О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 31 мая 2019 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 июня 2019 года № 3916
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 1 марта 2011 года № 38 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и оснащении их стендами, щитами, тумбами по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-131, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 2 марта 2011 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тупкараганского района" (Кенжалиев Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Хамиев
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от "31" мая 2019 года №86
Приложение 1 к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 1 марта 2011 года №38
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Тупкараганскому району
1. Стенды, щиты:
по городу Форт-Шевченко:
1) возле здания отделения Тупкараганского районного филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительства для граждан" по Мангистауской области (улица Н.Онгалбайулы, участок №42);

Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 86 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 маусымда № 3916 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және оларды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру туралы" Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 38 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-6-131 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 наурызда "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Кенжалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Хамиев
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "31" мамырдағы
№ 86 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 38 қаулысына 1 қосымша
Түпқараған ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Стендтер, тақталар:
Форт-Шевченко қаласы бойынша:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының маңы (Н.Оңғалбайұлы көшесі, № 42 учаске);

2) возле здания отделения Тупкараганского района Мангистауского областного филиала №239900 акционерного общества "Народный Сберегательный банк Казахстана";
3) возле здания городской железнодорожной кассы (старая автостанция);
4) возле магазина "Нұрай" (напротив здания государственного коммунального предприятия "Түпқараған электр жүйесі" акимата Тупкараганского района);
по селу Баутино:
1) левая сторона здания государственного коммунального казенного предприятия "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж" Управления образования Мангистауской области;
2) возле здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта";
3) возле здания республиканского государственного учреждения "Морская администрация портов Актау и Баутино" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
по населенному пункту Аташ села Баутино:
1) возле здания "Аташская библиотека" государственного учреждения "Тупкараганская районная централизованная библиотечная система";
по селу Акшукур:
1) возле здания сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта";
2) возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ақшұқыр мәдениет үйі" акимата Тупкараганского района;
3) возле двух этажного магазина "Малика";
4) возле здания государственного коммунального предприятия "Коммуналдық қызмет" при акимате Тупкараганского района на праве хозяйственного ведения;
по селу Таушык:
1) между зданиями государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык" и сельского отделения почтовой связи Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта";
2) между зданиями государственного коммунального казенного предприятия "Таушық мәдениет үйі" и офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Таушық ауыл шаруашылығы";
по сельскому округу Сайын Шапагатова:
1) возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова";
2) возле здания врачебной амбулатории С.Шапагатова государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области;
3) возле здания государственного учреждения "Школа-лицей №1 среднего общего образования имени Губойдоллы Айдарова".
2. Тумбы:
по городу Форт-Шевченко:
1) по обе стороны автодороги при въезде со стороны города Актау;
2) возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области;
по селу Баутино:

2) "Қазақстан Халық жинақ банкі" ашық акционерлік қоғамының № 239900 Маңғыстау облыстық филиалының Түпқараған аудандық бөлімшесі ғимаратының маңы;
3) қалалық теміржол кассасы ғимаратының маңы (ескі автобекет);
4) "Нұрай" дүкенінің маңы (Түпқараған ауданы әкімдігінің "Түпқараған электр жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы);
Баутин ауылы бойынша:
1) Маңғыстау облысының білім басқармасының "Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағы;
2) "Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы;
3) "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Ақтау және Баутино порттарының теңіз әкімшілігі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы;
Баутин ауылы Аташ елді мекені бойынша:
1) "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі "Аташ кітапханасы" ғимаратының маңы;
Ақшұқыр ауылы бойынша:
1) "Қазпочта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы;
2) Түпқараған ауданы әкімдігінің "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының маңы;
3) "Малика" қосқабатты дүкенінің маңы;
4) Шаруашылық жүргізу құқығымен Түпқараған ауданы әкімдігі жанындағы "Коммуналдық қызмет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының маңы;
Таушық ауылы бойынша:
1) "Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалының почталық байланыстың ауылдық бөлімшесі ғимаратының маңы;
2) "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны және "Таушық ауыл шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ортасы;
Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша:
1) "Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы;
2) Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны С.Шапағатов дәрігерлік амбулатория ғимаратының маңы;
3) "Ғұбайдолла Айдаров атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы.
2. Тұғырлар:
Форт-Шевченко қаласы бойынша:
1) Ақтау қаласы жағынан кіреберістегі автожолының екі қапталы;
2) Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының маңы;
Баутин ауылы бойынша:

1) возле здания государственного коммунального казенного предприятия Ясли сад "Акбота" аппарата акима Тупкараганского района;
2) возле гостиницы "Достык";
по населенному пункту Аташ села Баутино:
1) возле двух этажного жилого дома №1 расположенного по улице Алиби Жангельдина;
по селу Кызылозен:
1) возле магазина "Актаукоопсауда";
по селу Таушык:
1) возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык";
по сельскому округу Сайын Шапагатова:
1) возле здания государственного учреждения "Школа-лицей №1 среднего общего образования имени Губойдоллы Айдарова";
по селу Акшукур:
1) возле здания товарищество с ограниченной ответственностью "Жайлау".

1) Түпқараған ауданының әкімі аппараты "Ақбота" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының маңы;
2) "Достық" қонақ үйінің маңы;
Баутин ауылы Аташ елді мекені бойынша:
1) Әліби Жангелдин көшесінде орналасқан №1 қосқабатты тұрғын үйдің маңы;
Қызылөзен ауылы бойынша:
1) "Ақтаукоопсауда" дүкенінің маңы;
Таушық ауылы бойынша:
1) "Таушық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы;
Сайын Шапағатов ауылдық округі бойынша:
1) "Ғұбайдолла Айдаров атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы;
Ақшұқыр ауылы бойынша:
1) "Жайлау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының маңы.