Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 27 сентября 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 сентября 2019 года № 6921. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 6 декабря 2019 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 06.12.2019 № 8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуаций гидроузла "Айтек" на территории Сырдарьинского района Кызылординской области объявить на объекте чрезвычайную ситуацию техногенного характера объектового масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Сырдарьинского района Лекерова Б. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Рустемов

Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қыркүйекте № 6921 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 06.12.2019 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Сырдария ауданы аумағындағы "Айтек" су торабында апатты жағдайдың туындауы мүмкін болуына байланысты, объектіде объектілік ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Сырдария ауданы әкімінің орынбасары Б.Лекеров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Рустемов