Об установлении ограничительных мероприятий на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 10 сентября 2019 года № 694. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 12 сентября 2019 года № 58. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 962
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 11.12.2019 № 962 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 13 августа 2019 года № 03-12/552, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные меры в микрорайоне Катын копир в связи с выявлением очага заболевания бешенством на улице Алимбекова дом № 2, микрорайон Катын копир, Абайского район, города Шымкент.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б.Мамыталиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Айтаханов

Шымкент қаласы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 694 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қыркүйекте № 58 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 962 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – Шымкент қаласы әкімдігінің 11.12.2019 № 962 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2019 жылғы 13 тамызындағы № 03-12/552 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы, Абай ауданы, Қатын көпір шағын ауданы, Әлімбеков көшесі № 2 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Қатын көпір шағын ауданына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.Мамыталиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі Е. Айтаханов