Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 7 июня 2019 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 июня 2019 года № 5084. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 23 апреля 2020 года № 135
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 23.04.2020 № 135 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.

Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 7 маусымдағы № 356 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 маусымда № 5084 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 135 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 23.04.2020 № 135 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановления акимата Толебийского района от 12 апреля 2018 года № 189 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образавания Толебийского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4584, опубликованный 05 мая 2018 года в газете "Толеби туы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2018 года).

3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Төлеби ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 189 "Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4584 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 05 мамырдағы "Төлеби туы" газетінде және 2018 жылғы 11 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

5. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района Р. Бейсебаевой.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Омарбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Толебийского района
от 07 июня 2019 года
№ 356
Перечень организации Толебийского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Коммунальное государственное учреждение "Жарық жол" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района
54
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Саябактары" отдела культуры и развития языков Толебийского района
63
1
1
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Төлеби су шаруашылығы" отдела сельского хозяйства и земельных отношений Толебийского района
51
1
1
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Бирколик"
36
1
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Толебийского района
от 07 июня 2019 года
№ 356
Перечень организации Толебийского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы
1
Государственное коммунальное предприятие "Ветеринарная служба Толебийского района" Отдела ветеринарии Толебийского района
122
1
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балмуздак"
120
1
1
3
Государственное коммунальное предприятие "Ленгір су" отдела жилищно-коммунального хозяйства Толебийского района пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района
106
1
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Толебийского района
от 07 июня 2019 года
№ 356
Перечень организации Толебийского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" Управления здравоохранения Туркестанской области

3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Бейсебаеваға жүктелсiн.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Омарбеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
07 маусымдағы 2019 жылғы
№ 356 қаулысына
1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Төлеби ауданы ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйым атауы
жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Төлеби аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жарық жол" комуналдық мемлекеттік мекемесі
54
1
1
2
Төлеби аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Саябақтары" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
1
1
3
Төлеби аудандық ауылшаруашылығы және жер қатынастары бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Төлеби су шаруашылығы" мемлекеттік комуналдық кәсіпорны
51
1
1
4
"Біркөлік" оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
36
1
1
Төлеби ауданы әкімдігінің
07 маусымдағы 2019 жылғы
№ 356 қаулысына
2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Төлеби ауданы ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Төлеби аудандық ветеринария бөлімінің "Төлеби ауданының ветеринарлық қызметі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
122
1
1
2
"Балмуздақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120
1
1
3
Төлеби аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ленгір су" мемлекеттік комуналдық кәсіпорыны
106
1
1
Төлеби ауданы әкімдігінің
07 маусымдағы 2019 жылғы
№ 356 қаулысына
3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Төлеби ауданы ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйым атауы
Жұмыс керлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскер лердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны