Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2018 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 июня 2018 года № 4746. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 июня 2021 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.06.2021 № 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Пробация қызметі есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 мамырдағы № 141 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 4746 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 маусымдағы № 235 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 04.06.2021 № 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года №412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13898), акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы №412 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13898 тіркелген) бекітілген, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Дудов
Приложение к постановлению акимата Тайыншинского района от "18" мая 2018 года № 141
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дудов
Тайынша ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "18" мамырдағы № 141 қаулысына қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2019 № 109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26.11.2019 № 424 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (чел)
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Бастау-2019"
10
10%
1
Крестьянское хозяйство "Алмаз"
10
10 %
1
Индивидуальный предприниматель "Искаков"
10
10%
1

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 28.03.2019 № 109 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы əкімдігінің 26.11.2019 № 424 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"Бастау-2019" ауылшаруашылық өндірістік кооперативі
10
10%
1
"Алмаз" шаруа қожалығы
10
10 %
1
Жеке кәсіпкер "Ысқақов"
10
10%
1