Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях района Тереңкөл на 2020 год
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 10 октября 2019 года № 276/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 октября 2019 года № 6578
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды Тереңкөл ауданының ұйымдарында жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 276/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 6578 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях района Тереңкөл на 2020 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тереңкөл Ибраеву Р. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Е. Айткенов
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл от "10"
октября 2019 года № 276/6
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих
на учете службы пробации, в организациях района Тереңкөл на 2020 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации (единиц)
1
Государственное учреждение "Максимо-Горьковское учреждение по охране лесов и животного мира"
78
1
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агро-Даму"
50
1
1

1. 2020 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды Тереңкөл ауданының ұйымдарында жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімінің орынбасары Р. Қ. Ыбыраеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Айткенов
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "10" қазандағы
№ 276/6 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған пробация қызметінің есебінде
тұрған адамдарды Тереңкөл ауданының ұйымдарында
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Максим-Горький орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" мемлекеттік мекемесі
78
1
1
2
"Агро-Даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
1
1