Об образовании избирательных участков Аршалынского района
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 9 января 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2019 года № 7028. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 29 апреля 2021 года № 13.
Сноска. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 29.04.2021 № 13 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки Аршалынского района согласно приложению 1.
2. Признать утратившими силу решения акима Аршалынского района согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима Аршалынского района Г.С. Есенгартову.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского
района
Т.Муханбеджанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Аршалынской районной
избирательной комиссии
Л.Асанова
"9" января 2019 года
Приложение 1
к решению акима Аршалынского
района от "9" января
2019 года № 01
Избирательные участки Аршалынского района
1.
Избирательный участок № 128.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Республики 19, здание государственного учреждения "Аршалынская средняя школа № 1".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улицы:
Республики 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Волкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Пацаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Линейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Добровольского 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29;
Достык 1, 1/6, 2а, 8, 13;
Женис 1, 2, 3, 5;
Родниковская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44;

Аршалы ауданының сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 01 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 7028 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 13 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 29.04.2021 № 13 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Аршалы ауданының сайлау учаскелері құрылсын.
2. 2 қосымшаға сәйкес Аршалы ауданы әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданының әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Г.С. Есенғартоваға жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының
әкімі
Т. Мұханбеджанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Л.Асанова
"9" қаңтар 2019 жыл
Аршалы ауданы әкімінің
2019 жылғы "9" қаңтардағы
№ 01 шешіміне
1 қосымша
Аршалы ауданының сайлау учаскелері
1.
№ 128 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Республика көшесі 19, "№ 1 Аршалы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, көшелер:
Республика 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Волков 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Пацаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Добровольский 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29;
Достық 1, 1/6, 2а, 8, 13;
Жеңіс 1, 2, 3, 5;
Родниковский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44;

Митченко 1, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Ташенова 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31;
Алтын астык 1, 4;
Микрорайон 1: 1, 2, 3;
Республики 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10;
Северная 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21;
Бейбитшилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
2.
Избирательный участок № 129.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Астана 21, здание государственного учреждения "Аршалынская средняя школа № 2".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улицы:
Джамбула 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Маншук Маметовой 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Тналина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Амангельды Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53,58, 60;
Труда 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35;
Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56;
Ж. Ташенова 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53, 54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Митченко 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85;
Писарева 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133;

Митченко 1, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Ташенов 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31;
Алтын астық 1, 4;
1 шағын ауданы: 1, 2, 3;
Республика 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10.
Северный 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21;
Бейбітшілік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
2.
№ 129 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Астана көшесі 21, "№ 2 Аршалы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, көшелер:
Жамбыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Мәншүк Мәметова 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Тналин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Амангелді Иманов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60;
Труд 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35;
Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56;
Ж. Тәшенов 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53,54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Митченко 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85;
Писарев 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133;

Т. Бигельдинова 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33;
Речная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25;
Болашак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
3.
Избирательный участок № 130.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица ПЛ-14 1, здание коммунального государственного учреждения "Агротехнический колледж № 4".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улицы:
Заводская 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20;
Ново-автобазовская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38;
Зеленая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Алейникова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Восточная 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Сазонова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21;
Промышленная 7, 9, 10, 11;
ПЛ-14 1, 2, 3, 4, 5;
Джолдаспаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Ташенова 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;
Митченко 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123;
переулок Джамбула 10, 11, 13, 15;
Юго-восточная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Жастар 1, 3, 5, 7;
Тауелсиздик 3, 4, 15, 16, 23, 24, 37;
Мадениет 1, 2, 3;
Жалгызтал 12а;
Писарева 137, 147/1, 146, 149;
Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Атаконыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Жанажол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
4.
Избирательный участок № 131.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Гранитная 1а, здание государственного учреждения "Начальная школа № 149".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улицы:
Бирлик 1, 2, 3;
Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Макаренко 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Дзержинского 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Луговая 4, 8;
Щебзаводская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Спортивная 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26;
Гранитная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;

Т. Бигелдинов 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33;
Речная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25;
Болашақ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
3.
№ 130 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, ПЛ-14 көшесі 1, "№ 4 Агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, көшелер:
Заводской 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20;
Ново-автобазовский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38;
Зеленый 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Алейников 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Восточный 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Сазонов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21;
Промышленный 7, 9, 10, 11;
ПЛ-14 1, 2, 3, 4, 5;
Жолдаспаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Тәшенов 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;
Митченко 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123;
Жамбыл қиылысы 10, 11, 13, 15;
Юго-восточный 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Жастар 1, 3, 5, 7;
Тәуелсіздік 3, 4, 15, 16, 23, 24, 37;
Мәдениет 1, 2, 3;
Жалғызтал 12а;
Писарев 137, 147/1, 146, 149;
Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Атақоныс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Жаңажол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
4.
№ 131 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Гранитная көшесі 1а, "№ 149 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, көшелер:
Бірлік 1, 2, 3;
Заречный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Макаренко 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Дзержинский 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Луговой 4, 8;
Щебзаводской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Спортивный 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26;
Гранитный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;

Коммунальная 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а;
Железнодорожная 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9;
Озерная 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
5.
Избирательный участок № 132.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Станционная 28, здание акционерного общества "Қазақстан темір жолы - Грузовые перевозки" Карагандинского отделения грузовых перевозок.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы (станция Вишневка), улицы:
Матросова 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48;
Станционная 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52;
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31;
Сарыарка 1, 2, 12, 14, 16;
Темиржолшылар 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9;
40 лет Целины 1, 2, 3.
6.
Избирательный участок № 133.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Ж. Ташенова 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалынская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Ж. Ташенова 2.
7.
Избирательный участок № 134.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Спортивная 15, здание регионального государственного учреждения 6 отдельной стрелковой роты воинской части 6636 национальной гвардии Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Спортивная 15.
8.
Избирательный участок № 135.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ижевское, улица Садовая 16, здание государственного учреждения "Ижевская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ижевское, улицы:
Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Сейфуллина 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
30 лет Целины 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Зайчуковой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35;
Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21;
Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Набережная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Титова 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26;

Коммунальный 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а;
Железнодорожный 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9;
Озерный 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
5.
№ 132 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Станционная көшесі 28, Қарағанды жүк тасымалдау бөлімшесінің "Жүк тасымалы" Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті (Вишневка станциясы), көшелер:
Матросов 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48;
Станционный 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52;
Целинный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31;
Сарыарқа 1, 2, 12, 14, 16;
Теміржолшылар 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9;
Тыңға 40 жыл 1, 2, 3.
6.
№ 133 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Ж. Тәшенов көшесі 2, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Аршалы орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Ж. Тәшенов көшесі 2.
7.
№ 134 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Спортивный көшесі 15, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6636 әскери бөлімшесі 6 жеке атқыштар ротасының аймақтық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Спортивный көшесі 15.
8.
№ 135 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ижевское ауылы, Садовая көшесі 16, "Ижевск орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ижевское ауылы, көшелер:
Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Сейфуллин 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Интернациональный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
30 лет Целины 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Степной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Зайчукова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35;
Уәлиханов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21;
Юбилейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Набережный 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Титов 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26;

Целинная 1, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31;
Мира 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20;
Кооперативная 3, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21;
Садовая 4, 5, 9, 12, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Школьная 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Центральная 1, 3, 6, 11;
Северная 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Линейная 1;
станция Шоптиколь, улицы:
Абая 1, 2, 13, 14, 18, 21, 23;
Сейфуллина 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 20, 23, 26, 31.
9.
Избирательный участок № 136.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акбулак, улица Набережная 68, здание государственного учреждения "Центральная средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акбулак, улицы:
Набережная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Достык 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51;
Тауелсиздик 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34;
Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
Батпаккуль 1, 2, 3, 4.
10.
Избирательный участок № 137.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Актасты, улица Наурыз 48, здание государственного учреждения "Актастинская начальная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Актасты, улицы:
Бирлик 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; Наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
11.
Избирательный участок № 138.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Берсуат, улица Бейбитшилик 9, здание Берсуатского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Берсуат, улицы:
Резникова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55;
Женис 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35;
Бейбитшилик 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Республики 1, 2, 3, 4, 5;

Целинный 1, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31;
Мир 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20;
Кооперативный 3, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21;
Садовый 4, 5, 9, 12, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Школьный 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Центральный 1, 3, 6, 11;
Северный 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Линейный 1;
Шөптікөл стансасы, көшелер:
Абай 1, 2, 13, 14, 18, 21, 23;
Сейфуллин 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 20, 23, 26, 31.
9.
№ 136 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақбұлақ ауылы, Набережная көшесі 68, "Орталық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақбұлақ ауылы, көшелер:
Набережный 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Достық 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51;
Тәуелсіздік 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34;
Молодежный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
Батпақкөл 1, 2, 3, 4.
10.
№ 137 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақтасты ауылы, Наурыз көшесі 48, "Ақтасты бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақтасты ауылы, көшелер:
Бірлік 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; Наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
11.
№ 138 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бірсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі 9, Бірсуат ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бірсуат ауылы, көшелер:
Резников 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55;
Жеңіс 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35;
Бейбітшілік 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Республика 1, 2, 3, 4, 5;

Достык 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11;
Береке 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Сары Арка 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21;
Енбек 1.
Село Байдалы, улицы:
Адилет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Конституции 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
Тауелсиздик 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
12.
Избирательный участок № 139.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Анар, улица Ж.А. Ташенова 18, здание Анарского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Анар, улицы:
А. Молдагулова 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36;
Покотилова 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26;
Енбек 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21;
Кокшетау 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Женис 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Т. Аубакиров 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
Шалгай 3, 6, 7, 9;
Д.А. Кунаева 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Сарыарка 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15;
Тауелсиздик 1, 7, 8, 10, 12;
Казахстан 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49;
М. Маметовой 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27;
М. Озтурик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;
Жибек жолы 1, 2, 7, 10, 14, 15;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
Ж.А. Ташенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
село Донецкое, улицы:
М. Ауэзова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
С. Сейфуллина 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Б. Момышулы 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Бирлик 1, 3, 4, 5, 7, 8;
Абая 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Конституции 1, 2, 3, 4, 5, 6.
13.
Избирательный участок № 140.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Турген, улица Жастар 15, здание государственного учреждения "Тургеневская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Турген, улицы:

Достық 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11;
Береке 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Сары Арқа 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21;
Еңбек 1.
Байдалы ауылы, көшелер:
Әділет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Конституция 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
Тәуелсіздік 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
12.
№ 139 сайлау учаскесі .
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Анар стансасы, Ж.А.Ташенов көшесі 18, Анар ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Анар стансасы, көшелер:
Ә. Молдағұлова 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36;
Покотилов 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26;
Еңбек 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21;
Көкшетау 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Жеңіс 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Т. Әубәкіров 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
Шалғай 3, 6, 7, 9;
Д.А. Қонаев 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Сарыарқа 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15;
Тәуелсіздік 1, 7, 8, 10, 12;
Қазақстан 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49;
М. Мәметова 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27;
М. Өзтүрік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;
Жібек жолы 1, 2, 7, 10, 14, 15;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
Ж.А. Ташенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
Донецкое ауылы, көшелер:
М. Әуезов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
С. Сейфуллин 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Б. Момышұлы 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Бірлік 1, 3, 4, 5, 7, 8;
Абай 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Конституция 1, 2, 3, 4, 5, 6.
13.
№ 140 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Түрген ауылы, Жастар көшесі 15, "Түрген орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Түрген ауылы, көшелер:

Есил 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Жастар 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1;
Женис 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
Береке 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Енбек 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13;
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
14.
Избирательный участок № 141.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Красное Озеро, улица Мектеп 9, здание бывшей школы.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Красное озеро, улицы:
Кызыл 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26;
Мектеп 1, 1/2, 3, 4, 6;
Жасыл 2, 4, 16.
село Родники, улицы:
Центральная 1, 3, 14, 22, 24;
Озерная 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30;
Родниковская 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
15.
Избирательный участок № 142.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Константиновка, улица Центральная 52, здание Константиновского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Константиновка, улицы:
Конституции 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Набережная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; Целинная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
Школьная 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
Тауелсиздик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
имени Д. П. Чавро 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Центральная 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 54, 56;
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Бейбитшилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
имени А. И. Киреева 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;

Есіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Жастар 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1;
Жеңіс 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
Береке 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Еңбек 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13;
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
14.
№ 141 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Красное Озеро ауылы, Мектеп көшесі 9, бұрынғы мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Красное Озеро ауылы, көшелер:
Қызыл 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26;
Мектеп 1, 1/2, 3, 4, 6;
Жасыл 2, 4, 16.
Родники ауылы, көшелер:
Центральный 1, 3, 14, 22, 24;
Озерный 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30;
Родниковский 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
15.
№ 142 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Константиновка ауылы, Центральныйкөшесі 52, Константиновка ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Константиновка ауылы, көшелер:
Конституция 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Набережный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; Целинный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
Школьный 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
Тәуелсіздік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
Д. П. Чавро атындағы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Центральный 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 54, 56;
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Бейбітшілік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
А. И. Киреев атындағы 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;

Литвинская 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Заречная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
16.
Избирательный участок № 143.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Белоярка, улица Доманская 28, здание государственного учреждения "Белоярская основная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Белоярка, улицы:
Аксенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
9 мая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19;
Набережная 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43;
Доманская 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
Центральная 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
17.
Избирательный участок № 144.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Шортанды, улица Школьная 2, здание государственного учреждения "Шортандинская основная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Шортанды, улицы:
Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45;
Школьная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35;
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
18.
Избирательный участок № 145.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Михайловка, улица Абая 15, здание Михайловского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Михайловка, улицы:
Клубная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16;
Кооперативная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Почтовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Заводская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Переулок Школьный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Республиканская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
Мира 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Абая 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Панфилова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32;
Юбилейная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Титова 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21;

Литвинский 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Заречный 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
16.
№ 143 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Белоярка ауылы, Доманская көшесі 28, "Белоярка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Белоярка ауылы, көшелер:
Аксенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
9 май 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19;
Набережный 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43;
Доманский 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
Центральный 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
17.
№ 144 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Шортанды ауылы, Школьная көшесі 2, "Шортанды негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Шортанды ауылы, көшелер:
Центральный 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45;
Школьный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35;
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
18.
№ 145 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Михайловка ауылы, Абай көшесі 15, Михайлов ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Михайловка ауылы, көшелер:
Клубный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16;
Кооперативный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Почтовый 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Заводской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
Школьный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Школьный қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Республиканский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Интернациональный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
Мир 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Абай 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Панфилов 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32;
Юбилейный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Титов 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21;

Целинная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21;
Аубакирова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Новая 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
19.
Избирательный участок № 146.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Николаевка, улица Юбилейная 16, здание государственного учреждения "Николаевская основная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Николаевка, улицы:
Мира 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Новая 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Переулок Новый 1, 2, 3.
20.
Избирательный участок № 147.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ольгинка, улица Енбек 7, здание Ольгинского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ольгинка, улицы:
Харьковская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; переулок Первый 1, 2, 3, 4;
Речная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46.
21.
Избирательный участок № 148.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Сараба, улица Абая 23, здание Сарабинского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Сараба, улицы:
Абая 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Жастар 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36;
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Толе би 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
22.
Избирательный участок № 149.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Сары – Оба, улица Бейбитшилик 35, здание государственного учреждения "Сары-обинская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Сары - Оба, улицы:
Бейбитшилик 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Темиржолаушылар 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
переулок Коктем 1, 2, 4, 5, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 34, 36;

Целинный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21;
Әубәкіров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Новый 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
19.
№ 146 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Николаевка ауылы, Юбилейная көшесі 16, "Николаев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Николаевка ауылы, көшелер:
Мир 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Целинный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Юбилейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Новый 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Набережный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Новый қиылысы 1, 2, 3.
20.
№ 147 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ольгинка ауылы, Еңбек көшесі 7, Ольгинка ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ольгинка ауылы, көшелер:
Харьковская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Первый қиылысы 1, 2, 3, 4;
Речной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46.
21.
№ 148 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сараба ауылы, Абай көшесі 23, Сараба ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сараба ауылы, көшелер:
Абай 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Жастар 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36;
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Төле би 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
22.
№ 149 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сары-Оба стансасы, Бейбітшілік көшесі 35, "Сары-Оба орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сары –оба стансасы, көшелер:
Бейбітшілік 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Темиржолаушылар 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Көктем киылысы 1, 2, 4, 5, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 36;

переулок Богембая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
23.
Избирательный участок № 150.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Булаксай, улица Сейфуллина 5б, здание государственного учреждения "Нововладимировская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Булаксай, улицы:
Тын игерушилер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а;
Богенбая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 6, 8;
М. Макатаева 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а;
Оқжетпес 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10;
Сарыарка 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Д. Тналиной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
24.
Избирательный участок № 151.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Костомар, улица Курмангазы 9, здание государственного учреждения "Херсоновская основная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Костомар, улицы:
Д. Кунаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39;
Курмангазы 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20;
Сатпаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
25.
Избирательный участок № 152.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акжар, улица Ауезова 1, здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акжар, улицы:
Мухтара Ауэзова 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а;
Курмангазы 1, 2, 3, 4, 4а.
26.
Избирательный участок № 153.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Волгодоновка, улица Центральная 5, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Волгодоновская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Волгодоновка, улицы:
Бейбитшилик 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29;
Достык 1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75;
Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80;

Бөгембай қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
23.
№ 150 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы, Сейфуллин көшесі 5б, "Нововладимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлаксай ауылы, көшелер:
Тың игерушілер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а;
Бөгенбай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 6, 8;
М. Макатаева 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а;
Оқжетпес 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10;
Сарыарка 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Д. Тналина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
24.
№ 151 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы, Құрманғазы көшесі 9, "Херсон негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы, көшелер:
Д. Кунаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39;
Кұрмангазы 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20;
Сәтпаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
25.
№ 152 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақжар ауылы, Әуезов көшесі 1, медициналық пунктінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақжар ауылы, көшелер:
Мұхтар Әуезов 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а;
Кұрманғазы 1, 2, 3, 4, 4а.
26.
№ 153 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Волгодоновка ауылы, Центральная көшесі 5, "Жалпы білім беретін Волгодоновка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Волгодоновка ауылы, көшелер:
Бейбітшілік 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29;
Достық 1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75;
Комсомольский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78 , 80;

Есиль 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81;
Микрорайон 1: 35;
Микрорайон 2: 5.
27.
Избирательный участок № 154.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Койгельды, улица Жастар 1а, здание государственного учреждения "Койгельдинская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Койгельды, улицы:
Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;
Астана 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Д.А. Кунаева 1.
28.
Избирательный участок № 155.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, Разъезд 42, улица Вокзальная 1, здание поста электрической централизации.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, Разъезд 42, улицы:
Конституции 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55;
Астана 1, 2, 3а.
Микрорайон 1: 7;
Микрорайон 2: 6.
29.
Избирательный участок № 156.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Арнасай, улица Мира 2, здание Арнасайского сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Арнасай, улицы:
Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Рождественского 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
9 Мая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12;
Абылайхана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Мира 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Абая 1, 2, 3, 4;
А. Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Касенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
С. Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
М. Ауэзова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
30.
Избирательный участок № 157.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Бабатай, улица Ч. Валиханова 18, здание государственного учреждения "Бабатайская основная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Бабатай, улицы:

Есіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81;
1 шағын ауданы: 35;
2 шағын ауданы: 5.
27.
№ 154 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қойгелді ауылы, Жастар көшесі 1а, "Қойгелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қойгелді ауылы, көшелер:
Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;
Астана 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Д.А. Қонаев 1.
28.
№ 155 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, 42 Разъезд, Вокзальная көшесі 1, электр орталықтандыру бекетінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, 42 Разъезд, көшелер:
Конституция 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55;
Астана 1, 2, 3а.
1 шағын ауданы: 7;
2 шағын ауданы: 6.
29.
№ 156 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Арнасай ауылы, Мир көшесі 2, Арнасай ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Арнасай ауылы, көшелер:
Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Рождественский 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
9 Май 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12;
Абылайхан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Мир 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Абай 1, 2, 3, 4;
Ә. Молдағұлова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Касенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
С. Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
М. Әуезов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
30.
№ 157 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бабатай стансасы, Ш. Уәлиханов көшесі 18, "Бабатай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бабатай стансасы, көшелер:

Ч. Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Конституции 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бейбитшилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Кенесары 2;
Б. Момышулы 1, 3, 4, 5;
Б. Саттарханова 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13;
Г. Мусрепова 10, 13, 14.
31.
Избирательный участок № 158.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица Казыбек би 44, здание государственного учреждения "Ново-Александровская средняя школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улицы:
Микрорайон 1, 2, 3, 3/2, 5, 6, 7, 8;
Бейбитшилик 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156;
Казыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 82, 82/1, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109;
Абая 2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б;
М. Маметовой 1, 1а, 2, 3, 5, 6;
А. Сейдимбекова 1, 1/1, 2, 3, 10, 12;
Мойылды 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38;
Чайка В.Г. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 26а;
Аль-Фараби 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/1, 7/3, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а;
Абылайхана 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 30, 31, 33, 37, 39;
Шокан Уалиханова 1, 10, 14/9, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48;
Динмухамета Кунаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 57;
Шакена Айманова 2, 6, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

Ш. Уәлиханов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Конституция 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бейбітшілік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Кенесары 2;
Б. Момышұлы 1, 3, 4, 5;
Б. Саттарханов 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13;
Ғ. Мүсірепов 10, 13, 14.
31.
№ 158 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі 44, "Ново-Александровка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жибек жолы ауылы, көшелер:
Шағын ауданы 1, 2, 3, 3/2, 5, 6, 7, 8;
Бейбітшілік 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156;
Қазыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 82, 82/1, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109;
Абай 2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б;
М. Мәметова 1, 1а, 2, 3, 5, 6;
А. Сейдімбеков 1, 1/1, 2, 3, 10, 12;
Мойылды 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38;
В.Г. Чайка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 26а;
Әл Фараби 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/1, 7/3, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а;
Абылайхан 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 30, 31, 33, 37, 39;
Шоқан Уәлиханов 1, 10, 14/9, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48;
Дінмұхамет Қонаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 57;
Шәкен Айманов 2, 6, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

Кенесары 3а, 3б, 7, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 40, 46, 54, 60, 62.
Микрорайон 2: 1а, 2, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 71, 79, 95, 99, 103, 113, 114;
микрорайон 3: 3, 8, 10, 13,14, 18, 21, 25, 33, 36, 37, 39, 44, 45;
микрорайон 8:
улица 4: 6, 10, 16, 22, 26, 30, 36, 40, 44, 56.
Село Разъезд – 41 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Село Разъезд – 102 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица А. Бокейханова 2, 22/1.
32.
Избирательный участок № 159.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица М. Маметовой 19, здание государственного учреждения "Средняя школа имени И. Кутпанулы".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улицы:
Кажымукана 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101;
Б. Момышулы 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35;
Ермекова 10, 12, 14, 18, 20;
А. Сери 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58;
А. Молдағұлова 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17б, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 35/1, 37, 38, 39, 42, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 48, 49, 52, 52/5, 53, 54а, 58;
К. Сатпаева 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85;
С. Сейфуллина 6, 7;
Т. Рыскулова 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17;
Затаевич 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60;
Гумилева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1;
М.Макатаева 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35;
Ш. Калдаякова 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17;
М. Маметовой 9, 10, 11, 13, 15/1, 21, 23, 26, 31;
Бейбитшилик 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;

Кенесары 3а, 3б, 7, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 40, 46, 54, 60, 62.
2 шағын ауданы: 1а, 2, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 71, 79, 95, 99, 103, 113, 114;
3 шағын ауданы: 3, 8, 10, 13, 14, 18, 21, 25, 33, 36, 37, 39, 44, 45;
8 шағын ауданы:
4 көше: 6, 10, 16, 22, 26, 30, 36, 40, 44, 56.
41 – Разъезд ауылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
102 - Разъезд ауылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ә. Бөкейханов көшесі 2, 22/1.
32.
№ 159 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 19, "И. Құтпанұлы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жибек жолы ауылы, көшелер:
Қажымұқан 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101;
Б. Момышұлы 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35;
Ермеков 10, 12, 14, 18, 20;
А. Сері 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58;
Ә. Молдағұлова 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17б, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 35/1, 37, 38, 39, 42, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 48, 49, 52, 52/5, 53, 54а, 58;
Қ. Сәтпаев 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85;
С. Сейфуллин 6, 7;
Т. Рысқұлов 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17;
Затаевич 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60;
Гумилев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1;
М. Мақатаев 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35;
Ш. Қалдаяқов 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17;
М. Мәметова 9, 10, 11, 13, 15/1, 21, 23, 26, 31;
Бейбітшілік 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;

Желтоксан 1а, 2, 3, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 26а, 27а;
Карасу 1, 3, 7, 15/2;
Мухтара Ауэзова 6, 10, 12, 20, 26, 34;
Панфилова 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64;
Жамбыл 2, 6, 14, 16, 18, 21, 23;
С. Бейбарыс 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/7, 47, 68/1;
Нуркена Абдирова 6, 8, 14, 18/3, 19, 23, 28, 33/1;
Дины Нурпеисовой 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80;
Толе би 3/1, 15, 24, 35;
Ибрая Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79;
Бухара Жырау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68;
Коркыт Баба 19, 19/1, 21а;
А. Иманова 7, 31, 39, 51;
Туран 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
М. Шокай 1, 17;
Алматылык 23/2, 23/4;
Егемен 6.
Микрорайон Юбилейный 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
микрорайон 1: 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 147, 158, 178, 184, 185, 191/2, 209, 213, 228;
микрорайон 4:
улица 1: 7;
улица 2: 6;
улица 4: 12, 16, 20, 20б, 27, 43;
улица 6: 18;
улица 8: 16;
улица 9: 32;
улица 10: 19, 34;
улица 11: 5, 16, 22, 24;
улица 12: 5, 18, 19, 20, 22, 23, 28, 36, 44, 45, 48, 50, 61;
улица 13: 6, 15, 24, 29, 30, 32;
улица 14: 17, 23, 39;
улица 15: 8, 9/2, 10, 15, 26, 27, 28, 30, 49, 50, 51, 52, 54;
улица 17: 4;
улица 23: 7;
микрорайон 5: 8.
33.
Избирательный участок № 160.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица М. Маметовой 22, здание акционерного общества "Казпочта".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улицы:
Сары Арка 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117;

Желтоқсан 1а, 2, 3, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 26а, 27а;
Қарасу 1, 3, 7, 15/2;
Мұхтар Әуезов 6, 10, 12, 20, 26, 34;
Панфилов 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64;
Жамбыл 2, 6, 14, 16, 18, 21, 23;
С. Бейбарыс 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/7, 47, 68/1;
Нұркен Әбдіров 6, 8, 14, 18/3, 19, 23, 28, 33/1;
Дина Нүрпейісова 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80;
Төле би 3/1, 15, 24, 35;
Ыбырай Алтынсарин 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79;
Бұхар Жырау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68;
Корқыт Баба 19, 19/1, 21а;
А. Иманов 7, 31, 39, 51;
Туран 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
М. Шоқай 1, 17;
Алматылық 23/2, 23/4;
Егемен: 6.
Юбилейный шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
1 шағын ауданы: 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 147, 158, 178, 184, 185, 191/2, 209, 213, 228;
4 шағын ауданы:
1 көше: 7;
2 көше: 6;
4 көше: 12, 16, 20, 20б, 27, 43;
6 көше: 18;
8 көше: 16;
9 көше: 32;
10 көше: 19, 34;
11 көше: 5, 16, 22, 24;
12 көше: 5, 18, 19, 20, 22, 23, 28, 36, 44, 45, 48, 50, 61;
13 көше: 6, 15, 24, 29, 30, 32;
14 көше: 17, 23, 39;
15 көше: 8, 9/2, 10, 15, 26, 27, 28, 30, 49, 50, 51, 52, 54;
17 көше: 4;
23 көше: 7;
5 шағын ауданы 8.
33.
№ 160 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 22, "Қазпошта" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, көшелер:
Сары Арқа 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117;

Юбилейная 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Акана Курманова 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 12, 14, 22;
Мойылды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 24;
Н. Тлендиева 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81;
Т. Рыскулова 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1;
С.Бейбарыс 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10 б, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18;
Достык 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Енбек 1, 7, 10;
Республики 16;
Женис 8/1.
Микрорайон Жана Аул 2030: 11, 14, 27, 39, 42а, 54, 56, 68, 69, 82;
микрорайон 6:
улица 1: 23;
улица 2: 44;
улица 3: 11;
микрорайон 7:
улица 1: 1, 33;
улица 2: 32/3;
улица 3: 49, 53;
улица 5: 1/1.
34.
Избирательный участок № 161.
Месторасположение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жалтырколь, улица Сана би 7, здание государственного учреждения "Мартыновская основная школа".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жалтырколь, улицы:
Айтеке би 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23;
Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23;
Казыбек би 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30;
Сана би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
Нуркена Абдирова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Желтоксан 1, 3, 4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 45;
Мукагали Макатаева 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
Шакарима Кудайбердиева 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Турара Рыскулова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 29, 33, 35, 37, 39;
Илияса Есенберлина 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13;
Касыма Аманжолова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20;
Каныша Сатпаева 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Мыржакыпа Дулатова 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 31;
Алимхана Ермекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38;

Юбилейный 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ақан Құрманов 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 12, 14, 22;
Мойылды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 24;
Н. Тілендиев 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81;
Т. Рысқұлов 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1;
С. Бейбарыс 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10 б, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18;
Достық 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Еңбек 1, 7, 10;
Республика 16;
Жеңіс 8/1.
Жаңа Ауыл 2030 шағын ауданы: 11, 14, 27, 39, 42а, 54, 56, 68, 69, 82;
6 шағын ауданы:
1 көше: 23;
2 көше: 44;
3 көше: 11;
7 шағын ауданы:
1 көше: 1, 33;
2 көше: 32/3;
3 көше: 49, 53;
5 көше: 1/1.
34.
№ 161 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жалтыркөл ауылы, Сана би көшесі 7, "Мартынов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жалтыркөл ауылы, көшелер:
Әйтеке би 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23;
Төле би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23; Қазыбек би 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30;
Сана би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
Нұркен Әбдіров 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Желтоқсан 1, 3, 4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 45;
Мұқағали Мақатаев 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
Шәкәрім Құдайбердиев 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Тұрар Рысқұлов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 29, 33, 35, 37, 39;
Ілияс Есенберлин 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13;
Қасым Аманжолов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20;
Қаныш Сәтпаев 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Мыржақып Дулатов 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 31;
Алімхан Ермеков 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38;

Амре Кашаубаева 1, 2, 3а, 4, 7, 8;
Нурмухана Жантурина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 29;
Амины Омирзаковой 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15;
Шакена Айманова 1, 2, 4, 5, 7, 8;
Жагалау 1, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42;
Алихана Бокейханова 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36;
Жакыпа Акпаева 1, 2, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19;
Магжана Жумабаева 1, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34;
Бабаш Бабашева 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16;
Каукена Кенжетаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Динмухамета Кунаева 1, 8, 12;
А. Жандильдина 31, 37, 51;
Б. Майлина 2, 4, 6;
Б. Сокпакбаева 1, 3;
Богенбай батыра 2, 8, 14, 15, 16, 18, 23, 35, 37;
Ж. Ташенова 5, 9а, 11, 12, 17, 18, 31, 33, 46, 64, 69, 89, 97, 101, 103;
Иманжусуп 2, 14, 17, 24, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 47, 49, 58;
Кабанбай батыра 5, 9, 12, 13, 41, 42, 43, 45, 52, 54, 55, 58, 60;
Карасу 16, 23;
Окжетпес 8, 15, 17, 19, 21, 38, 40, 41, 42, 45, 50, 54, 55, 61, 69, 70, 74, 78, 100;
Раимбек батыра 12;
С. Торайгырова 5, 15, 22, 43;
Хантарини 3, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 31/1, 37, 39, 40, 43, 49, 51, 63, 74, 76, 77, 82, 84, 87, 89, 106, 122.
Приложение 2
к решению акима Аршалынского
района от "9" января
2019 года № 01
1. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района "Об образовании избирательных участков" от 12 января 2016 года № 02 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5206, опубликовано 28 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района "О внесении изменения в решение акима Аршалынского района от 12 января 2016 года № 02 "Об образовании избирательных участков" от 28 июля 2016 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5505, опубликовано 16 сентября 2016 года в газете "Аршалы айнасы").
3. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района "О внесении изменения в решение акима Аршалынского района от 12 января 2016 года № 02 "Об образовании избирательных участков" от 10 марта 2017 года № 06 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5830, опубликовано 30 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Әмре Қашаубаев 1, 2, 3а, 4, 7, 8;
Нұрмұхан Жантурин 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 29;
Әмина Өмірзақова 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15;
Шәкен Айманов 1, 2, 4, 5, 7, 8;
Жағалау 1, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42;
Аліхан Бөкейханов 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36;
Жақып Ақпаев 1, 2, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19;
Мағжан Жұмабаев 1, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34;
Бабаш Бабашева 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16;
Қаукен Кенжетаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Дінмұхамет Қонаев 1, 8, 12;
А. Жандильдин 31, 37, 51;
Б. Майлин 2, 4, 6;
Б. Соқпақбаев 1, 3;
Бөгенбай батыр 2, 8, 14, 15, 16, 18, 23, 35, 37;
Ж. Ташенов 5, 9а, 11, 12, 17, 18, 31, 33, 46, 64, 69, 89, 97, 101, 103;
Иманжүсіп 2, 14, 17, 24, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 47, 49, 58;
Қабанбай батыр 5, 9, 12, 13, 41, 42, 43, 45, 52, 54, 55, 58, 60;
Қарасу 16, 23;
Оқжетпес 8, 15, 17, 19, 21, 38, 40, 41, 42, 45, 50, 54, 55, 61, 69, 70, 74, 78, 100;
Райымбек батыр 12;
С. Торайғыров 5, 15, 22, 43;
Хантарини 3, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 31/1, 37, 39, 40, 43, 49, 51, 63, 74, 76, 77, 82, 84, 87, 89, 106, 122.
Аршалы ауданы әкімінің
2019 жылғы "9" қаңтардағы
№ 01 шешіміне
2 қосымша
1. Аршалы ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 02 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5206 тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Аршалы ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" Аршалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 02 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 28 шілдедегі № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5505 тіркелген, 2016 жылғы 16 қыркүйекте "Аршалы айнасы" газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. Аршалы ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" Аршалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 02 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 10 наурыздағы № 06 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5830 тіркелген, 2017 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.