Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 26 апреля 2018 года № 17/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 мая 2018 года № 4751. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20 марта 2019 года № 12/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20.03.2019 № 12/04 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Балқаш қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 17/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 4751 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 12/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 20.03.2019 № 12/04 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно – исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабы 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 0,5 процента от списочной численности работников согласно приложению 1;
2) для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере 0,5 процента от списочной численности работников согласно приложению 2.

1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) 1 қосымшаға сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 0,5 пайыз мөлшерінде;
2) 2 қосымшаға сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 0,5 пайыз мөлшерінде.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 19 января 2017 года № 03/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4146, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 22-23 (12560) и "Северное Прибалхашье" № 15-16 (1585) от 24 февраля 2017 года, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 февраля 2017 года).

2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 03/01 "Балқаш қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4146 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 ақпандағы № 22-23 (12560) "Балқаш өңірі" және № 15-16 (1585) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 27 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Жаксылыковой Саягуль Жаксылыковне.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Аглиулин
Приложение 1
к постановлению акимата
города Балхаш
от "26" апреля 2018 года
№ 17/02
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Акционерное общество "ЗОЦМ"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Саягуль Жаксылыковна Жаксылыковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Аглиулин
Балқаш қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "26" сәуірдегі
№ 17/02 қаулысына
1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"ЗОЦМ" Акционерлік қоғамы