Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 мая 2019 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 мая 2019 года № 5027
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места по Тюлькубасскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 2 декабря 2011 года № 709 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-14-162, официально опубликовано 21 декабря 2011 года в газете "Шамшырак" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тюлькубасского района по социальным вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима района Н. Турашбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Тюлькубасской
районной территориальной
избирательной комиссии
________________ К.Ахметов
3 мая 2019 года
Приложение к постановлению
акимата Тюлькубасского района
от 3 мая 2019 года № 188
Места по Тюлькубасскому району, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
поселок Тюлькубас
На территории общей средней школы имени Б.Момышулы
поселок Тюлькубас
На территории общей средней школы имени Т.Рыскулова
поселок Тюлькубас
На территории общей средней школы имени П.Шевцова
село Коктерек
На территории начальной школы "Коктерек"
село Ирсу
На территории начальной школы "Ирсу"
село Кемербастау
На территории здания аппарата акима Кемербастауского сельского округа
село Кемербастау
На территории дворца культуры Кемербастау
село Алгабас
На территории малокомплектной общей средней школы "Алгабас-1"
село М.Жаримбетова
На территории общей средней школы имени А.Аскарова
село Майлыкент
Во дворе начальной школы "Майлыкент"
село Кумисбастау
На территории малокомплектной школы-гимназии имени Ш.Муртазы
село Т.Рыскулова
На территории школы гимназии имени М.Ломоносова
село Т.Рыскулова
На территории школы-лицея информационных технологий имени А.Пушкина
село Т.Рыскулова
На территории общей средней школы имени Б.Садыкова
село Т.Рыскулова
На территории школы-лицея имени Абая
село Т.Рыскулова
На территории спортивной школы "Жанкент"
село Бакыбек
На территории начальной школы "Кезень"
село Караагашты
На территории общей средней школы Дауан
село Майтобе
На территории сельского дворца культуры
село Коксагыз
На территории общей средней школы имени З.Губайдуллина
село Таусагыз
На территории средней школы имени Титова
село Кожамберды
На территории общей средней школы имени М.Шаханова
село Машат
На территории аппарата акима Машатского сельского округа
село Машат
На территории сельского клуба
село Енбек
На территории сельского клуба
село Жана когам
На территории сельского клуба
село Келтемашат
На территории малокомплектной общей средней школы имени Ш.Уалиханова
село Кершетас
На территории общей средней школы К.Жандарбекова
село Жиынбай
На территории общей средней школы "Жиынбай"
село Даубаба
На территории малокомплектной общей средней школы "Сеславино"
село Макталы
На территории сельского клуба
село Акбиик
На территории общей средней школы Т. Иманбекова
село Кулан
На территории дома культуры
село Сарытур
На территории малокомплектной основной средней школы имени М.Маметовой
село Тастумсык
На территории общей средней школы имени М.Лермонтова
село Тастумсык
Перед зданием аппарата акима Тастумсыкского сельского округа
село Амангельды
На территории основной средней школы имени Амангельды
село Жыланды
На территории малокомплектной общей средней школы имени О.Кошевого
село Жаскешу
На территории общей средней школы имени С.Сейфуллина
село Рыскул
На территории общей средней школы имени Турара
село Жанузак
На территории сельского клуба
село Пистели
На территории сельского клуба
поселок Састюбе
На территории общей средней школы имени А.С.Макаренко
поселок Састюбе
Перед зданием аппарата акима поселка Састюбе
село Ынтымак
На территории общей средней школы имени А.Оразбаевой
село Балыкты
На территории сельского дворца культуры
село Балыкты
На территории общей средней школы имени И.Рыбалко
село Шарафкент
На территории малокомплектной общей средней школы имени Аль-Фараби
село Урбулак
На территории общей средней школы "Урбулак"
село Кокбулак
На территории основной средней школы имени Толеби
село Кокбулак
На территории сельского клуба
село Абай
На территории общей средней школы имени Ы.Алтынсарина
село Жабаглы
На территории общей средней школы имени А.Молдагуловой
станция Абайыл
На территории малокомплектной начальной школы имени Н.Касымбекова
село Азаттык
Перед зданием дворца культуры
село Шукырбулак
На территории общей средней школы имени Г.Муратбаева
село Жанаталап
Перед малокомплектной общей средней школой "Жанаталап"
село Тастыбулак
На территории малокомплектной начальной школы "Кызыл-Аскер"
село Шакпак баба
На территории общей средней школы имени С.Бреусова
село Шакпак баба
Перед зданием аппарата акима Шакпакского сельского округа
Разъезд 114

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 188 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 5027 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Түлкібас ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 709 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-14-162 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 желтоқсанда "Шамшырақ" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер бойынша орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Турашбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Түлкібас аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________К.Ахметов
3 мамыр 2019 жыл
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 3 мамырдағы
№ 188 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Түлкібас ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Түлкібас кенті
Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Түлкібас кенті
Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Түлкібас кенті
П.Шевцов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Көктерек ауылы
"Көктерек" бастауыш мектебінің аумағында
Иірсу ауылы
"Иірсу" бастауыш мектебінің аумағында
Кемербастау ауылы
Кемербастау ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының аумағында
Кемербастау ауылы
Кемербастау мәдениет үйінің аумағында
Алғабас ауылы
"Алғабас-1" шағын жинақты жалпы орта мектебінің аумағында
М.Жәрімбетов ауылы
А.Асқаров атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Майлыкент ауылы
"Майлыкент" бастауыш мектебінің ауласында
Күмісбастау ауылы
Ш.Мұртаза атындағы шағын жинақты мектеп-гимназиясының аумағы
Т.Рысқұлов ауылы
М.Ломоносов атындағы мектеп-гимназиясының аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
А.Пушкин атындағы ақпараттық технологиялар мектеп-лицейінің аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
Б.Садықов атындағы жалпы орта мектебі аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
Абай атындағы мектеп-лицейінің аумағында
Т.Рысқұлов ауылы
"Жанкент" спорт мектебінің аумағында
Бақыбек ауылы
"Кезең" бастауыш мектебінің аумағында
Қараағашты ауылы
Дауан атындағы жалпы орта мектебі аумағында
Майтөбе ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің аумағында
Көксағыз ауылы
З.Ғұбайдуллин атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Таусағыз ауылы
Титов атындағы орта мектебінің аумағында
Қожамберді ауылы
М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Машат ауылы
Машат ауылдық округ әкімі аппаратының аумағында
Машат ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Еңбек ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Жаңа қоғам ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Келтемашат ауылы
Ш.Уалиханов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің аумағында
Кершетас ауылы
Қ.Жандарбеков атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Жиынбай ауылы
"Жиынбай" жалпы орта мектебінің аумағында
Даубаба ауылы
"Сеславино" шағын жинақты жалпы орта мектебінің аумағында
Мақталы ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Ақбиік ауылы
Т. Иманбеков атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Құлан ауылы
Мәдениет үйінің аумағында
Сарытөр ауылы
М.Маметова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің аумағында
Тастұмсық ауылы
М.Лермонтов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Тастұмсық ауылы
Тастұмсық ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алды
Амангелді ауылы
Амангелді атындағы негізгі орта мектебінің аумағында
Жыланды ауылы
О.Кошевой атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің аумағы
Жаскешу ауылы
С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің аумағы
Рысқұл ауылы
Тұрар атындағы жалпы орта мектебінің аумағы
Жанұзақ ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Пістелі ауылы
Ауылдық клуб аумағында
Састөбе кенті
А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Састөбе кенті
Састөбе кенті әкім аппараты ғимаратының алдында
Ынтымақ ауылы
А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Балықты ауылы
Ауылдық мәдениет сарайының аумағында
Балықты ауылы
И.Рыбалко атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Шарафкент ауылы
Әл-Фараби атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің аумағында
Ұрбұлақ ауылы
"Ұрбұлақ" жалпы орта мектебінің аумағында
Көкбұлақ ауылы
Төлеби атындағы негізгі орта мектебінің аумағында
Көкбұлақ ауылы
Ауыл клубының аумағында
Абай ауылы
Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Жабағылы ауылы
Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Абайыл станциясы
Н.Қасымбеков атындағы шағын жинақты бастауыш мектебінің аумағында
Азаттық ауылы
Мәдениет сарайының алдында
Шұқырбұлақ ауылы
F.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Жаңаталап ауылы
"Жаңаталап" шағын жинақты жалпы орта мектебінің алдында
Тастыбұлақ ауылы
"Қызыл-әскер" шағын жинақты бастауыш мектебінің аумағында
Шақпақ баба ауылы
С.Бреусов атындағы жалпы орта мектебінің аумағында
Шақпақ баба ауылы
Шақпақ ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алдында
Разъезд 114

На территории малокомплектной начальной школы № 17 разъездов № 114, № 115

№ 114, № 115-разъездерінің № 17 шағын жинақты бастауыш мектебінің аумағында