Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Восточно-Казахстанской области
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/266-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 октября 2018 года № 5688. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 ноября 2022 года № 20/186-VII
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04.11.2022 № 20/186-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Набиев
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

Шығыс Қазақстан облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/266-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 5688 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 20/186-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 04.11.2022 № 20/186-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңының 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Нәбиев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

от 10 октября 2018 года
№ 23/266-VI
Перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Восточно-Казахстанской области
№ Наименование проекта государственно-частного партнерства
Абайский район
1
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Толганай" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
Аягозский район
2
Осуществление деятельности дошкольного воспитания и обучения детского сада "Айым" при ТОО "А. Шах" на 240 мест по механизму государственно-частного партнерства
3
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО Частный детский сад "Ботакан" на 30 мест по механизму государственно-частного партнерства
4
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Балбөбек Амина" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
5
Строительство полигона твердых бытовых и прочих нетоксичных отходов емкостью до 10 тыс. м³/год в поселке Актогай Аягозского района Восточно-Казахстанской области
Бескарагайский район
6
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Алтынай" на 24 мест по механизму государственно-частного партнерства
7
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Детский Сад Ер-Али-1" на 20 мест по механизму государственно-частного партнерства
Глубоковский район
8
Оказание услуг по предоставлению в аренду и капитальный ремонт зданий, находящихся в частной собственности у ТОО "Белоусовская больница" в поселке Белоусовка, Центральной районной больнице Глубоковского района с последующей передачей в коммунальную собственность
Жарминский район
9
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Ер Даурен" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
10
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Айналайын Жарма" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
Зыряновский район
11
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Марат-Султан" на 245 мест по механизму государственно-частного партнерства
12
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Мини-центр Лесовичок" на 13 мест по механизму государственно-частного партнерства
13
Осуществление деятельности учреждения "Колледж строительства и транспорта" города Зыряновска" по механизму государственно-частного партнерства
Зайсанский район
14
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Happy baby" на 87 мест по механизму государственно-частного партнерства
15
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Азамат" на 25 мест по механизму государственно-частного партнерства
16
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Балапан" на 60 мест по механизму государственно-частного партнерства
17
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Балбөбек" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
18
Осуществление деятельности детского учреждения детского развивающего центра "Бэби-клуб" на 40 мест по механизму государственно-частного партнерства
19
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Даулет" на 45 мест по механизму государственно-частного партнерства
20
Осуществление деятельности детского учреждения ИП Искакбаева Айнур Куанышбековна "Детский сад Балапан" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
21
Осуществление деятельности детского сада-ясли "Күншуақ" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
Катон-Карагайский район
22
Реконструкция здания школы села Приморское Катон-Карагайского района с возможностью организации детского пришкольного лагеря
23
Строительство и эксплуатация спортивного зала в селе Аксу Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Кокпектинский район
24
Осуществление деятельности учебного заведения системы дошкольного воспитания частного ясли-сада "Өрнек" на 60 мест по механизму государственно-частного партнерства
25
Осуществление деятельности учебного заведения системы дошкольного воспитания частного ясли-сада "Ерке-Нұр" на 42 мест по механизму государственно-частного партнерства
26
Осуществление деятельности учебного заведения системы дошкольного воспитания частного детского сада "Бөбек лүпілі" на 60 мест по механизму государственно-частного партнерства
Тарбагатайский район
27
Осуществление деятельности детского учреждения ИП Ибраев С.Б. частный ясли-сад "Айголек" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
28
Осуществление деятельности детского учреждения ИП Ракишев К.К. частный ясли-сад "Жалгас" на 80 мест по механизму государственно-частного партнерства
29
Осуществление деятельности детского учреждения "Жансая" на 30 мест по механизму государственно-частного партнерства
30
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Мөлдір-бұлақ" на 60 мест по механизму государственно-частного партнерства
31
Осуществление деятельности детского учреждения "Кулыншак" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
32
Осуществление деятельности детского учреждения ясли-сад "Акбота" на 70 мест по механизму государственно-частного партнерства
33
Осуществление деятельности детского учреждения "Балбобек" на 70 мест по механизму государственно-частного партнерства
34
Осуществление деятельности детского учреждения "Айгерим" на 20 мест по механизму государственно-частного партнерства
35
Осуществление деятельности детского учреждения ИП Кисанова М.К. частный ясли-сад "Еңлік" на 20 мест по механизму государственно-частного партнерства
36
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада "Айтұмар" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
37
Осуществление деятельности детского учреждения ИП Шокенова М.С. частный ясли-сад "Нурай" на 22 мест по механизму государственно-частного партнерства
Урджарский район
38
Осуществление деятельности частного детского учреждения "Болашак" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
39
Осуществление деятельности детского сада "Нұршуақ" на 20 мест по механизму государственно-частного партнерства
40
Осуществление деятельности детского учреждения частного детского сада ИП "Кәусар" на 65 мест по механизму государственно-частного партнерства
Уланский район
41
Осуществление деятельности детского учреждения "Асыл-Ару KZ" на 30 мест по механизму государственно-частного партнерства
42
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "АйАру" жеке меншік бала-бақшасы" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
43
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Детский сад "Балдаурен" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
44
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Асем-Ай" на 25 мест по механизму государственно-частного партнерства
Шемонаихинский район
45
Осуществление деятельности Негосударственного учреждения "Гуманитарно-технический колледж" по механизму государственно-частного партнерства
город Усть-Каменогорск
46
Осуществление деятельности детского учреждения "Ақбота балабақшасы" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
47
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада "Сауле-жан" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
48
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада на дому "Айжан" на 25 мест по механизму государственно-частного партнерства
49
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада на дому "Дайана" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
50
Осуществление деятельности детского учреждения "Детского дошкольного учреждения "Еркетай" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
51
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада "Ер-Тан" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
52
Осуществление деятельности детского учреждения "Школа-лицей "Нұрорда" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
53
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Айя-К" на 31 место по механизму государственно-частного партнерства
54

2018 жылғы 10 қазандағы
№ 23/266-VІ шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік -жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі
№ Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының атауы
Абай ауданы
1
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Толғанай" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Аягөз ауданы
2
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 240 орынға арналған "А. Шах" ЖШС-нің "Айым" балабақшасы мектепке дейінгі тәрбиелеу және білім беру қызметін жүзеге асыру
3
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 30 орынға арналған "Ботақан" жеке меншік балабақшасы ЖШС-нің балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
4
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Балбөбек Әмина" ЖШС-нің балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
5
Шығыс Қазақстан облысының Аягөз ауданы Ақтоғай кентінде сыйымдылығы жылына 10 мың м³ тұрмыстық-қатты және басқа да улы емес қалдықтардың полигонын салу
Бесқарағай ауданы
6
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 24 орынға арналған "Алтынай" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
7
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 20 орынға арналған "Ер-Али-1 балабақшасы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Глубокое ауданы
8
Белоусовка кентінде "Белоусовка ауруханасы" ЖШС-нің жеке меншігінде тұрған ғимаратты кейін коммуналдық меншікке берумен Глубокое ауданының орталық аудандық ауруханасына жалға беру бойынша қызмет көрсету және күрделі жөндеу жүргізу
Жарма ауданы
9
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Ер Дәурен" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
10
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Айналайын Жарма" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Зырян ауданы
11
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 245 орынға арналған "Марат-Сұлтан" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
12
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 13 орынға арналған "Лесовичок шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
13
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Зырян қаласының "Құрылыс және көлік колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Зайсан ауданы
14
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 87 орынға арналған "Happy baby" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
15
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 25 орынға арналған "Азамат" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
16
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 60 орынға арналған "Балапан" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
17
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Балбөбек" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
18
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 40 орынға арналған "Бэби-клуб" балаларды дамыту орталығы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
19
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 45 орынға арналған "Дәулет" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
20
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Балапан" балабақшасы" Искакбаева Айнұр Қуанышбекқызы ЖК-дің балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
21
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасының қызметін жүзеге асыру
Катонқарағай ауданы
22
Катонқарағай ауданы Приморское ауылының мектеп ғимаратын мектеп жанындағы балалар лагерін ұйымдастыру мүмкіндігімен қайта құру
23
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Ақсу ауылында спорт залын салу және пайдалануға беру
Көкпекті ауданы
24
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 60 орынға арналған "Өрнек" жеке меншік бөбекжай-балабақшасы мектепке дейінгі тәрбиелеу жүйесіндегі оқу мекемесінің қызметін жүзеге асыру
25
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 42 орынға арналған "Ерке-Нұр" жеке меншік бөбекжай-балабақшасы мектепке дейінгі тәрбиелеу жүйесіндегі оқу мекемесінің қызметін жүзеге асыру
26
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 60 орынға арналған "Бөбек лүпілі" жеке меншік балабақшасы мектепке дейінгі тәрбиелеу жүйесіндегі оқу мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Тарбағатай ауданы
27
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Айгөлек" жеке меншік бөбекжай-балабақшасы ЖК С.Б. Ибраевтың балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
28
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 80 орынға арналған "Жалғас" жеке меншік бөбекжай-балабақшасы ЖК К.К. Ракишевтің балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
29
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 30 орынға арналған "Жансая" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
30
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 60 орынға арналған "Мөлдір-бұлақ" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
31
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Құлыншақ" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
32
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 70 орынға арналған "Ақбота" бөбекжай-балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
33
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 70 орынға арналған "Балбөбек" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
34
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 20 орынға арналған "Айгерім" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
35
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 20 орынға арналған "Еңлік" жеке меншік бөбекжай-балабақшасы ЖК М.К. Қисанованың балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
36
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Айтұмар" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
37
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 22 орынға арналған "Нұрай" жеке меншік бөбекжай-балабақшасы ЖК М.С. Шокенованың балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Үржар ауданы
38
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Болашақ" жеке меншік балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
39
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 20 орынға арналған "Нұршуақ" балабақшасының қызметін жүзеге асыру
40
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 65 орынға арналған "Кәусар" жеке меншік балабақшасы ЖК-дің балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Ұлан ауданы
41
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 30 орынға арналған "Асыл-Ару KZ" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
42
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "АйАру" жеке меншік бала-бақшасы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
43
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Балдәурен" балабақшасы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
44
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 25 орынға арналған "Әсем-Ай" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Шемонаиха ауданы
45
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік емес мекемесінің қызметін жүзеге асыру
Өскемен қаласы
46
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Ақбота балабақшасы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
47
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Сәуле-жан" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
48
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 25 орынға арналған "Айжан" үйдегі балабақша балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
49
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Дайана" үйдегі балабақша балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
50
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Еркетай" мектепке дейінгі балалар мекемесі" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
51
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "Ер-Таң" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
52
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Нұрорда" мектеп-лицейі" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
53
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 31 орынға арналған "Айя-К" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
54

Осуществление деятельности детского учреждения "Детский сад "Аружан 1" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
55
Осуществление деятельности детского учреждения "Детский сад "Аружан" на 90 мест по механизму государственно-частного партнерства
56
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Детский сад-ясли "Бөбек" на 140 мест по механизму государственно-частного партнерства
57
Осуществление деятельности детского учреждения "Жансая" филиал ТОО "Д/с "Балдаурен" на 36 мест по механизму государственно-частного партнерства
58
Осуществление деятельности детского учреждения "Детский сад "Кулыншак" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства
59
Осуществление деятельности детского учреждения ИП Марцефей Л.Н. на 25 мест по механизму государственно-частного партнерства
60
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Успех-GOLD-8" на 390 мест по механизму государственно-частного партнерства
61
Строительство и эксплуатация детского сада на 250 мест в городе Усть-Каменогорск по улице Утепова, 14
62
Строительство и эксплуатация детского сада на 250 мест в городе Усть-Каменогорск по улице Революционная, 2/2
63
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Успех-GOLD-8" на 300 мест по механизму государственно-частного партнерства
64
Осуществление деятельности дошкольного образования и воспитания частного детского сада "Бөбек" корпус №2 при ТОО "Детский сад-ясли "Бөбек" на 150 мест по механизму государственно-частного партнерства
65
Осуществление деятельности частного детского сада "LA Group" на 20 мест по механизму государственно-частного партнерства
66
Осуществление деятельности Учреждения "Частная общеобразовательная бизнес-школа "Бриг" на 210 мест по механизму государственно-частного партнерства
67
Осуществление деятельности Учреждения "Частная общеобразовательная школа "Исток" на 160 мест по механизму государственно-частного партнерства
68
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада на дому "Айжан" ТОО "ДиЗар Плюс" по механизму государственно-частного партнерства
69
Осуществление деятельности дошкольного мини-центра при учреждении "Частная общеобразовательная школа "Исток" на 120 мест по механизму государственно-частного партнерства
70
Осуществление деятельности детского учреждения "Детский сад "Жулдыз" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
71
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Центр интеллектуального и творческого развития детей "Монтессория" на 150 мест по механизму государственно-частного партнерства
72
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "МАРАТ СУЛТАН" на 240 мест по механизму государственно-частного партнерства
73
Осуществление деятельности детского учреждения "Дошкольное учреждение детский сад-ясли Азамат" на 655 мест по механизму государственно-частного партнерства
74
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада на дому "Абилмансур" ТОО "ДиЗар Плюс" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
75
Осуществление деятельности детского учреждения детский сад "Болашақ" при ИП "Шакенова Г.М." на 175 мест по механизму государственно-частного партнерства
76

Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Аружан 1" балабақшасы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
55
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 90 орынға арналған "Аружан" балабақшасы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
56
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 140 орынға арналған "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
57
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 36 орынға арналған "Балдәурен" б/б" ЖШС филиалының "Жансая" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
58
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Құлыншақ" балабақшасы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
59
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 25 орынға арналған Марцефей Л.Н. ЖК балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
60
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 390 орынға арналған "Успех-GOLD-8" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
61
Өскемен қаласы, Өтепов көшесі 14 үйде 250 орындық балабақшаны салу және пайдалануға беру
62
Өскемен қаласы, Революционная көшесі 2/2 үйде 250 орындық балабақшаны салу және пайдалануға беру
63
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 300 орынға арналған "Успех-GOLD-8" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
64
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 150 орынға арналған "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС-нің "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" №2 корпустағы балабақшаның мектепке дейінгі тәрбиелеу және білім беру қызметін жүзеге асыру
65
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 20 орынға арналған "LA Group" жеке меншік балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
66
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 210 орынға арналған "Бриг" жеке меншік жалпы білім беретін бизнес-мектеп" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
67
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 160 орынға арналған "Исток" жеке меншік жалпы білім беретін мектеп" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
68
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "ДиЗар Плюс" ЖШС-нің "Айжан" үйдегі балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
69
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 120 орынға арналған "Исток" жеке меншік жалпы білім беретін мектеп" мекемесіндегі мектепке дейінгі шағын орталықтың қызметін жүзеге асыру
70
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "Жұлдыз" балабақшасы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
71
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 150 орынға арналған "Монтессория" балалардың интеллектуалды және шығармашылық қабілеттерін дамыту орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
72
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 240 орынға арналған "МАРАТ СҰЛТАН" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
73
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 655 орынға арналған "Азамат бөбекжай-балабақшасы мектепке дейінгі мекеме" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
74
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "ДиЗар Плюс" ЖШС-нің "Әбілмансұр" үйдегі балабақша балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
75
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Шакенова Г.М." ЖК-дің 175 орынға арналған "Болашақ" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
76

Осуществление деятельности дошкольного воспитания и обучения деского сада "Детский сад-ясли "Бөбек" корпус № 3 при ТОО "Детский сад-ясли "Бөбек" на 300 мест по механизму государственно-частного партнерства
77
Осуществление деятельности Учреждения "Усть-Каменогорский многопрофильный колледж" по механизму государственно-частного партнерства
78
Осуществление деятельности Негосударственного учреждения "Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности" по механизму государственно-частного партнерства
79
Осуществление деятельности учреждения "Колледж имени Кумаша Нургалиева" по механизму государственно-частного партнерства
80
Осуществление деятельности учреждения "Казахстанско-Корейский колледж "Квансон" по механизму государственно-частного партнерства
81
Осуществление деятельности учреждения "Восточный техническо-гуманитарный колледж" по механизму государственно-частного партнерства
82
Осуществление деятельности учреждения "Техническо-экономический колледж" по механизму государственно-частного партнерства
83
Осуществление деятельности ТОО "Восточно-Казахстанский технико-экономический колледж" по механизму государственно-частного партнерства
84
Осуществление деятельности ТОО "Усть-Каменогоркого колледжа экономки и финансов" по механизму государственно-частного партнерства
85
Осуществление деятельности ТОО "Усть-Каменогорский стоматологический колледж" по механизму государственно-частного партнерства
86
Осуществление деятельности колледжа ТОО "Казахстанско-Американский свободный университет" по механизму государственно-частного партнерства
87
Содержание, обслуживание Дворца спорта имени Б. Александрова с действующими спортивными секциями, Закрытого хоккейного модуля по улице Тимирязева, 177 и оказание услуг по развитию детско-юношеского хоккея с шайбой, а также подготовке, содержанию и участию профессиональных хоккейных команд Восточно-Казахстанской области в официальных спортивных соревнованиях
88
Создание и эксплуатация системы фотовидеофиксации и видеоаналитики в городе Усть-Каменогорске
89
Внедрение и сопровождение автоматизированной системы контроля и оплаты проезда на общественном транспорте в городе Усть-Каменогорск, с созданием информационной системы диспетчеризации городского пассажирского транспорта
город Семей
90
Осуществление деятельности дошкольного учреждения "33 пингвина" ТОО "Байтерек-С" на 65 мест по механизму государственно-частного партнерства
91
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Panda Child" на 60 мест по механизму государственно-частного партнерства
92
Осуществление деятельности детского мини-центра "Әдемі kz" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
93
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Детский мини-центр Айназ" на 95 мест по механизму государственно-частного партнерства
94
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО мини-центра "Айналайын" на 177 мест по механизму государственно-частного партнерства
95
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Омар Стом" детский сад "Айым" на 400 мест по механизму государственно-частного партнерства
96
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Центр дошкольного воспитания "Ақ бұлақ" на 185 мест по механизму государственно-частного партнерства
97
Осуществление деятельности детского учреждения детский сад "АлҰнушка" на 125 мест по механизму государственно-частного партнерства
98
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Мини-центр Алтын бала" на 110 мест по механизму государственно-частного партнерства
99
Осуществление деятельности детского учреждения мини-центра "Альтаир" на 75 мест по механизму государственно-частного партнерства

Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС-нің 300 орынға арналған "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" № 3 корпустағы балабақшаның мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту қызметін жүзеге асыру
77
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Өскемен көп салалы колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
78
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Көлік және өмір қауіпсіздігі колледжі" мемлекеттік емес мекемесінің қызметін жүзеге асыру
79
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Құмаш Нұрғалиевтің атындағы колледж" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
80
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Квансон" Қазақстан-Кәріс колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
81
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Шығыс техникалық-гуманитарлық колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
82
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Техникалық-экономикалық колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
83
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Шығыс Қазақстан техникалық-экономикалық колледжі" ЖШС-нің қызметін жүзеге асыру
84
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Өскемен экономика және қаржы колледжі" ЖШС-нің қызметін жүзеге асыру
85
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Өскемен стоматология колледжі" ЖШС-нің қызметін жүзеге асыру
86
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Қазақстан-Американдық еркін университеті" ЖШС колледжінің қызметін жүзеге асыру
87
Әрекеттегі спорт секцияларымен қоса Б.Александров атындағы Спорт сарайын, Тимирязев көшесінде, 177 орналасқан Жабық хоккей модулін ұстау және қызмет көрсету бойынша және балалар-жасөспірімдердің шайбалы хоккейін дамыту, сондай-ақ Шығыс Қазақстан облысының кәсіби хоккей командаларын дайындау, ұстау және оларды ресми спорт жарыстарына қатыстыру бойынша қызметтер көрсету
88
Өскемен қаласында фотобейнебелгілеу және бейнеталдау жүйесін құру және пайдалануға беру
89
Өскемен қаласында қоғамдық көлікте қала жолаушылары көлігін диспетчерлендірудің ақпараттық жүйесін құрумен автоматтандырылған бақылау жүйесі мен жол ақысын енгізу және сүйемелдеу
Семей қаласы
90
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Бәйтерек-С" ЖШС-тің 65 орынға арналған "33 пингвин" мектепке дейінгі мекеменің қызметін жүзеге асыру
91
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 60 орынға арналған "Panda Child" ЖШС-нің балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
92
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "Әдемі kz" балалар шағын-орталығының қызметін жүзеге асыру
93
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 95 орынға арналған "Айназ" балалар шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
94
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 177 орынға арналған "Айналайын" шағын-орталығы ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
95
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 400 орынға арналған "Омар Стом" ЖШС "Айым" балабақшасы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 185 орынға арналған "Ақ бұлақ" мектепке дейінгі тәрбиелеу орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
97
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 125 орынға арналған "АлҰнушка" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
98
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 110 орынға арналған "Алтын бала" шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
99
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 75 орынға арналған "Әльтаир" шағын-орталығы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру

100
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Мини-центр "Аль-Фараби" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
101
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Амиржан и К" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
102
Осуществление деятельности детского учреждения "Мини-центра "Асыл-Жібек" на 140 мест по механизму государственно-частного партнерства
103
Осуществление деятельности детского учреждения Детский сад "Бәйшешек" на 123 мест по механизму государственно-частного партнерства
104
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО мини-центр "Бақыт" на 150 мест по механизму государственно-частного партнерства
105
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Алтын Бесік-Г" детский сад "Балажан" на 260 мест по механизму государственно-частного партнерства
106
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Детский дошкольный мини-центр "Балапан" на 120 мест по механизму государственно-частного партнерства
107
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Детский сад "Балбала" на 84 места по механизму государственно-частного партнерства
108
Осуществление деятельности детского учреждения ИП "Югай Г.В." "Мини-центр Балғын" на 60 мест по механизму государственно-частного партнерства
109
Осуществление деятельности ТОО "Центр развития детей "Балдырған" на 215 мест по механизму государственно-частного партнерства
110
Осуществление деятельности детского учреждения детского развивающего центра "Бес Асыл" на 90 мест по механизму государственно-частного партнерства
111
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО ЦДВ "Бурундучки" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
112
Осуществление деятельности дошкольного учреждения "BABY CARE" на 275 мест по механизму государственно-частного партнерства
113
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Мини-центр "Гульназ" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
114
Осуществление деятельности детского мини-центра "Еркетай" на 23 мест по механизму государственно-частного партнерства
115
Осуществление деятельности детского учреждения мини-центра "Ер-Тан 1" на 300 мест по механизму государственно-частного партнерства
116
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Yu kids Island" Детский сад "Zhuldiz-Ardak" на 390 мест по механизму государственно-частного партнерства
117
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Ай-Іскер" МЦДВ "Іскер" на 125 мест по механизму государственно-частного партнерства

100
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "Әл-Фараби" шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
101
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Әміржан және К" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
102
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 140 орынға арналған "Асыл-Жібек" шағын-орталығы" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
103
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 123 орынға арналған "Бәйшешек" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
104
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 150 орынға арналған "Бақыт" шағын-орталығы ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
105
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 260 орынға арналған "Балажан" балабақшасы "Алтын Бесік-Г" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
106
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 120 орынға арналған "Балапан" мектепке дейінгі балалар шағын орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
107
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 84 орынға арналған "Балбала" балабақшасы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
108
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 60 орынға арналған "Балғын шағын-орталығы" "Югай Г.В." ЖК балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
109
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 215 орынға арналған "Балдырған" балаларды дамыту орталығы" ЖШС қызметін жүзеге асыру
110
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 90 орынға арналған "Бес Асыл" балаларды дамыту орталығы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
111
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "Бурундучки" БТО ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
112
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 275 орынға арналған "BABY CARE" мектепке дейінгі мекеменің қызметін жүзеге асыру
113
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Гүлнәз" шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
114
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 23 орынға арналған "Еркетай" шағын-орталығы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
115
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 300 орынға арналған "Ер-Таң 1" шағын-орталығы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
116
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 390 орынға арналған "Zhuldiz-Ardak" балабақшасы "Yu kids Island" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
117
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 125 орынға арналған "Іскер" БТШО "Ай-Іскер" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру

118
Осуществление деятельности детского учреждения "Образовательный комплекс школа-детский сад "Куаныш" на 225 мест по механизму государственно-частного партнерства
119
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО Мини-центр "Наруто" на 185 мест по механизму государственно-частного партнерства
120
Осуществление деятельности дошкольного учреждения Мини-центр "Наурыз" на 50 мест по механизму государственно-частного партнерства
121
Осуществление деятельности детского сада "Немере" при учреждении "Технологический колледж города Семей" на 150 мест по механизму государственно-частного партнерства
122
Осуществление деятельности ТОО Мини Центр "НИМАТ" по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением" по механизму государственно-частного партнерства
123
Осуществление деятельности детского учреждения ИП мини-центр "Нурай" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
124
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Мини-центра "Сәтті" на 54 места по механизму государственно-частного партнерства
125
Осуществление деятельности дошкольного учреждения Мини-центр "Тұлпар" ТОО "Колледж: Қайнар" на 100 мест по механизму государственно-частного партнерства
126
Осуществление деятельности детского сада "Нур-Даулет" при ТОО "Семейская школа-гимназия лингвистики и компьютерных технологий" на 294 места
127
Строительство и эксплуатация детского сада на 280 мест в микрорайоне Ушактар города Семей
128
Строительство и эксплуатация детского сада на 320 мест в жилом районе Карагайлы в городе Семей
129
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "Дошкольный мини-центр "Бобек" на 170 мест по механизму государственно-частного партнерства
130
Осуществление деятельности детского учреждения "Радуга" при ТОО Еркемай KZ на 314 мест по механизму государственно-частного партнерства
131
Осуществление деятельности учреждения образования "Высшего медицинского колледжа "Авиценна" по механизму государственно-частного партнерства
132
Осуществление деятельности "Учреждения "Колледж "Жастар" по механизму государственно-частного партнерства
133
Осуществление деятельности учреждения "Innovative college" по механизму государственно-частного партнерства
134
Осуществление деятельности учреждения "Медицинский колледж "Семей" по механизму государственно-частного партнерства
135
Осуществление деятельности ТОО "Колледж "Кайнар" по механизму государственно-частного партнерства
136
Осуществление деятельности учреждения "Технологический колледж города Семей" по механизму государственно-частного партнерства

118
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 225 орынға арналған "Қуаныш" мектеп-балабақша білім беру кешені" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
119
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 185 орынға арналған "Наруто" шағын-орталығы ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 50 орынға арналған "Наурыз" шағын-орталығы мектепке дейінгі мекеменің қызметін жүзеге асыру
121
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Семей қаласының технологиялық колледжі" мекемесіндегі 150 орынға арналған "Немере" балабақшасының қызметін жүзеге асыру
122
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша Балаларды мектепке дейінгі тәрбиелеу және біліммен қамтамасыз ету бойынша "НИМАТ" шағын орталығы ЖШС-нің қызметін жүзеге асыру
123
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 100 орынға арналған "Нұрай" шағын-орталығы ЖК балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
124
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 54 орынға арналған "Сәтті" шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
125
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Колледж: Қайнар" ЖШС-нің 100 орынға арналған "Тұлпар" шағын-орталығы мектепке дейінгі мекеменің қызметін жүзеге асыру
126
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Семей лингвистика және компьютерлік технологиялар мектеп-гимназиясы" ЖШС-дегі 294 орынға арналған "Нұр-Дәулет" балабақшасының қызметін жүзеге асыру
127
Семей қаласының Ұшақтар шағын ауданында 280 орынға арналған балабақшаны салу және пайдалануға беру
128
Семей қаласының Қарағайлы тұрғын үй ауданында 320 орынға арналған балабақшаны салу және пайдалануға беру
129
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 170 орынға арналған "Бөбек" мектепке дейінгі шағын-орталығы" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
130
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша Еркемай KZ ЖШС-нің 314 орынға арналған "Радуга" балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
131
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Авиценна" жоғары медицина колледжі" білім мекемесінің қызметін жүзеге асыру
132
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Жастар" колледжі" мекемесінің" қызметін жүзеге асыру
133
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Innovative college" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
134
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Семей" медицина колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
135
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Қайнар" колледжі" ЖШС-нің қызметін жүзеге асыру
136
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Семей қаласының технологиялық колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру

137
Осуществление деятельности частного учреждения "Электронный колледж имени Жакии Чайжунусова" по механизму государственно-частного партнерства
138
Осуществление деятельности учреждения "Гуманитарно-экономический колледж" по механизму государственно-частного партнерства
139
Осуществление деятельности учреждения "Семейский многопрофильный колледж" по механизму государственно-частного партнерства
140
Осуществление деятельности учреждения "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза" по механизму государственно-частного партнерства
141
Осуществление деятельности колледжа "Сферы обслуживания" города Семей, на 20 мест по механизму государственно-частного партнерства
142
Осуществление деятельности учреждения "Семейский гуманитарно-юридический и технический колледж" по механизму государственно-частного партнерства
143
Сервисное обслуживание и организация тренировочного процесса по силовым видам спорта (бокс, борьба, дзюдо, таэквандо, тяжелая атлетика) в городе Семей
144
Внедрение и сопровождение автоматизированной системы контроля и оплаты проезда на общественном транспорте в городе Семей, интегрированной с информационной системой диспетчеризации городского пассажирского транспорта
город Курчатов
145
Реконструкция детского сада "Тополек" на 150 мест в городе Курчатов Восточно-Казахстанской области
город Риддер
146
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада "Детская планета" на 110 мест по механизму государственно-частного партнерства
147
Осуществление деятельности детского учреждения детского сада "Достык" на 136 мест по механизму государственно-частного партнерства
148
Осуществление деятельности детского учреждения ТОО "BOSS KZ" на 400 мест по механизму государственно-частного партнерства
149
Передача в доверительное управление имущества детского сада "Ясли-сад Дельфин" на 160 мест в городе Риддер Восточно-Казахстанской области

137
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Жақия Шайжүнісов атындағы электронды колледж" жеке меншік мекемесінің қызметін жүзеге асыру
138
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Гуманитарлық-экономикалық колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
139
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Семей көпсалалы колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
140
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Казпотребсоюз агробизнес және экономика колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
141
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 20 орынға арналған Семей қаласының "Қызмет көрсету саласы" колледжінің қызметін жүзеге асыру
142
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша "Семей гуманитарлық-заң және техникалық колледжі" мекемесінің қызметін жүзеге асыру
143
Семей қаласында спорттың күштік (бокс, күрес, дзюдо, таэквандо, ауыр атлетика) түрлері бойынша жаттығу үрдісін ұйымдастыру және сервистік қызмет көрсету
144
Семей қаласында қоғамдық көлікте қала жолаушылары көлігін диспетчерлендірудің ақпараттық жүйесімен біріктірілген автоматтандырылған бақылау жүйесі мен жол ақысын енгізу және сүйемелдеу
Курчатов қаласы
145
Шығыс Қазақстан облысының Курчатов қаласындағы 150 орынға арналған "Тополек" балабақшасын қайта құру
Риддер қаласы
146
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 110 орынға арналған "Детская планета" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
147
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 136 орынға арналған "Достық" балабақшасы балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
148
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі бойынша 400 орынға арналған "BOSS KZ" ЖШС балалар мекемесінің қызметін жүзеге асыру
149
Шығыс Қазақстан облысының Риддер қаласындағы 160 орынға арналған "Дельфин бөбекжай-балабақшасы" балабақшасының мүлкін сенімгерлік басқаруға беру