Об определении мест для осуществления выездной торговли в Казалинском районе
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 10 января 2018 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 января 2018 года № 6152. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 7 июня 2023 года № 92
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 07.06.2023 № 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Казалинском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА М. ЕРГЕШБАЕВ
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "10" января 2018 года №04
Места для осуществления выездной торговли в Казалинском районе
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 16.08.2019 №124 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
н/п
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Айтеке би
1. Улица К.Еримбета №7 "б", восточная сторона общежития коммунального государственного казенного предприятия "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области".

Қазалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 ақпандағы № 04 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 ақпанда № 6152 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 92 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 07.06.2023 № 92 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ М. ЕРГЕШБАЕВ
Қазалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "10" қаңтардағы
№ 04 қаулысына қосымша
Қазалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 16.08.2019 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
Әйтеке би кенті
1. Қ.Ерімбет көшесі №7 "б", "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жатақханасының шығыс жағы.

2. Перекресток улиц Жанкожа Нурмаханбетулы и Биржан сал.
3. Перекресток улиц Жанкожа Нурмаханбетулы и Даулеткерей.
4. Перекресток улиц С.Муханова и К.Халыкова.
5. Западная сторона комплекса "Арзан City" вдоль трассы Западная Европа – Западный Китай.
2
Город Казалинск
1. Улица Жанкожа батыра №24, перед товарищество с ограниченной ответственностью "Талап и К".
2. Перекресток улиц А.Кыстауов и А.Кунанбаев.
3
Сельский округ Коларык, село Актан батыр
Улица Актан батыра №3, северная сторона государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Актан батыра" аппарата акима сельского округа Коларык
4
Сельский округ Сарыколь, село Абай
Улица З.Шыраева №4, юго-восточная сторона государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Абая" аппарата акима сельского округа Сарыкол
5
Сельский округ Майлыбас, село Аксуат
Западная сторона дома №21 улицы Амангелды
6
Сельский округ Майдакол, село Бекарыстан би
Северная сторона дома №8 улицы Е.Тилеубаева
7
Сельский округ Басыкара, село Басыкара
Западная сторона дома №15 улицы У.Туктибаева
8
Сельский округ Бозкол, село Бозкол
Улица К.Отепбергенова №25, южная сторона государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь
9
Сельский округ Бирлик, село Бирлик
Перекресток улиц Тауелсиздик и Жанкожа батыра
10
Сельский округ Г.Муратбаев, село Г.Муратбаев
Западная сторона дома №1 улицы К.Искендирова
11
Сельский округ Карашенгел, село Жалантос батыр

2. Жанқожа Нұрмұханбетұлы және Біржан сал көшелерінің қиылысы.
3. Жанқожа Нұрмұханбетұлы және Дәулеткерей көшелерінің қиылысы.
4. С.Мұханов және Қ.Халықов көшелерінің қиылысы.
5. Батыс Еуропа – Батыс Қытай тас жолы бойындағы "Арзан City" кешенінің батыс жағы.
2
Қазалы қаласы
1. Жанқожа батыр көшесі №24, "Талап және К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің алды.
2. А.Қыстауов және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысы.
3
Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы
Ақтан батыр көшесі №3, Көларық ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақтан батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының солтүстік жағы
4
Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы
З.Шыраев көшесі №4, Сарыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстік-шығыс жағы
5
Майлыбас ауылдық округі,
Ақсуат ауылы
Амангелді көшесі №21 үйдің батыс жағы
6
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы
Е.Тілеубаев көшесі №8 үйдің солтүстік жағы
7
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы
Ү.Түктібаев көшесі №15 үйдің батыс жағы
8
Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы
Қ.Өтепбергенов көшесі №25, Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстік жағы
9
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы
Тәуелсіздік және Жанқожа батыр көшелерінің қиылысы
10
Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ. Мұратбаев ауылы
К.Іскендіров көшесі №1 үйдің батыс жағы
11
Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы

1. Западная сторона дома №1 "А" улицы Жалантос батыра.
2. Восточная сторона комплекса "Мирас" вдоль трассы Западная Европа – Западный Китай.
12
Сельский округ Арыкбалык, село Жанкожа батыр
Перекресток улицы Айтеке би и Достык
13
Сельский округ Кызылкум, село Каукей
Улица Г.Муратбаева №14, западная сторона государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Каукей" аппарата акима сельского округа Кызылкум
14
Сельский округ Кумжиек, село К.Пиримов
Северная сторона дома №50 "Е" улицы Т.Изтилеуова
15
Сельский округ Аранды, село Кожабакы
Северная сторона дома №28 улицы Т.Емешулы
16
Сельский округ Акжона, село Майдаколь
Восточная сторона дома №43 улицы Махамбетжана Жеткербаева
17
Сельский округ Оркендеу, село Оркендеу
Западная сторона дома №27 улицы Коркыт Ата
18
Сельский округ Сарбулак, село Сарбулак
Северная сторона дома №8 улицы Сарбулак
19
Сельский округ Тасарык, село Тасарык
Северо-западная сторона дома №12 улицы Тасарыка
20
Сельский округ Алга, село У.Туктибаев
Восточная сторона дома №8 улицы У.Туктибаева
21
Сельский округ Шакен, село Шакен
Улица Шәкен №14, восточная сторона государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Шакен" аппарата акима сельского округа Шакен

1. Жалаңтөс батыр көшесі №1 "А" үйдің батыс жағы.
2. Батыс Еуропа – Батыс Қытай тас жолы бойындағы "Мирас" кешенінің шығыс жағы.
12
Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы
Әйтеке би және Достық көшелерінің қиылысы
13
Қызылқұм ауылдық округі,
Кәукей ауылы
Ғ.Мұратбаев көшесі №14, Қызылқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Кәукей ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның батыс жағы
14
Құмжиек ауылдық округі, Қ.Пірімов ауылы
Т.Ізтілеуов көшесі №50 "Е" үйдің солтүстік жағы
15
Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы
Т.Емешұлы көшесі №28 үйдің солтүстік жағы
16
Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы
Махамбетжан Жеткербаев көшесі №43 үйдің шығыс жағы
17
Өркендеу ауылдық округі, Өркендеу ауылы
Қорқыт Ата көшесі №27 үйдің батыс жағы
18
Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ көшесі №8 үйдің солтүстік жағы
19
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы
Тасарық көшесі №12 үйдің солтүстік – батыс жағы
20
Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы
Ү.Түктібаев көшесі №8 үйдің шығыс жағы
21
Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы
Шәкен көшесі №14, Шәкен ауылдық округі әкімі аппаратының "Шәкен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының шығыс жағы