О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Егінді Нуринского района Карагандинской области от 15 октября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2019 года № 5501
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Егінді РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории села Егінді.
2. Признать утратившим силу решение акима села Егінді от 12 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Егінді" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5383, опубликовано в районной газете "Нұра" от 22 июня 2019 года № 23 (5620), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 июня 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Бастенов

Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Егінді ауылының әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 5501 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Егінді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Егінді ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Егінді ауылы әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 "Егінді ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5383 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 маусымдағы № 23 (5620) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 19 маусымда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Бастенов