О снятии ограничительных мероприятий на территории поселка Шалгинский
Решение акима поселка Шалгинский Карагандинской области от 2 июля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2018 года № 4845
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким поселка Шалгинский РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации бешенства среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории поселка Шалгинский.
2. Признать утратившим силу решение акима поселка Шалгинский от 3 марта 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории поселка Шалгинский" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4632, опубликовано в газете "Қазыңалы өңір" от 17 марта 2018 года за № 10 (895), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 марта 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Шалгинский С. Малтиков

Шалғы кентінің аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Шалғы кентінің әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 4845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, Шалғы кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың құтырма ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Шалғы кентінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шалғы кенті әкімінің 2018 жылғы 3 наурыздағы "Шалғы кентінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4632 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 наурыздағы № 10 (895) "Қазыналы өңір" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 06 наурыздағы электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оны алғаш жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалғы кентінің әкімі С. Мәлтіков