Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 31 мая 2019 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 мая 2019 года № 4254
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания городского оперативного штаба об организации мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в городе Тараз от 30 мая 2019 года № 2, в связи с возникшим пожаром в многоквартирном жилом доме № 18 микрорайона "Қарасу" (5) города Тараз, в целях обеспечения жизнедеятельности жителей, аким города Тараз РЕШИЛ:
1. Объявить на территории города Тараз чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Тараз Б. Жанбосынова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Тараз Б. Жанбосынова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Досаев

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 4254 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3 тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 48 бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Тараз қаласы табиғи және техногендік төтенше жағдайларға қарсы іс-шаралар жұмысын ұйымдастыру жөніндегі қалалық жедел штабтың 2019 жылғы 30 мамырдағы № 2 хаттамасының негізінде, Тараз қаласы, "Қарасу" (5) шағын ауданы, № 18 көппәтерлі тұрғын үйде өрт шығуына байланысты тұрғындардың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында, Тараз қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Тараз қаласы әкімінің орынбасары Б. Жанбосынов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Б. Жанбосыновқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Досаев