Техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 5733 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 13.08.2019 № 12 шешімімен (шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының төтенше жағдайларының алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2019 жылғы 19 маусымдағы №7 хаттамасы негізінде, Жәнібек ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданының Тау ауылдық округі Тау ауылы аумағында жергілікті ауқымды техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Жәнібек ауданы әкімінің орынбасары Абдолов Жаксылык Каримуллинович тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Молдағалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жәнібек ауданы әкімінің орынбасары Ж.К.Абдоловқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 25 июня 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июня 2019 года № 5733. Утратило силу решением акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13 августа 2019 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13.08.2019 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола №7 комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 19 июня 2019 года, аким Жанибекского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории села Тау Тауского сельского округа Жанибекского района.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера заместителя акима Жанибекского района Абдолова Жаксылык Каримуллиновича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Руководителю аппарата акима района (А.Мулдагалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жанибекского района Абдолова Ж.К.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.