"Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1-525 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 сәуірде № 1225 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 1-304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 15.02.2023 № 1-304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 888 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурыздағы "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1, 2-қосымшалар осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан"
Постановление акимата города Нур-Султана от 29 апреля 2019 года № 1-525. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 апреля 2019 года № 1225. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15 февраля 2023 года № 1-304.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15.02.2023 № 1-304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 888, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 12 марта 2015 года) следующие изменения:
приложения 1, 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султан;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Е.Е. Каналимовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі Б. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
Нұр-Сұлтан қаласы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________В. Редкокашин
2019 жылғы "__"______________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 29 сәуірдегі
№ 1-525 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Каналимова Е.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан Б. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Председатель городской
избирательной комиссии
города Нур-Султан
_______________________ В. Редкокашин
"___" ___________ 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 29 апреля 2019 года № 1-525
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны

2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 06-346 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Орналастыру орны
Нұр-Сұлтан қаласы "Алматы" ауданы бойынша
1.
Қ. Сәтбаев және А. Петров көшелерінің қиылысы ("Евразия" сауда орталығының ауданы)
2.
Қажымұқан және А. Петров көшелерінің қиылысы ("Орбита" сауда үйі ауданы)
3.
Абылай хан даңғылы мен Манас көшесінің қиылысы ("Встреча" сауда үйі ауданы)
4.
Б. Момышұлы және Тәуелсіздік даңғылдарының қиылысы (Оқушылар сарайының ауданы)
5.
Ш. Құдайбердіұлы даңғылы мен Ғ. Мүсірепов көшелерінің қиылысы (Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ "№ 7 қалалық емхана" МКК ауданы)
6.
Промышленный тұрғын алабы, Шалкөде көшесі, № 3 және 2/1 үйлердің аумағы
7.
Интернациональный тұрғын алабы, Мереке көшесі, № 1а үйдің ауданы
8.
Мичурино тұрғын алабы, Бастау көшесі (алаң аумағы)
9.
Күйгенжар тұрғын алабы, Жаңатұрмыс көшесі, № 1/1 үйдің аумағы
10.
Железнодорожный тұрғын алабы, Ж. Жабаев көшесі, № 20 үйдің аумағы
11.
Тәуелсіздік даңғылы, № 32 ("Алматы" ауданының ХҚКО ауданы)
12.
Б. Момышұлы даңғылы ("Жерұйық" саябағының негізгі кіреберісі)
13.
Еділ көшесі, № 26 ("Magnum Cash & Carry" гипермаркетінің ауданы)
14.
К. Әзірбаев көшесі, № 6/5 үйдің ауданы (М. Жұмабаев даңғылы бойындағы аялдама ауданында)
15.
№ 82 (жобалық атауы) көше, № 8 ("Нұрлы жол" теміржол вокзалы ауданында)
Нұр-Сұлтан қаласы "Байқоңыр" ауданы бойынша
16.
Ж. Тәшенов көшесі, "Алатау" спорт сарайы көлік тұрағының ауданы
17.
Ш. Уәлиханов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысы
18.
Республика даңғылы, № 2 (Қазақстан Республикасы Қарулы күштері ұлттық әскери-патриоттық орталығының аумағы)
19.
Кенесары көшесі мен Республика даңғылының қиылысы
20.
Республика даңғылы, "Есіл" сауда үйінің ауданы
21.
Республика даңғылы, № 34 ("Жастар" сарайы ауданы)
22.
Ш. Уәлиханов және А. Кравцов көшелерінің қиылысы ("Жастар" сауда үйі ауданы)
23.
Ш. Уәлиханов көшесі мен Абай даңғылының қиылысы ("Жаннұр" сауда үйінің ауданы)
24.
Абай даңғылы, № 80 ("Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Нұр-Сұлтан қаласы бойынша филиалы – "Байқоңыр" ауданының № 5 бөлімінің ауданы)
25.
Ш. Уәлиханов көшесі мен Бөгенбай батыр даңғылының қиылысы ("Әлем" сауда үйі ауданы)
26.
Ақжол көшесі ("Астықжан" сауда үйі ауданы)
27.
Алаш тасжолы (Орталық базар ауданы)
28.
Алаш тасжолы ("Көк базар" базары ауданы)
29.
Өндіріс тұрғын алабы, Қамысты көшесі, № 7 үйдің ауданы
30.
Өндіріс тұрғын алабы, Сарыадыр орамы, № 3 үйдің ауданы
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы бойынша
31.
Қабанбай батыр даңғылы, № 21 үйдің ауданы
32.
Тұран даңғылы, № 37 үйдің ауданы
33.
Қорғалжын тасжолы, № 1 үйдің ауданы
34.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Д. Қонаев көшесінің қиылысы
35.
Пригородный тұрғын алабы, Новый аэропорт көшесі, № 114 үйдің ауданы
36.
Заречное тұрғын алабы, Аққұм көшесі, № 17 үйдің ауданы
37.

от 10 марта 2015 года
№ 06-346
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
№ п/п
Месторасположение
1
2
По району "Алматы" города Нур-Султан
1.
Пересечение улиц Қ. Сәтбаева и А. Петрова (район торгового центра "Евразия")
2.
Пересечение улиц Қажымұқана и А. Петрова (район торгового дома "Орбита")
3.
Пересечение проспекта Абылай хана и улицы Манаса (район торгового дома "Встреча")
4.
Пересечение проспектов Б. Момышұлы и Тәуелсіздік (район Дворца школьников)
5.
Пересечение проспекта Ш. Құдайбердіұлы и улицы Ғ. Мүсірепова (район ГКП на ПХВ "Городская поликлиника № 7" акимата города Астаны)
6.
Жилой массив Промышленный, улица Шалкөде, район домов № 3 и 2/1
7.
Жилой массив Интернациональный, улица Мереке, район дома № 1а
8.
Жилой массив Мичурино, улица Бастау (район площади)
9.
Жилой массив Күйгенжар, улица Жаңатұрмыс, район дома № 1/1
10.
Жилой массив Железнодорожный, улица Ж. Жабаева, район дома № 20
11.
Проспект Тәуелсіздік, № 32 (район ЦОН района "Алматы")
12.
Проспект Б. Момышұлы (главный вход в парк "Жерұйық")
13.
Улица Еділ, № 26 (район гипермаркета "Magnum Cash & Carry")
1
2
14.
Улица К. Әзірбаева, район дома № 6/5 (в районе остановки по проспекту М. Жұмабаева)
15.
Улица № 82 (проектное наименование), № 8 (район железнодорожного вокзала "Нұрлы жол")
По району "Байқоңыр" города Нур-Султан
16.
Улица Ж. Тәшенова, район парковки Дворца спорта "Алатау"
17.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и С. Сейфуллина
18.
Проспект Республики, № 2 (территория Национального военно-патриотического центра Вооруженных сил Республики Казахстан)
19.
Пересечение улиц Кенесары и проспекта Республики
20.
Проспект Республики, район торгового дома "Есиль"
21.
Проспект Республики, № 34 (район Дворца "Жастар")
22.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и А. Кравцова (район торгового дома "Жастар")
23.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и проспекта Абая (район торгового дома "Жаннұр")
24.
Проспект Абая, № 80 (район отдела № 5 Байконырского района – филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по городу Нур-Султан)
25.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и проспекта Бөгенбай батыра (район торгового дома "Әлем")
26.
Улица Ақжол (район торгового дома "Астықжан")
27.
Шоссе Алаш (район Центрального рынка)
28.
Шоссе Алаш (район рынка "Көк базар")
29.
Жилой массив Өндіріс, улица Қамысты, район дома № 7
30.
Жилой массив Өндіріс, переулок Сарыадыр, район дома № 3
По району "Есиль" города Нур-Султан
31.
Проспект Қабанбай батыра, район дома № 21
32.
Проспект Тұран, район дома № 37
33.
Шоссе Қорғалжын, район дома № 1
34.
Пересечение проспекта Мәңгілік Ел и улицы Д. Қонаева
35.
Жилой массив Пригородный, улица Новый аэропорт, район дома № 114
36.
Жилой массив Заречное, улица Аққұм, район дома № 17
37.

Ильинка тұрғын алабы, Исатай батыр көшесі, № 141/1 үйдің ауданы
38.
Тельман тұрғын алабы, Мұғалжар көшесі, № 65 үйдің ауданы
39.
Тұран даңғылы, № 24 үйдің ауданы
40.
Сауран көшесі, № 7 үйдің ауданы
41.
Е-11 көше (жобалық атауы), № 8 үйдің ауданы
1
2
42.
"Жағалау-3" шағын ауданы, I. Омарова көшесі, № 4 үйдің ауданы
43.
Қабанбай батыр даңғылы, № 62 үйдің ауданы
44.
Достық көшесі, № 9 үйдің ауданы
45.
Мәңгілік Ел даңғылы, № 19 үйдің ауданы
Нұр-Сұлтан қаласы "Сарыарқа" ауданы бойынша
46.
Бейбітшілік көшесі, № 9 үйдің ауданы ("Sine Tempore" сауда үйі ауданы)
47.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 71 үйдің ауданы ("Джафар" сауда үйі ауданы)
48.
Көктал-1 тұрғын алабы, Алмалық көшесі, № 1 үйдің ауданы ("Наз" би театрының ауданы)
49.
Көктал-2 тұрғын алабы, Ақмола көшесі, № 24 үйдің ауданы ("Көктал-2" сауда үйінің ауданы)
50.
Ақан сері көшесі, № 20 үйдің ауданы (Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ "№ 5 қалалық емхана" МКК ауданы)
51.
Н. Тілендиев даңғылы, № 15 үйдің ауданы ("Рахмет" сауда орталығының ауданы)
52.
Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 9 үйдің ауданы ("Северный" сауда үйі ауданы)
53.
Бейбітшілік көшесі, № 25 үйдің ауданы ("Өркен" іскерлік үйі ауданы)
54.
В. Гете көшесі, № 1 үйдің ауданы ("Нұр-Сұлтан" теміржол вокзалының ауданы)
55.
Самал шағын ауданы, № 11 үйдің ауданы ("Рамстор" сауда үйі ауданы)
56.
Республика даңғылы, № 58 үйдің ауданы (Технопарк ауданы)
57.
Бейбітшілік көшесі, № 37 үйдің ауданы ("Казпошта" АҚ ауданы)
58.
Желтоқсан көшесі, № 1 үйдің ауданы ("Серуен" жаяу жүргінші көпірінің ауданы)
59.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 29 үйдің ауданы ("Қағанат" асханалар желісінің ауданы)
60.
Республика даңғылы, № 33а үйдің ауданы ("Субұрқақтар каскады" саябағы ауданында)
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 29 сәуірдегі
№ 1-525 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 06-346 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін берілетін орын-жайлар
Р/с
Орын-жайдың орналасқан жері
Нұр-Сұлтан қаласы "Алматы" ауданы бойынша
1.
Тәуелсіздік даңғылы, № 34, "Астана Молл" сауда орталығы, "Coworking Multispace" кеңсе кеңістігі, бас конференц-залы
2.
Қ. Сәтбаев көшесі, № 2, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, акт залы
3.
Аманат көшесі, № 3, Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ "№ 6 қалалық емхана" МКК, акт залы
4.
Тәуелсізідік даңғылы, № 50, Қазақ ұлттық университеті, акт залы
5.
Тәуелсізідік даңғылы, № 38, "iBis" қонақ үй кешені, конференц- зал
Нұр-Сұлтан қаласы "Байқоңыр" ауданы бойынша
6.
А. Бараев көшесі, № 9/2, "Тұран Астана" колледжі, акт залы
7.
А. Иманов көшесі, № 11, "Нұрсәулет" іскерлік орталығы, конференц-зал
8.
Ш. Уәлиханов көшесі, № 7, "King Hotel Astana" қонақ үй кешені, конференц-зал
9.
Абай даңғылы, № 38, "Қазақстан Республикасының кәсіподақтар федерациясы" республикалық кәсіподақтар бірлестігі, конференц- зал
10.

Жилой массив Ильинка, улица Исатай батыра, район дома № 141/1
38.
Жилой массив Тельмана, улица Мұғалжар, район дома № 65
1
2
39.
Проспект Тұран, район дома № 24
40.
Улица Сауран, район дома № 7
41.
Улица Е-11 (проектное наименование), район дома № 8
42.
Микрорайон "Жағалау-3", улица I. Омарова, район дома № 4
43.
Проспект Қабанбай батыра, район дома № 62
44.
Улица Достық, район дома № 9
45.
Проспект Мәңгілік Ел, район дома № 19
По району "Сарыарка" города Нур-Султан
46.
Улица Бейбітшілік, район дома № 9 (район торгового дома "Sine Tempore")
47.
Проспект Бөгенбай батыра, район дома № 71 (район торгового центра "Джафар")
48.
Жилой массив Көктал-1, улица Алмалық, район дома № 1 (район Театра танца "Наз")
49.
Жилой массив Көктал-2, улица Ақмола, район дома № 24 (район торгового дома "Көктал-2")
50.
Улица Ақан cері, район дома № 20 (район ГККП на ПХВ "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны)
51.
Проспект Н. Тілендиева, район дома № 15 (район торгового центра "Рахмет")
52.
Улица Ш. Қосшығылұлы, район дома № 9 (район торгового дома "Северный")
53.
Улица Бейбітшілік, район дома № 25 (район бизнес-центра "Өркен")
54.
Улица И. Гете, район дома № 1 (район железнодорожного вокзала "Нур-Султан")
55.
Микрорайон "Самал", район дома № 11 (район торгового дома "Рамстор")
56.
Проспект Республики, район дома № 58 (район Технопарка)
57.
Улица Бейбітшілік, район дома № 37 (район АО "Казпочта")
58.
Улица Желтоқсан, район дома № 1 (район пешеходного моста "Серуен")
59.
Проспект Бөгенбай батыра, район дома № 29 (район столовых сетей "Қағанат")
60.
Проспект Республики, район дома № 33а (район сквера "Каскад фонтанов")
Приложение 2
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 29 апреля 2019 года № 1-525
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 10 марта 2015 года
№ 06-346
Помещения, предоставляемые кандидатам в Президенты Республики Казахстан, для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Местонахождение помещения
1
2
По району "Алматы" города Нур-Султан
1.
Проспект Тәуелсіздік, № 34, торговый центр "Астана Молл", офисное пространство "Coworking Multispace", главный конференц-зал
2.
Улица Қ. Сәтбаева, № 2, Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева, актовый зал
3.
Улица Аманат, № 3, ГКП на ПХВ "Городская поликлиника № 6" акимата города Астаны, актовый зал
4.
Проспект Тәуелсіздік, № 50, Казахский национальный университет искусств, актовый зал
5.
Проспект Тәуелсіздік, № 38, гостиничный комплекс "iBis", конференц-зал
По району "Байқоңыр" города Нур-Султан
6.
Улица А. Бараева, № 9/2, колледж "Тұран Астана", актовый зал
7.
Улица А. Иманова, № 11, бизнес-центр "Нурсаулет", конференц-зал
8.
Улица Ш. Уәлиханова, № 7, гостиничный комплекс "King Hotel Astana", конференц-зал
9.
Проспект Абая, № 38, Республиканское объединение профсоюзов "Федерация профсоюзов Республики Казахстан", конференц-зал
10.

Өндіріс тұрғын алабы, Тайбурыл көшесі, № 7/2, "Ақмола вагон-жөндеу зауыты" АО, акт залы
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы бойынша
11.
Д. Қонаев көшесі, № 29/1, "Дипломат" қонақ үй кешені, конференц-зал
12.
Сығанақ көшесі, № 27, "Пекин Палас" қонақ үй кешені, конференц-зал
1
2
13.
Қарасақал Ерімбет көшесі, № 65, "Jumbaktas" қонақ үй кешені, конференц-зал
14.
Достық көшесі, № 2, "Marriott Hotel Astana" қонақ үй кешені, конферен-зал
15.
Қорғалжын тасжолы, № 2а, "Думан" қонақ үйі, конферен-зал
Нұр-Сұлтан қаласы "Сарыарқа" ауданы бойынша
16.
М. Әуезов көшесі, № 36, "Парасат" Астаналық гуманитарлық-құрылыс колледжі, акт залы
17.
Қарасай батыр көшесі, № 19, Көпбейінді колледж, акт залы
18.
І. Есенберлин көшесі, № 27, Қазақ гуманитарлық заң университетінің Қазақ гуманитарлық заң колледжі, акт залы
19.
Сарыарқа данғылы, № 13/1, "Астана" университеті, акт залы
20.
Жеңіс даңғылы, № 68, Басқару колледжі, акт залы

Жилой массив Өндіріс, улица Тайбурыл, № 7/2, АО "Акмолинский вагонно-ремонтный завод", актовый зал
1
2
По району "Есиль" города Нур-Султан
11.
Улица Д. Қонаева, № 29/1, гостиничный комплекс "Дипломат", конференц-зал
12.
Улица Сығанақ, № 27, гостиничный комплекс "Пекин Палас", конференц-зал
13.
Улица Қарасақал Ерімбет, № 65, гостиничный комплекс "Jumbaktas", конференц-зал
14.
Улица Достық, № 2, гостничный комплекс "Marriott Hotel Astana", конференц-зал
15.
Шоссе Қорғалжын, № 2а, гостиница "Думан", конференц-зал
По району "Сарыарка" города Нур-Султан
16.
Улица М. Әуезова, № 36, Астанинский гуманитарно-строительный колледж "Парасат", актовый зал
17.
Улица Қарасай батыра, № 19, Многопрофильный колледж, актовый зал
18.
Улица І. Есенберлина, № 27, Гуманитарно-юридический колледж Казахского гуманитарно-юридического университета, актовый зал
19.
Проспект Сарыарқа, № 13/1, Университет "Астана", актовый зал
20.
Проспект Жеңіс, № 68, Колледж Управления, актовый зал