Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 14 августа 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 августа 2019 года № 5434. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 16 марта 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 16.03.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого офицального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в связи с возникновением степных пожаров, аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Каркаралинского района Карагандинской области.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Каркаралинского района М.Т. Садуакасова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.

Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 тамызда № 5434 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 16.03.2022 № 1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, дала өрттерінің шығуына байланысты, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Садуакасов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.