О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 января 2020 года № 6473
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О ставках фиксированного налога" от 22 июня 2018 года № 31/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 16 июля 2018 года);
2) решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 июня 2018 года № 31/3-VI "О ставках фиксированного налога" от 5 марта 2019 года № 41/4-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5783, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 20 марта 2019 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии О. Тлеукенов
Секретарь городского маслихата А. Светаш

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/12-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 6473 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабының 2 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2-бабының 2) тармақшасы негізінде Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 31/3-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 шілдеде жарияланған) шешімі;
2) Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 41/4-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 31/3-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5783 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 20 наурызда жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Тлеукенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш