Об образовании избирательных участков в городе Рудном
Решение акима города Рудного Костанайской области от 28 мая 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июня 2018 года № 7894. Утратило силу решением акима города Рудного Костанайской области от 11 июня 2021 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Рудного Костанайской области от 11.06.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с Рудненской городской избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Рудного, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Рудного согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Рудного" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Рудного.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Рудненской
городской избирательной комиссии
___________________ Ю. Нагерняк
Приложение 1
к решению акима
от 28 мая 2018 года № 7
Избирательные участки на территории города Рудного
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решением акима города Рудного Костанайской области от 14.03.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 128
В границах города Рудного: кварталы № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47.
Избирательный участок № 129
В границах города Рудного: кварталы № 14, 16, 17.
Избирательный участок № 130

Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 7 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 маусымда № 7894 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 11.06.2021 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Рудный қалалық сайлау комиссиясымен келісім бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Рудный қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Рудный қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) ресми жарияланғанынан кейін осы шешімді Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкім Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Ю. Нагерняк
Әкімнің
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 7 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 14.03.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 128 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47 кварталдар.
№ 129 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 14, 16, 17 кварталдар.
№ 130 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: кварталы № 7, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 131
В границах города Рудного: кварталы № 39, 39-а: улица Ленина, дом № 1, улица Костанайская, дома № 2-а, 2-б, 2-в, 4, 6, улица Восточная, дом № 7.
Избирательный участок № 132
В границах города Рудного: кварталы № 18, 40, 39-а: улица Парковая, дома № 2-а, 2-б, 4, с 5 по 23-а (нечетные), улица Костанайская, дома № 8, 10, 12, 14, 16, 18, улица Восточная, дома № 2, 13, микрорайоны "Южный", "Восточный".
Избирательный участок № 133
В границах города Рудного: кварталы № 24, 30: улица Парковая, дома № 41, 43, 45.
Избирательный участок № 134
В границах города Рудного: микрорайон № 2.
Избирательный участок № 135
В границах города Рудного: микрорайон № 1.
Избирательный участок № 136
В границах города Рудного: микрорайон № 8: улица. Ленина, дома № с 111 по 117, с 123 по 149, улица Горняков, дома с № 68 по 94, улица Парковая, дома № 62, 64.
Избирательный участок № 137
В границах города Рудного: микрорайон № 8: улица Парковая, дома с № 68 по 102, улица Гагарина, дома с № 9, 9-а по 21.
Избирательный участок № 138
В границах города Рудного: микрорайон № 9.
Избирательный участок № 139
В границах города Рудного: микрорайон № 10: улица Ленина, дома с № 153 , 153-а по 185, улица Фрунзе, дома № 4, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 140
В границах города Рудного: микрорайон № 10: улица Парковая, дома № 118, 120, улица Фрунзе, дома № 20, 22, 24, улица И. Франко, дома с № 1 по 23.
Избирательный участок № 141
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица Ленина, дома с № 187, 187-а по 207, улица 50 лет Октября, дома с № 19 по 27.
Избирательный участок № 142
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица 50 лет Октября, дома с № 5 по 17, улица И. Франко, дома с № 2 по 24.
Избирательный участок № 143
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица 50 лет Октября, дома № 1, 1-а, 3, 3-а, улица Парковая, дома с № 124 по 134, улица И.Франко, дома с № 26 по 30, улица Фролова дома с № 20 по 62 (чҰтные), с № 33 по 115 (нечетные), улица Хуторская дома с № 7 по 11, улицы Кирпичная, Космынина, переулки Рыбацкий, Янтарный.
Избирательный участок № 144
В границах города Рудного: микрорайоны № 18, 23, 28, 29.
Избирательный участок № 145
В границах города Рудного: микрорайон № 13.
Избирательный участок № 146
В границах города Рудного: микрорайон № 14 (за исключением домов по улице 50 лет Октября, № 49, 51, 53).
Избирательный участок № 147

Рудный қаласының шекараларында: № 7, 11, 13, 15 кварталдар.
№ 131 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 39, 39-а кварталдар, Ленин көшесі, № 1 үй, Қостанай көшесі, № 2-а, 2-б, 2-в, 4, 6 үйлер, Восточная көшесі, № 7 үй.
№ 132 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 18, 40, 39-а кварталдар: Парк көшесі, № 2-а, 2-б, 4, 5-тен 23-а-ға дейінгі үйлер (тақ сандар), Қостанай көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер, Восточная көшесі, № 2, 13 үйлер, "Южный", "Восточный" шағын аудандары.
№ 133 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 24, 30 кварталдар, Парк көшесі, № 41, 43, 45 үйлер.
№ 134 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 2 шағын аудан.
№ 135 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 1 шағын аудан.
№ 136 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 8 шағын аудан: Ленин көшесі, № 111-ден 117-ге дейінгі, 123-тен 149-ға дейінгі үйлер, Горняков көшесі, № 68-ден 94-ке дейінгі үйлер, Парк көшесі, № 62, 64 үйлер.
№ 137 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 8 шағын аудан: Парк көшесі, № 68-ден 102-ге дейінгі үйлер, Гагарин көшесі, № 9, 9-а-дан 21-дейінгі үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 9 шағын аудан.
№ 139 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 10 шағын аудан: Ленин көшесі, № 153, 153-а-дан 185-ке дейінгі үйлер, Фрунзе көшесі, № 4, 8, 10, 12 үйлер.
№ 140 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 10 шағын аудан: Парк көшесі, № 118, 120 үйлер, Фрунзе көшесі, № 20, 22, 24 үйлер, И. Франко көшесі, № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 16 шағын аудан: Ленин көшесі, № 187, 187-а-дан 207-ге дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 19-дан 27-ге дейінгі үйлер.
№ 142 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 16 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 5-тен 17-ге дейінгі үйлер, И. Франко көшесі, № 2-ден 24-ке дейінгі үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 16 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 1, 1-а, 3, 3-а, Парк көшесі, № 124-тен 134-ке дейінгі үйлер, И. Франко көшесі, № 26-дан 30-ға дейінгі үйлер, Фролов көшесі, № 20-дан 62-ге дейінгі үйлер (жұп сандар), № 33-тен 115-ке дейін (тақ сандар), Хуторская көшесі, № 7-ден 11-ге дейінгі үйлер, Кирпичная, Космынин, көшелері, Рыбацкий, Янтарный тұйық көшелері.
№ 144 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 18, 23, 28, 29 шағын аудандар.
№ 145 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 13 шағын аудан.
№ 146 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 14 шағын аудан (50 лет Октября көшесі бойындағы № 49, 51, 53 үйлерді қоспағанда).
№ 147 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: микрорайон № 15: улица 50 лет Октября, дома с № 29 по 39, проспект Комсомольский, дома с № 6 по 14.
Избирательный участок № 148
В границах города Рудного: микрорайон № 15: проспект Комсомольский, дома № 16, 18, с 28 по 40.
Избирательный участок № 149
В границах города Рудного: микрорайоны № 19, 22, 26, 27.
Избирательный участок № 150
В границах города Рудного: микрорайон № 17, микрорайон № 20: улица П. Корчагина дома с № 100 по 112, 162, 164, 166.
Избирательный участок № 151
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица 50 лет Октября, дома № 49, 51, 53, с 66 по 98, (за исключением 88-а).
Избирательный участок № 152
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица Сандригайло Н.Ф., дома с № 62 по 74, улица 50 лет Октября, дома № 76-а, 102-в, 102-г, микрорайон 6 (за исключением домов по улице 50 лет Октября № 116, 128, 132, 134, по улице Сандригайло Н.Ф. с № 49 по 69), микрорайон 6-а.
Избирательный участок № 153
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица Сандригайло Н.Ф., дома № 58, 60, улица 50 лет Октября, дома № 88-а, с № 102 по 114, (за исключением 102-в, 102-г).
Избирательный участок № 154
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица П. Корчагина, дома с № 114 по 158.
Избирательный участок № 155
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица П. Корчагина, дома № 160, с 178 по 194, улица Качарская, дома с № 25 по 39.
Избирательный участок № 156
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица П. Корчагина, дома № 170, 172, 174, улица Качарская дома с № 41 по 53, улица Сандригайло Н.Ф., дома с № 88 по 100, микрорайоны № 24, 24-а.
Избирательный участок № 157
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46, микрорайон № 2: дома № 65, 75, 76, 83-а.
Избирательный участок № 158
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 40, 41, 42, 47, 48; микрорайон № 2: дома № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87.
Избирательный участок № 159
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15; микрорайон № 2: дома № 77, 78, 79, 80, улица Степная, улица Первостроителей, улица Привольная, улица Солнечная, переулок Тихий.
Избирательный участок № 160
В границах поселка Качар: микрорайон № 3: дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29.
Избирательный участок № 161
В границах: поселка Горняцкий.
Избирательный участок № 162
В границах: села Перцевка.
Избирательный участок № 163
В границах города Рудного: улицы Железнодорожная, Октябрьская, Первомайская, Привокзальная, Садовая, Тимирязева, Чкалова, переулки Восточный, Привокзальный.
Избирательный участок № 164

Рудный қаласының шекараларында: № 15 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 29-дан 39-ға дейінгі үйлер, Комсомол даңғылы, № 6-дан 14-ке дейінгі үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 15 шағын аудан: Комсомол даңғылы, 16, 18, 28-ден 40-қа дейінгі үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 19, 22, 26, 27 шағын аудандар.
№ 150 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 17 шағын аудан, № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 100-ден 112, 162, 164, 166-ға дейінгі үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 7 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 49, 51, 53, № 66-дан 98-ге дейінгі үйлер (88-а қоспағанда).
№ 152 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 7 шағын аудан: Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 62-ден 74-ке дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 76-а, 102-в, 102-г үйлер, 6 шағын аудан (50 лет Октября көшесіндегі № 116,128,132,134, Н. Ф. Сандрагайло көшесіндегі № 49 –дан 69-ға дейінгі үйлерді қоспағанда), 6-а шағын аудан.
№ 153 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 7 шағын аудан: Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 58, 60 үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 88-а, № 102-ден 114-ке дейінгі үйлер (102-в,102-г қоспағанда).
№ 154 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 114-тен 158-ге дейінгі үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 20 шағын аудан, П. Корчагин көшесі, № 160, 178-ден 194-ке дейінгі үйлер, Качарская көшесі, № 25-тен 39-ға дейінгі үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 170, 172, 174 үйлер, Качарская көшесі, № 41-ден 53-ке дейінгі үйлер, Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 88-ден 100-ге дейінгі үйлер, № 24, 24-а шағын аудандар.
№ 157 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 1 шағын аудан: № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46 үйлер, № 2 шағын аудан: № 65, 75, 76, 83-а үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 1 шағын аудан: № 40, 41, 42, 47, 48 үйлер, № 2 шағын аудан: № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87 үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 1 шағын аудан: № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15 үйлер, № 2 шағын аудан: № 77, 78, 79, 80 үйлер, Степная көшесі, Первостроителей көшесі, Привольная көшесі, Солнечная көшесі, Тихий тұйық көшесі.
№ 160 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 3 шағын аудан: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29 үйлер.
№ 161 сайлау учаскесі
Шекараларында: Горняцк кенті.
№ 162 сайлау учаскесі
Шекараларында: Перцевка ауылы.
№ 163 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Железнодорожная, Октябрьская, Первомайская, Привокзальная, Садовая, Тимирязев, Чкалов, көшелері, Восточный, Привокзальный тұйық көшелері.
№ 164 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: улицы 1-я Западная, 2-я Западная, Котельная, Пришкольная.
Избирательный участок № 165
В границах города Рудного: микрорайон № 6: улица 50 лет Октября дома № 116, 128, 132, 134, улица Сандригайло Н.Ф. дома с № 49 по 69.
Избирательный участок № 166
В границах города Рудного: микрорайоны № 4, 5.
Избирательный участок № 167
В границах города Рудного: кварталы № с 51 по 59, улица П. Корчагина, дома с № 20 по 34 (четные), улица Транспортная, переулок Вишневый.
Избирательный участок № 168
В границах города Рудного: микрорайон № 3.
Избирательный участок № 169
В границах города Рудного: кварталы № 34, 35, 44, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 170
В границах города Рудного: кварталы № 1, 6, 36, 37.
Избирательный участок № 171
В границах города Рудного: кварталы № 2, 3, 3-а, 8, 38.
Избирательный участок № 172
В границах города Рудного: кварталы № 4, 4-а, 9, район Автовокзала.
Избирательный участок № 173
В границах города Рудного: проспект Комсомольский, дом № 49, коммунальное государственное предприятие "Рудненская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 174
Исключен решением акима города Рудного Костанайской области от 14.03.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 176
В границах города Рудного: улица Парковая, дом № 51, коммунальное государственное предприятие "Костанайский областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акимата Костанайской области, Рудненское отделение.
Избирательный участок № 177
В границах поселка Качар: микрорайон 1, строение 44, коммунальное государственное предприятие "Качарская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 849
В границах города Рудного: улица Парковая, дом № 45, коммунальное государственное учреждение "Рудненский центр оказания специальных социальных услуг № 1" Управления координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 850
Исключен решением акима города Рудного Костанайской области от 14.03.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к решению акима
от 28 мая 2018 года № 7
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Рудного
1. Решение акима города Рудного от 7 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в городе Рудном" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4486, опубликовано 20 марта 2014 года в газете "Рудненский рабочий");

Рудный қаласының шекараларында: 1-я Западная, 2-я Западная, Котельная, Пришкольная көшелері.
№ 165 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 6 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 116, 128, 132, 134 үйлер, Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 49-дан 69-ға дейінгі үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 4, 5 шағын аудандар.
№ 167 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 51-ден 59-ға дейінгі кварталдар, П. Корчагин көшесі, № 20-дан 34-ке дейінгі үйлер (жұп сандар), Транспортная көшесі, Вишневый тұйық көшесі.
№ 168 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 3 шағын ауданы.
№ 169 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 34, 35, 44, 48, 49, 50 кварталдар.
№ 170 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 1, 6, 36, 37 кварталдар.
№ 171 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 2, 3, 3-а, 8, 38 кварталдар.
№ 172 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 4, 4-а, 9 кварталдар, Автовокзал ауданы.
№ 173 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Комсомол даңғылы, № 49 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 174 сайлау учаскесі
Алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 14.03.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 176 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Парк көшесі, № 51 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Рудный бөлімшесі.
№ 177 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: 1-шағын аудан, 44 кұрылыс, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қашар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 849 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Парковая көшесі, № 45 үй, Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№ 1 Рудный арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемелекеттік мекемесі.
№ 850 сайлау учаскесі
Алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 14.03.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әкімнің
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 7 шешіміне 2-қосымша
Рудный қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Рудный қаласы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 3 "Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4486 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызында "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған);

2. Решение акима города Рудного от 1 октября 2014 года № 4 "О внесении изменения в решение акима от 7 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в городе Рудном" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5144, опубликовано 18 ноября 2014 года в газете "Рудненский рабочий");
3. Решение акима города Рудного от 2 июля 2015 года № 7 "О внесении дополнений в решение акима от 7 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в городе Рудном" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5793, опубликовано 21 августа 2015 года в газете "Рудненский рабочий").

2. Рудный қаласы әкімінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 4 "Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" әкімнің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5144 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қарашасында "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған);
3. Рудный қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 7 "Әкімнің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 3 "Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 тамызда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған).