы), №56-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Бөрібай батыр №33-тен 55-ке дейін, Масимов №36-дан 50-ге дейін, Е. Маманұлы №2-ден 60-ге дейін.
№ 3 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі №42, "Ақын Сара" жастар мәдени орталығы.
Шекарасы: Жансүгіров ауылы, көшелері: Желтоқсан №8-ден 48-ге дейін (жұп жағы), №33-тен 63-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр №20-ден 40-қа дейін (жұп жағы), №41-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Пушкин №1-ден 17-ге дейін, Төлебаев № 1-ден 56а-ға дейін, Амангелді №1-ден 59-ға дейін, Айтқожин №1-ден 9-ға дейін, Сүлейменов №1-ден 4-ке дейін, Бұхарбаев №1-ден 77-ге дейін, Кенжебаев №1-ден 16-ке дейін, Ақын Сара №1-ден 33-ке дейін, Толғанбай ақын №1-ден 71-ге дейін, Р. Рахымбекова №1-ден 33-ке дейін, Абай №1-ден 14-ке дейін, Жандосов №2-ден 29-ға дейін, Әубәкіров №1-ден 21-ге дейін, Омарұлы №1-ден 21-ға дейін, Жансүгіров №1-ден 14-ке дейін, Жидебаев №43-тен 51-ге дейін (тақ жағы).
№4 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкөзек ауылы, Алтынсарин көшесі №1, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қуат Терібаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкөзек ауылы.
№5 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтынарық ауылы, Абай көшесі №1, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракемер орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алтынарық ауылы.
№6 сайлау учаскесі.
Орталығы: Энергетик ауылы, О. Кошевой көшесі №4, Ақсу аудандық электрожүйелерінің ғимараты.
Шекарасы: Энергетик ауылы.
№7 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі №40, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ңұрсұлтан Есеболатов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ГЭС бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Есеболатов ауылы.
№8 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Бұхар Жырау көшесі №7, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылқайың бастауыш мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылқайың ауылы.
№9 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбек ауылы, М. Ермектасов көшесі №35, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасу негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Еңбек ауылы.
№10 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарас ауылы, Тәуке хан көшесі №9, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тарас негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тарас ауылы.
№11 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі №28, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кеңжыра орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кеңжыра ауылы.
№12 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракөз ауылы, Жамбыл көшесі №19, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бижарас Садырбайұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қаракөз ауылы.
№13 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңғарын ауылы, Шірікарал көшесі №35, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кеңғарын орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кеңғарын ауылы.
№14 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Шатырбай Бәтенов көшесі №1, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңатілеу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңалық ауылы.
№15 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі №26, Сағабүйен ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Сағабүйен, Сағакүрес ауылдары.
№16 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарашілік ауылы, Қастекбаев көшесі №7А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарашілік орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарашілік ауылы.
№17 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ойтоған ауылы, Жәнәбіл көшесі №12, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ойтоған ауылы.
№18 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Талдыөзек көшесі нөмерсіз, жекеменшік үй
Шекарасы: Үлгілі ауылы.
№19 сайлау учаскесі.
Орталығы: Б. Сырттанов ауылы, О.Жандосов көшесі №1, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Б. Сырттанов ауылы.
№20 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа ауылы, Балтабай көшесі №1, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қопа ауылы.
№21 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсу ауылы, Айсеркенов көшесі №13, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мамания орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақсу, Казсельхотехника, Қазақстан, Өнім ауылдары.
№22 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкжайдақ ауылы, А. Жиенбаев көшесі №13А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шолақөзек бастауыш мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығын қосқанда.
Шекарасы: Көкжайдақ ауылы.
№23 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақөзек ауылы, Қосағаш көшесі №2, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шолақөзек бастауыш мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығын қосқанда.
Шекарасы: Шолакөзек ауылы.
№24 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі №3, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Юрий Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ақтөбе, Баласаз бастауыш мектептерін қосқанда.
Шекарасы: Ақтөбе ауылы.
№25 сайлау учаскесі.
Орталығы: Баласаз ауылы, Баласаз көшесі, №5, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Юрий Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ақтөбе, Баласаз бастауыш мектептерін қосқанда.
Шекарасы: Баласаз ауылы.
№26 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Достық көшесі №22 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ащыбұлақ ауылы.
№27 сайлау учаскесі.
Орталығы: Суықсай ауылы, С. Омаров көшесі №10 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Юрий Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ақтөбе, Баласаз бастауыш мектептерін қосқанда.
Шекарасы: Суықсай ауылы.
№28 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арасан шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі.
Шекарасы: Арасан шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі.
№29 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арасан ауылы, Тұрғанбек көшесі №19, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Арасан ауылы.
№30 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі №17, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда.
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№31 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қапал ауылы, Алыбаев көшесі №21, Қапал ауылдық мәдениет үйі.

В границах: село Капал, улицы: Сейфуллина с № 1 по 42, Орманова с № 1 по 30, Адильбекова с № 1 по 15, Жалел с № 1 по 12, Аккайын с № 1 по 15, Достык с № 1 по 19, Кабанбай батыра с № 1 по 30, Ескелди би с № 1 по 38, Муканова с № 1 по 34, Аль-Фараби с № 1 по 64, Маметовой с № 1 по 62, Абылайхана с № 1 по 61, Иманова с № 1 по 61, Алыбаева с № 1 по 36, Толебаева с № 1 по 26, Токтарова с № 1 по 16, Майлина с № 1 по 8, Дулатова с № 1 по 7, Жандосова с № 1 по 25, Кудерина с № 2 по 16, А. Молдагуловой с № 1 по 61, Бокина с № 1 по 22, Абая с № 1 по 18, Уалиханова с № 1 по 7, Акын Сара с № 2 по 54 (четная сторона).
Избирательный участок № 32.
Центр: село Капал, улица Жибек жолы № 15, Республиканское коммунальное казенное предприятие "Капальский профессиональный-технический колледж" государственного учреждения "Управления образования области Жетісу".
В границах: село Капал, улицы: Т. Бигелдинова с № 1 по 64, Момышулы с № 1 по 78, Сатпаева с № 2 по 34, Жумабаева с № 1 по 57, Жибек жолы с № 1 по 51, Алдабергенова с № 1 по 20, Аубакирова с № 1 по 15, Танеке батыра с № 1 по 68, Жансугурова с № 1 по 15, Ауэзова с № 1 по 18, Алтынсарина с № 1 по 12, Бейбитшилик с № 1 по 19, Иманова с № 40 по 64, Акын Сара с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 56 по 78 (четная сторона).
Избирательный участок № 33.
Центр: село Кошкентал, улица Амангелди № 30, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Кошкентал с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кошкентал.
Избирательный участок № 34.
Центр: село Кольтабан, улица Орталык № 15, "Колтабанская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кольтабан.
Избирательный участок № 35.
Центр: село Кызылагаш, улица Жастар № 10, Кызылагашский сельский дом культуры.
В границах: село Кызылагаш.
Избирательный участок № 36.
Центр: село Актоган, улица Досет ата № 17, Коммунальное государственное учреждение "Кызылагашская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: селы Актоган, Копалы.
Избирательный участок № 37.
Центр: село Алажиде, улица Мектеп № 3А, Коммунальное государственное учреждение "Алажидинская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Алажиде.
Избирательный участок № 38.
Центр: село Молалы, улица Сексенбай № 25А, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Мухтара Ауэзова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Молалы, разъезды Караой, Кайракты.
Избирательный участок № 39.
Центр: село Егинсу, улица Алтынсарина № 22, Коммунальное государственное учреждение "Егинсуская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Егинсу, разъезд Кумтобе.
Избирательный участок № 40.
Центр: село Кураксу, улица К. Мукашева № 17, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Кудаша Мукашева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Кураксу.
Избирательный участок № 41.
Центр: село Матай, улица Депо № 1, дом культуры Матайского эксплуатационно-локомотивного депо.

Шекарасы: Қапал ауылы, көшелері: Сейфуллин №1-ден 42-ге дейін, Орманов №1-ден 30-ға дейін, Әділбеков №1-ден 15-ке дейін, Жәлел №1-ден 12-ге дейін, Аққайың №1-ден 15-ке дейін, Достық №1-ден 19-ға дейін, Қабанбай батыр №1-ден 30-ға дейін, Ескелді би №1-ден 38-ге дейін, Мұқанов №1-ден 34-ке дейін, Аль-Фараби №1-ден 64-ке дейін, Маметова №1-ден 62-ге дейін, Абылайхан №1-ден 61-ге дейін, Иманов №1-ден 61-ге дейін, Алыбаев №1-ден 36-ға дейін, Төлебаев №1-ден 26-ға дейін, Тоқтаров №1-ден 16-ға дейін, Майлин №1-ден 8-ге дейін, Дулатов №1-ден 7-ге дейін, Жандосов №1-ден 25-ке дейін, Кудерин №2-ден 16-ға дейін, Ә. Молдағұлова №1-ден 61-ге дейін, Бокин №1-ден 22-ге дейін, Абай №1-ден 18-ге дейін, Уалиханов №1-ден 7-ге дейін, Ақын Сара №2-ден 54-ке дейін (жұп жағы).
№32 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қапал ауылы, Жібек жолы көшесі №15, "Жетісу облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қапал кәсіптік-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қапал ауылы, көшелері: Т. Бигелдинов №1-ден 64-ке дейін, Момышұлы №1-ден 78-ге дейін, Сәтпаев №2-ден 34-ке дейін, Жұмабаев №1-ден 57-ге дейін, Жібек жолы №1-ден 51-ге дейін, Алдабергенов №1-ден 20-ға дейін, Әубәкіров №1-ден 15-ке дейін, Тәнеке батыр №1-ден 68-ге дейін, Жансүгіров №1-ден 15-ке дейін, Әуезов №1-ден 18-ге дейін, Алтынсарин №1-ден 12-ге дейін, Бейбітшілік №1-ден 19-ға дейін, Иманов №40-тан 64-ке дейін, Ақын Сара №1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), №56-дан 78-ге дейін (жұп жағы).
№33 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көшкентал ауылы, Амангелді көшесі №30, Көшкентал ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Көшкентал ауылы.
№34 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлтабан ауылы, Орталық көшесі №15, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлтабан негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көлтабан ауылы.
№35 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылағаш ауылы, Жастар көшесі №10, Қызылағаш ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қызылағаш ауылы.
№36 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоған ауылы, Дөсет ата көшесі №17, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылағаш негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтоған, Қопалы ауылдары.
№37 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алажиде ауылы, Мектеп көшесі №3А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алажиде негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алажиде ауылы.
№38 сайлау учаскесі.
Орталығы: Молалы ауылы, Сексенбай көшесі №25А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұхтар Әуезов атындағы негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Молалы ауылы, Қараой, Қайрақты разъездері.
№39 сайлау учаскесі.
Орталығы: Егінсу ауылы, Алтынсарин көшесі №22, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Егінсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Егінсу ауылы, Құмтөбе разъезі.
№40 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құрақсу ауылы, Қ. Мұқашев көшесі №7, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құдаш Мұқашев атындағы негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрақсу ауылы.
№41 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай ауылы, Депо көшесі №1, Матай пайдалану локомотив депосының мәдениет үйі.

В границах: село Матай, улицы: Шыгыс орамы 1, Шыгыс орамы 2, Шыгыс орамы 3, Шыгыс орамы 4, Шыгыс орамы 5, Шыгыс орамы 6, Шыгыс орамы 7, Депо, Тынышбаева, Казбек би; разъезды: Акозек, Жасказах, Береке.
Избирательный участок № 42.
Центр: село Матай, улица Бейсенбекова № 4 А, Коммунальное государственное учреждение "Матайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Аксускому району Управления образования области Жетісу".
В границах: село Матай, улицы: Батыс орамы 1, Батыс орамы 2, Батыс орамы 3, Батыс орамы 4, Онгарбаева, Медведь, Нурпеисова, Молыкбай.
Избирательный участок № 43.
Центр: село Матай, улица Кисабек № 13, укрупненная Актогайская дистанция пути Матайского участка.
В границах: село Матай, улицы: Токабаева, Бейсенбекова, Солтустик, Кожахметова, Каптагаева, Кисабека, Курмангалиева.
Избирательный участок № 44.
Центр: село Жансугурова, улица Жидебаева 104 А, Государственное учреждение "Отдел полиции Аксуского района области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: Государственное учреждение "Отдел полиции Аксуского района области Жетісу Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

Шекарасы: Матай ауылы, көшелері: Шығыс орамы 1, Шығыс орамы 2, Шығыс орамы 3, Шығыс орамы 4, Шығыс орамы 5, Шығыс орамы 6, Шығыс орамы 7, Депо, Тынышбаев, Қазбек би; Ақөзек, Жасқазақ, Береке разъездері.
№42 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай ауылы, Бейсенбеков көшесі №4 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Ақсу ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Матай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Матай ауылы, көшелері: Батыс орамы 1, Батыс орамы 2, Батыс орамы 3, Батыс орамы 4, Оңғарбаев, Медведь, Нұрпейсов, Молықбай.
№ 43 сайлау учаскесі.
Орталығы: Матай ауылы, Қисабек көшесі №13, ірілендірген Ақтоғай жол дистанциясының Матай учаскесі.
Шекарасы: Матай ауылы, көшелері: Тоқабаев, Бейсенбеков, Солтүстік, Қожахметов, Қаптағаев, Қисабек, Құрманғалиев.
№ 44 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Жидебаев көшесі № 104А, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Ақсу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Ақсу ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.