Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 20 июля 2018 года № 1279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 августа 2018 года № 4214
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" в целях использования водных объектов для любительского (спортивного) рыболовства, акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау с учетом требований общего водопользования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата города Атырау от 17 мая 2017 года №926 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3864, опубликованное 15 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Отменить постановление акимата города Атырау №1193 от 28 июня 2018 года "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Атырау М.Калауи.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Құттұмұрат-ұлы
Приложение к постановлению акимата города Атырау от "20" июля 2018 года № 1279
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Атырау Атырауской области от 26.01.2023 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. По Аксайскому сельскому округу:
1) участок от северной оконечности села Акжар с координатами N47°15.082' E051°55.375' до замета тоневого участка "Бугорки" с координатами N47°12.840'Е051°55.900';
2) участок от притонка тоневого участка "Бугорки" с координатами N47°12.645’ Е051°55.900’ до точки с координатами N47°08.790' Е 051°55.825' (на 50 метров выше железнодорожного моста);
3) участок на 50 метр ниже железнодорожного моста с координатами N47°08.695' Е051°557.67' по правому берегу до южной оконечности села Жумыскер с координатами N47°03.690'Е051°51.237', по левому берегу до пирса села Акжайык Балыкшинского сельского округа с координатами N 47°03.764' Е051°51.584';

Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 1279 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 тамызда № 4214 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағы 5-8)-тармақшасына сәйкес су объектілерін әуесқойлық (спорттық) балық аулау үшін пайдалану мақсатында, Атырау қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары белгіленсін.
2. Атырау қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы №926 "Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3864 болып тіркелген, 2017 жылдың 15 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Атырау қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы №1193 "Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қалауиға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А.Құттұмұрат-ұлы
Атырау қалалық әкімдігінің 2018 жылғы "20" шілдедегі № 1279 қаулысына қосымша
Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 26.01.2023 № 127 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылының N47°15.082' E051°55.375' координаталарындағы солтүстік шетінен бастап "Бугорки" тартым учаскесінің N47°12.840'Е051°55.900' координаталарындағы шекке дейін;
2) "Бугорки" тартым учаскесінің N47°12.645’ Е051°55.900’ координаталарынан бастап N47°08.790' Е 051°55.825' координаталарындағы нүктеге дейін (теміржол көпірінен 50 метр жоғары);
3) N47°08.695' Е051°557.67' координаталарымен теміржол көпірінен 50 метр төмен оң жақ жағалау бойынша Жұмыскер аулының оңтүстік шетіндегі N47°03.690' Е051°51.237' координаталарына дейін, сол жақ жағалау бойынша Балықшы ауылдық округі Ақжайық аулындағы N47°03.764' Е051°51.584' координаталы пирске дейін.

2. По Кайршахтинскому сельскому округу:
1) участок по реке Урал села Бесикти от точки с координатами N47°15'49'' E051°53'52'' (против водоочистной станции села Алмалы) до точки с координатами N47°14'35'' E051°55'10'';
2) участок от северной оконечности села Талгайран с координатами N47°14.812' Е051°56.289' до его южной оконечности с координатами N 47°14.034' Е051°56.101';
3) старица "Безымянная";
4) озеро "Аспа";
3. от участка Большая Дамба до села Акжайык:
1-2 (протяженность - 621,03 м, ширина – 6 м, площадь - 0,3720 га)
1. в точке X=-934.9901 Y=-2276.4091 Z= 0.0000;
2. в точке X= -938.3027 Y=-2271.4401 Z= 0.0000;
3. в точке X=-1082.3880 Y=-2367.4970 Z= 0.0000;
4. в точке X=-1429.2931 Y=-2650.7613 Z= 0.0000;
5. в точке X=-1425.4982 Y=-2655.4087 Z= 0.0000;
6. в точке X=-1078.5931 Y=-2372.1445 Z= 0.0000;
3-4 (протяженность – 1 067,32 м, ширина – 6 м, площадь - 0,6380 га)
1. в точке X=-106.7348 Y=-1717.0612 Z= 0.0000;
2. в точке X=-102.9246 Y=-1721.6962 Z= 0.0000;
3. в точке X= 414.7240 Y=-1367.9076 Z= 0.0000;
4. в точке X= 740.7550 Y=-1071.5156 Z= 0.0000;
5. в точке X= 736.7190 Y=-1067.0760 Z= 0.0000;
6. в точке X= 410.6880 Y=-1363.4680 Z= 0.0000;
5-6 (протяженность – 1 082,75 м, ширина – 6 м, площадь - 0,6390 га)
1. в точке X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000;
2. в точке X=2047.1701 Y= 302.0453 Z= 0.0000;
3. в точке X=1849.2687 Y= 159.3304 Z= 0.0000;
4. в точке X=1237.9597 Y=-414.9296 Z= 0.0000;
5. в точке X=1233.1760 Y=-411.3080 Z= 0.0000;
6. в точке X=1844.4850 Y= 162.9520 Z= 0.0000;
6-7 (протяженность – 757,5 м, ширина – 6 м, площадь - 0,5024 га)
1. в точке X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000;
2. в точке X=2047.0934 Y= 302.2034 Z= 0.0000;
3. в точке X=2417.5834 Y= 439.2844 Z= 0.0000;
4. в точке X=2825.4150 Y= 657.8255 Z= 0.0000;
5. в точке X=2822.5790 Y= 663.1130 Z= 0.0000;
6. в точке X=2415.0400 Y= 444.5240 Z= 0.0000;
7-8 (протяженность – 387,73 м, ширина – 6 м, площадь - 0,2326 га)
1. в точке X=3149.6162 Y=1105.3196 Z= 0.0000;
2. в точке X=3380.1670 Y=1417.0610 Z= 0.0000;
3. в точке X=3384.9911 Y=1413.4933 Z= 0.0000;
4. в точке X=3154.5242 Y=1101.8609 Z= 0.0000;
9-10 (протяженность – 794,53 м, ширина – 6 м, площадь - 0,4745 га)
1. в точке X=4381.6818 Y=2826.4368 Z= 0.0000;
2. в точке X=4265.0459 Y=2578.8840 Z= 0.0000;
3. в точке X=3942.7199 Y=2167.6400 Z= 0.0000;
4. в точке X=3937.7550 Y=2171.0090 Z= 0.0000;
5. в точке X=4260.0810 Y=2582.2530 Z= 0.0000;
6. в точке X=4376.0209 Y=2828.3285 Z= 0.0000;
11-12 (протяженность – 848 м, ширина – 6 м, площадь - 0,5023 га)
1. в точке X=5117.9825 Y=3799.5331 Z= 0.0000;

2. Қайыршақты ауылдық округі бойынша:
1) Бесікті ауылында Жайық өзені бойынша N47°15'49'' E051°53'52'' координаталарындағы нүктеден бастап (Алмалы ауылы су тазарту станциясына қарсы) N47°14'35'' E051°55'10'' координаталарындағы нүктеге дейін;
2) Талғайран ауылының солтүстік шетіндегі N47°14.812' Е051°56.289' координаталарынан бастап оның оңтүстік шетіндегі N 47°14.034' Е051°56.101' координаталарына дейінгі учаске;
3) "Безымянная" ескі арнасы;
4) "Аспа" көлі;
3. Үлкен Дамбы учаскесінен Ақжайық ауылы аралығында:
1-2 (ұзындығы 621,03 м, ені – 6 м, ауданы - 0,3720 га):
1. X= - 934.9901 Y= - 2276.4091 Z = 0.0000 нүктеде;
2. X= - 938.3027 Y= - 2271.4401 Z = 0.0000 нүктеде;
3. X= -1082.3880 Y= - 2367.4970 Z = 0.0000 нүктеде;
4. X= -1429.2931 Y= - 2650.7613 Z = 0.0000 нүктеде;
5. X= -1425.4982 Y= - 2655.4087 Z = 0.0000 нүктеде;
6. X= -1078.5931 Y= - 2372.1445 Z = 0.0000 нүктеде;
3-4 (ұзындығы 1 067,32 м, ені – 6 м, ауданы - 0,6380 га):
1. X= - 106.7348 Y= - 1717.0612 Z = 0.0000 нүктеде;
2. X=-102.9246 Y=-1721.6962 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X= 414.7240 Y=-1367.9076 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X= 740.7550 Y=-1071.5156 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X= 736.7190 Y=-1067.0760 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X= 410.6880 Y=-1363.4680 Z= 0.0000 нүктеде;
5-6 (ұзындығы 1 082,75 м, ені – 6 м, ауданы - 0,6390 га):
1. X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=2047.1701 Y= 302.0453 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=1849.2687 Y= 159.3304 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=1237.9597 Y= - 414.9296 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=1233.1760 Y= - 411.3080 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=1844.4850 Y= 162.9520 Z= 0.0000 нүктеде;
6-7 (ұзындығы 757,5 м, ені – 6 м, ауданы - 0,5024 га):
1. X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=2047.0934 Y= 302.2034 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=2417.5834 Y= 439.2844 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=2825.4150 Y= 657.8255 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=2822.5790 Y= 663.1130 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=2415.0400 Y= 444.5240 Z= 0.0000 нүктеде;
7-8 (ұзындығы 387,73 м, ені – 6 м, ауданы - 0,2326 га):
1. X=3149.6162 Y=1105.3196 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=3380.1670 Y=1417.0610 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=3384.9911 Y=1413.4933 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=3154.5242 Y=1101.8609 Z= 0.0000 нүктеде;
9-10 (ұзындығы 794,53 м, ені – 6 м, ауданы – 0,4745 га):
1. X=4381.6818 Y=2826.4368 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=4265.0459 Y=2578.8840 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=3942.7199 Y=2167.6400 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=3937.7550 Y=2171.0090 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=4260.0810 Y=2582.2530 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=4376.0209 Y=2828.3285 Z= 0.0000 нүктеде;
11-12 (ұзындығы 848 м, ені – 6 м, ауданы – 0,5023 га):
1. X=5117.9825 Y=3799.5331 Z= 0.0000 нүктеде;