О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 526 "Об утверждении Правил выдачи удостоверения участника Великой Отечественной войны"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 217. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2020 года № 20680
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 526 "Об утверждении Правил выдачи удостоверения участника Великой Отечественной войны" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19008, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 июля 2019 года) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 11-8) статьи 16 Положения о Министерстве обороны Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года № 1074 и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Правила выдачи удостоверения участника Великой Отечественной войны изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра обороны Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Департаменту организационно-мобилизационной работы Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны ‒ начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны Республики Казахстан Н. Ермекбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра обороны
Республики Казахстан
от 18 мая 2020 года № 217
Утверждены приказом
Министра обороны
Республики Казахстан
от 8 июля 2019 года № 526
Правила выдачи удостоверений участникам Великой Отечественной войны

"Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс миистрінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 526 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 217 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 мамырда № 20680 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 526 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19008 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 шілдеде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы № 1074 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі туралы ереже 16-бабының 11-8) тармақшасына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру қағидалары осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының Ұйымдастыру-жұмылдыру жұмыстары департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
5. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
6. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
Н. Ермекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Цифрлық
даму, инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2020 жылғы 18 мамырдағы
№ 217 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2019 жылғы 8 шілдедегі
№ 526 бұйрығымен
бекітілген
Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру қағидалары

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи удостоверений участникам Великой Отечественной войны (далее – Правила) определяют порядок выдачи удостоверений участникам Великой Отечественной войны (далее – удостоверений) и оказания государственной услуги.
2. Участниками войны признаются военнослужащие, проходившие службу в воинских частях, штабах и учреждениях, входивших в состав действующей армии и флота в период первой мировой, гражданской и Великой Отечественной войн, а также во время других боевых операций по защите бывшего Союза Советских Социалистических Республик, партизаны и подпольщики гражданской и Великой Отечественной войны.
3. Государственная услуга "Выдача удостоверений участникам Великой Отечественной войны" (далее – государственная услуга) оказывается Министерством обороны Республики Казахстан (далее – услугодатель).
4. При выдаче удостоверения, ранее выданное удостоверение участника Великой Отечественной войны образца Союза Советских Социалистических Республик не изымается.
Глава 2. Порядок выдачи удостоверений участникам Великой Отечественной войны
5. Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат оказания, а также сведения с учетом особенностей предоставления государственной услуги изложены в Стандарте государственной услуги "Выдача удостоверений участникам Великой Отечественной войны" согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – Стандарт).
Срок выдачи удостоверения составляет 1 (один) рабочий день (день приема заявления и документов не входит в срок оказания услуги).
Для получения государственной услуги физические лица (далее – услуполучатели) подают заявление по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по месту постоянной регистрации (далее – Государственная корпорация), либо на веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал) в электронной форме, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя.
При приеме документов работник Государственной корпорации выдает услугополучателю расписку о приеме документов, либо в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, отказывает в приеме документов и выдает расписку по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Сведения о документе, удостоверяющем личность (для идентификации) услугополучателя, работник Государственной корпорации и услугодатель получают из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства", дополнительно из указанных источников услугодатель получает цифровую фотографию размером 30х40 миллиметров в виде графического файла.
При обращении на портал, услугополучателем выбирается филиал Государственной корпорации для получения результата оказания государственной услуги. В "личный кабинет" услугополучателя направляется уведомление о принятии заявления с указанием даты получения результата оказания государственной услуги, подписанного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Ұлы Отан соғысына қатысушылардың куәліктерін (бұдан әрі – куәліктер) беру және мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайды.
2. Бiрiншi дүниежүзiлiк, азамат және Ұлы Отан соғыстары кезеңiнде, сондай-ақ бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағын қорғау жөнiндегi басқа да жауынгерлік операциялар кезiнде әрекеттегі армия және флот құрамына кiрген әскери бөлiмдерде, штабтар мен мекемелерде қызмет еткен әскери қызметшiлер, азамат және Ұлы Отан соғыстарының партизандары мен астыртын күрес жүргiзушiлерi соғысқа қатысушылар деп танылады.
3. "Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі көрсетеді.
4. Куәлікті беру кезінде бұрын берілген Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы үлгісіндегі Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігі алынбайды.
2-тарау. Ұлы Отан соғысына қатысушылардың куәліктерін беру тәртібі
5. Көрсету процесінің сипаттамаларын, нысанын, мазмұнын және нәтижесін қамтитын мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі, сондай-ақ мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну ерекшеліктері ескерілген мәліметтер осы Қағидаларға 1-қосымшада "Ұлы Отан соғысына қатысушыларға куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан әрі – Стандарт) мазмұндалған.
Куәлік беру мерзімі 1 (бір) жұмыс күнін құрайды (өтініштер мен құжаттар қабылданған күн қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жеке тұлғалар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тұрақты тіркелген жері бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы не көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық нысанда www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталына (бұдан әрі – портал) өтініш береді.
Құжаттарды қабылдаған кезде Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді не көрсетілетін қызметті алушы толық құжаттар топтамасын ұсынбаған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады және осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын (сәйкестендіру үшін) құжат туралы мәліметтерді Мемлекеттік корпорация қызметкері және көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген көздерден графикалық файл түрінде көлемі 30х40 миллиметр цифрлық фотосуретті қосымша алады.
Порталға өтініш жасаған кезде көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу үшін Мемлекеттік корпорация филиалын таңдайды. Көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті беруші уәкілетті адамының ЭЦҚ-сымен қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алған күнін көрсете отырып, өтінішті қабылдағаны туралы хабарлама жолданады.

Услугодатель в день поступления документов осуществляет их прием, регистрацию и передачу для исполнения ответственному исполнителю. Ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня осуществляет рассмотрение документов и при наличии информации и необходимых сведений, подтверждающих правовой статус услугополучателя, организует подготовку удостоверения, по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам, для выдачи либо уведомление об отказе в оказании государственной услуги по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам (далее – Уведомление об отказе).
При отсутствии информации и необходимых сведений для выдачи удостоверения, срок оказания государственной услуги продлевается:
до 30 (тридцати) рабочих дней – при необходимости получения подтверждения от соответствующих органов Республики Казахстан;
до 90 (девяносто) рабочих дней – при необходимости получения информации из архивов стран бывшего Союза Советских Социалистических Республик, последующим уведомлением услугополучателя через Государственную корпорацию о продлении срока в течение 1 (одного) рабочего дня по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам или в электронной форме в "личный кабинет" услугополучателя при обращении через портал.
При получении запрошенной информации и необходимых сведений в течение 1 (одного) рабочего дня оформляется и выдается удостоверение, либо Уведомление об отказе.
При обращении на портал, в "личный кабинет" услугополучателя направляется уведомление о готовности удостоверения, либо Уведомление об отказе в оказании государственной услуги.
Уведомление об отказе оформляется в случаях, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Услугодатель обеспечивает доставку результата оказания государственной услуги в выбранный филиал Государственной корпорации или по месту обращения не позднее чем за сутки до истечения срока оказания.
Выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю осуществляется через Государственную корпорацию при предъявлении документа, удостоверяющего личность либо его представителя по нотариально заверенной доверенности.
7. Услугодатель обеспечивает внесение данных о стадии оказания государственной услуги в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг в порядке, установленном уполномоченным органом в сфере информатизации, в соответствии с подпунктом 11) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, Государственной корпорации и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг

Көрсетілетін қызметті беруші құжаттар келіп түскен күні оларды қабылдауды, тіркеуді және жауапты орындаушыға орындау үшін беруді жүзеге асырады. Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарауды жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушының құқықтық мәртебесін растайтын ақпарат және қажетті мәліметтер болған кезде беру үшін осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша куәлік дайындауды не осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарлама (бұдан әрі – Бас тарту туралы хабарлама) ұйымдастырады.
Куәлікті беру үшін ақпарат және қажетті мәліметтер болмаған кезде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі ұзартылады:
30 (отыз) жұмыс күніне дейін – Қазақстан Республикасының тиісті органдарынан растауды алу қажет болған кезде;
90 (тоқсан) жұмыс күніне дейін – кейіннен көрсетілетін қызметті алушыны Мемлекеттік корпорация арқылы осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша не портал арқылы өтініш жасаған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" электрондық нысанда 1 (бір) жұмыс күні ішінде мерзімді ұзарту туралы хабардар етумен бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы елдерінің архивтерінен ақпарат алу қажет болған кезде.
Сұрау салынған ақпаратты және қажетті мәліметтерді алған кезде 1 (бір) жұмыс күні ішінде куәлік не бас тарту туралы хабарлама беріледі.
Порталға өтініш жасаған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" куәліктің дайын екені туралы не мемлекеттік қызметті көрсетуден Бас тарту туралы хабарлама жолданады.
Бас тарту туралы хабарлама Стандарттың 9-тармағында көзделген жағдайларда ресімделеді.
6. Көрсетілетін қызметті беруші таңдалған Мемлекеттік корпорация филиалына немесе өтініш жасаған орны бойынша көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір тәуліктен кешіктірмей мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жеткізуді қамтамасыз етеді.
Көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру Мемлекеттік корпорация арқылы жеке басын куәландыратын не нотариат растаған сенімхат бойынша оның өкілінің құжатын көрсеткен кезде жүзеге асырылады.
7. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабы 2 тармақтың 11) тармақшасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган белгілеген тәртіппен мемлекеттік қызметтер көрсетуді мониторингтеудің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік қызмет көрсету кезеңі туралы деректерді енгізуді қамтамасыз етеді.
3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының, Мемлекеттік корпорацияның және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі

8. Жалоба на решение, действий (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, в соответствии с подпунктом 2) статьи 25 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" подлежит рассмотрению в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.
Жалоба на действие (бездействия) работников Государственной корпорации при оказании услуг через Государственную корпорацию подается на имя руководителя Государственной корпорации, либо в уполномоченный орган в сфере информатизации.
9. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам выдачи удостоверения
участника Великой Отечественной войны
и справок лицам, имеющим льготы
Стандарт государственной услуги "Выдача удостоверений участникам Великой Отечественной войны"
1.
Наименование услугодателя
Министерства обороны Республики Казахстан
2.
Способы предоставления государственной услуги
Прием заявления осуществляется через:
1) Государственную корпорацию;
2) веб-портал "электронного правительства" www egov.kz.
Выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через Государственную корпорацию.
3.
Срок оказания государственной услуги
1) 1 (один) рабочий день;
2) при отсутствии информации и необходимых сведений для выдачи удостоверения, срок продлевается до 30 (тридцати) рабочих дней с уведомлением услугополучателя о продлении срока в течение одного рабочего дня;
3) в случае необходимости получения информации из архивов стран бывшего Союза Советских Социалистических Республик срок выдачи удостоверения продлевается до 90 (девяноста) рабочих дней с уведомлением услугополучателя о продлении срока в течение одного рабочего дня.
При обращении через Государственную корпорацию:
1) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут;
2) максимально допустимое время обслуживания в день обращения – 15 (пятнадцать) минут.
4.
Форма оказания государственной услуги
Электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
5.
Результат оказания государственной услуги

8. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына берілуі мүмкін.
Көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 25-бабының 2) тармақшасына сәйкес тіркелген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде қаралуға тиіс.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап 15 ( он бес) жұмыс күні ішінде қаралуға тиіс.
Мемлекеттік корпорация арқылы қызмет көрсету кезінде Мемлекеттік корпорация қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым Мемлекеттік корпорация басшысының атына не ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органға беріледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
Ұлы Отан соғысына
қатысушының куәлігін және
жеңілдіктері бар адамдарға
анықтамалар беру қағидаларына
1-қосымша
"Ұлы Отан соғысына қатысушыларға куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1.
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
2.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну тәсілдері
Өтінішті қабылдау:
1) Мемлекеттік корпорация;
2) "электрондық үкімет" www.egov.kz веб-порталы арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру Мемлекеттік корпорация арқылы жүзеге асырылады.
3.
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі
1) 1 (бір) жұмыс күні;
2) куәлік беру үшін ақпарат және қажетті мәліметтер болмаған кезде көрсетілетін қызметті алушыны бір жұмыс күні ішінде мерзімді ұзарту туралы хабарлаумен мерзім 30 (отыз) жұмыс күніне дейін ұзартылады;
3) бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы елдерінің архивтерінен ақпарат алу қажет болған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыны бір жұмыс күні ішінде мерзімді ұзарту туралы хабарлаумен куәлік беру мерзімі 90 (тоқсан) жұмыс күніне дейін ұзартылады.
Мемлекеттік корпорация арқылы өтініш жасаған кезде:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
2) өтініш жасаған күні қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут.
4.
Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны
Электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағазда.
5.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі

1) выдача удостоверения участника Великой Отечественной войны;
2) уведомление об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Выдача документов услугополучателю осуществляется при предъявлении документа, удостоверяющего личность (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает его услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечению одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
6.
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7.
График работы
1) услугодателя – с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
2) Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием осуществляется по месту постоянной регистрации услугополучателя, без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала;
3) портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, днем приема заявления является следующий рабочий день).
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе:
Министерства обороны Республики Казахстан: www.mod.gov.kz;
Государственной корпорации: www.gov4c.kz;
портала: www.egov.kz.
8.
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) в Государственную корпорацию:
заявление на выдачу удостоверения участника Великой Отечественной войны по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
военный билет или архивная справка;
2) на портал:
электронное заявление на выдачу удостоверения участника Великой Отечественной войны, подписанное ЭЦП услугополучателя;
электронная копия военного билета или архивной справки.
9.
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан

1) Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру;
2) мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарлама.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағазда.
Көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды беру жеке басын куәландыратын (не нотариат растаған сенімхат бойынша оның өкілі) құжатты ұсынған кезде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорация бір ай ішінде нәтижені сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оны одан әрі сақтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткеннен кейін өтініш жасаған кезде көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды.
6.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлемнің мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін
7.
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті берушіде – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі асқа үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін;
2) Мемлекеттік корпорацияда – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбіні және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден сенбіге дейінгіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі асқа үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Қабылдау көрсетілетін қызметті алушының тұрақты тіркелу орны бойынша жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады, электрондық кезекті портал арқылы броньдауға болады;
3) порталда – жөндеу жұмыстарын жүргізумен байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндері өтініш жасаған кезде өтінішті қабылдау күні келесі жұмыс күні болып табылады).
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің www.mod.gov.kz;
Мемлекеттік корпорацияның: www.gov4c.kz.
порталдың: www.egov.kz. интернет-ресурсында орналастырылған.
8.
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
1) Мемлекеттік корпорацияға:
осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беруге өтініш;
әскери билет немесе архивтік анықтама;
2) порталға:
көрсетілген қызметті алушының ЭЦҚ-сымен қол қойылған Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беруге электрондық өтініш;
әскери билеттің немесе архивтік анықтаманың электрондық көшірмесі.
9.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер

1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным статьей 10 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним".
10.
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучателям, имеющим нарушение здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающее его жизнедеятельность, в случае необходимости прием документов, для оказания государственной услуги, производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.
Услугополучатель имеет возможность получения информации о статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством справочной службы услугодателя, Единого контакт-центра 1414, 8 800 080 7777.
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан: www.mod.gov.kz, а также на интернет-ресурсе Государственной корпорации: www.gov4c.kz.
Информацию о порядке оказания государственной услуги можно получить по телефону Единого контакт-центра 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 2
к Правилам выдачи удостоверения
участника Великой Отечественной войны
и справок лицам, имеющим льготы
Форма
Начальнику управления (отдела)
по делам обороны
____________________________
(района (города))
____________________________
(области)
Заявление на выдачу удостоверения участника Великой Отечественной войны
1.__________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество, (при его наличии))
2._______________________________________________________________________
(число месяц, год рождения, № удостоверения личности (паспорта),
индивидуальный идентификационный номер)
3._______________________________________________________________________
(место рождения - село, поселок, район, область)
4._____________________________________________________________________
(семейное положение)
5.____________________________________________________________________
(адрес регистрации по месту жительства)
6.____________________________________________________________________
(адрес временного пребывания, проживания (при наличии))
Прошу выдать удостоверение участника Великой Отечественной войны в связи с
______________________________________________________________________
(указать причину)
______________________________________________________________________
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах. "___"______20__года
______________________________________________________________________
(фамилия и инициалы)                   (подпись)
Приложение 3
к Правилам выдачи удостоверения
участника Великой Отечественной войны
и справок лицам, имеющим льготы
Форма
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии) услугополучателя)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов

1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) нақты еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, деректердің және мәліметтердің "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуiрдегі Қазақстан Республикасы Заңның 10-бабында белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі.
10
Мемлекеттік қызмет көрсету, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызмет ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
Тіршілік әрекетін шектейтін организм қызметінің тұрақты бұзылуымен денсаулығы нашарлаған көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды қажет болған жағдайда Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны арқылы өтініш жасау жолымен тұрғылықты жеріне барумен Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері жүргізеді.
Көрсетілетін қызметті алушының қашықтықтан қолжетімділік режимінде көрсетілетін қызметті берушінің анықтама қызметі, Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны арқылы мемлекеттік қызмет көрсету мәртебесі туралы ақпарат алу мүмкіндігі бар.
Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ болған жағдайда портал арқылы электрондық нысанда мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің www.mod.gov.kz интернет-ресурсында, сондай-ақ Мемлекеттік корпорацияның www.gov4c.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны арқылы алуға болады.
Ұлы Отан соғысына
қатысушының куәлігін және
жеңілдіктері бар адамдарға
анықтамалар беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
____________________________
(облысы)
____________________________
(ауданы (қаласы) қорғаныс
істері жөніндегі басқармасының
(бөлімінің) бастығына
Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беруге өтініш
1.________________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болған кезде)
2.________________________________________________________
(туған күні, айы, жылы, жеке куәлігінің (төлқұжатының)
№, жеке сәйкестендіру нөмірі)
3.________________________________________________________
(туған жері – ауыл, кент, аудан, облыс)
4.________________________________________________________
(отбасы жағдайы)
5.________________________________________________________
(тұрғылықты жері бойынша тіркелген мекенжайы)
6.________________________________________________________
(уақытша келген, тұратын мекенжайы (бар болған кезде)
__________________________________________________________
(себебін көрсету)
__________________________________________________________
(себебін көрсету)
байланысты Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беруіңізді сұраймын. Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
20__жылғы "___"__________________________ ____________________
(тегі және инициалдары)             (қолы)
Ұлы Отан соғысына
қатысушының куәлігін және
жеңілдіктері бар адамдарға
анықтамалар беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (ол бар болған кезде)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат

Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №____ филиала Государственной корпорации "Правительство для граждан" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги
________________________________________________________________________
(наименование государственной услуги)
ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню,
предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1)____________________________________;
2)____________________________________;
Настоящая расписка составлена в 2-х экземплярах, по одному для каждой стороны.
______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии             (подпись)
работника Государственной корпорации) Исполнитель__________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Телефон ___________________
Получил: ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) услугополучателя) (подпись)
"___" ____________20__года
Приложение 4
к Правилам выдачи удостоверения
участника Великой Отечественной войны
и справок лицам, имеющим льготы
Форма
Удостоверение участника Великой Отечественной войны
Приложение 5
к Правилам выдачи удостоверения
участника Великой Отечественной войны
и справок лицам, имеющим льготы
Форма
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии) услугополучателя)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Уведомление об отказе в оказании государственной услуги
__________________________________________________________________
(наименование государственной услуги)
В связи недостаточностью, предоставленной Вами и полученной, в соответствии направленными запросами, информации и необходимых сведений для установления правового статуса в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", уведомляем об отказе оказания Вам государственной услуги.
Уведомление составлено в 2-х экземплярах, по одному для каждой стороны.
Начальник Управления (Отдела) по делам обороны
______________________________________________________________ района
(наименование района или районов)(города)
__________________________________________________ области
(наименование города республиканского значения или области)
_______________________________________________________________
(воинское звание, подпись, фамилия и инициалы)
Исполнитель ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Телефон ___________________ Получил: __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) услугополучателя) (подпись)
"___" ____________20__года
Приложение 6
к Правилам выдачи удостоверения
участника Великой Отечественной войны
и справок лицам, имеющим льготы
Форма
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии) услугополучателя)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Уведомление о продлении срока оказания государственной услуги
__________________________________________________________________
(наименование государственной услуги)
В связи недостаточностью, предоставленной Вами информации и необходимых сведений для установления Вам правового статуса в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" Управлением (Отделом) по делам обороны
______________________________________________ района
(наименование района или районов) (города)
______________________________________________________ области
(наименование города республиканского значения или области)
направлен "___" _________ 20 __ года № __________________________ запрос
(дата)                   (исходящий номер)
в __________________________________________________________________
(наименование соответствующего органа)
____________________________________________________________________
для получения подтверждения имеющейся информации.

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы филиалының №____ бөлімі (мекенжайын көрсету) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуге
__________________________________________________________________________
(мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы)
құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
1)____________________________________;
2)____________________________________;
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-бірден 2 данада жасалды
__________________________________________________________________________
(Мемлекеттік корпорация жұмыскерінің тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде) (қолы)
Орындаушы _______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде)
Телефон ___________________
Алдым:
_________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде) (қолы)
20__жылғы "___" ____________
Ұлы Отан соғысына
қатысушының куәлігін және
жеңілдіктері бар адамдарға
анықтамалар беру қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігі
Ұлы Отан соғысына
қатысушының куәлігін және
жеңілдіктері бар адамдарға
анықтамалар беру қағидаларына
5-қосымша
Нысан
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (ол бар болған кезде)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарлама
__________________________________________________________________________
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы)
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес құқықтық мәртебені белгілеу үшін Сіз ұсынған және жолданған сұрау салуларға сәйкес алынған ақпараттың және қажетті мәліметтердің жетіспеуіне байланысты Сізге мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабардар етеміз.
Хабарлама әрбір тарап үшін бір-бірден 2 данада жасалды.
________________________________________________облысы
(республикалық маңызы бар қаланың немесе облыстың атауы)
_____________________________________________________ ауданы
(ауданның немесе аудандардың атауы)
(қаласы) _______________________________________________
(әскери атағы, қолы, тегі және инициалдары)
қорғаныс істері жөніндегі басқармасының (бөлімінің) бастығы
Орындаушы ____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде)
Телефон ___________________
Алдым:
________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде) (қолы)
20__жылғы "___" ____________
Ұлы Отан соғысына
қатысушының куәлігін және
жеңілдіктері бар адамдарға
анықтамалар беру қағидаларына
6-қосымша
Нысан
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (ол бар болған кезде)
___________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін ұзарту туралы хабарлама
_________________________________________________________________________
(мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы)
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес Сізге құқықтық мәртебені белгілеу үшін Сіз ұсынған ақпараттың және қажетті мәліметтердің жетіспеуіне байланысты
_____________________________________________________________ облысы
(республикалық маңызы бар қаланың немесе облыстың атауы)
__________________________________________________________ ауданының
(ауданның немесе аудандардың атауы)
(қаласының) қорғаныс істері жөніндегі басқармасы (бөлімі) 20 __ жылғы
"___" ___________ № _____________ ____________________________________
(күні)             (шығыс нөмірі)             (тиісті органның атауы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
қолда бар ақпаратқа растау алу үшін сұрау салу жолдады.

В соответствии с Правилами выдача удостоверения участнику Великой отечественной войны срок оказания государственной услуги продлевается до 30 (тридцати) (или 90 (девяноста)) рабочих дней.
О готовности результата оказания государственной услуги будете проинформированы дополнительно.
Уведомление составлено в 2-х экземплярах, по одному для каждой стороны.
Начальник Управления (Отдела) по делам обороны
____________________________________________________ района
(наименование района или районов)(города)
___________________________________________________ области
(наименование города республиканского значения или области)
_____________________________________________________________
(воинское звание, подпись, фамилия и инициалы)
Исполнитель ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Телефон __________________
Получил: ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) услугополучателя) (подпись)
"___" ____________20__года
Приложение 2
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 18 мая 2020 года № 217
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра обороны Республики Казахстан
1) подпункт 4) пункта 1 приказа Министра обороны Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 113 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15393, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 августа 2017 года);
2) подпункт 4) пункта 1 приказа Министра обороны Республики Казахстан от 11 сентября 2017 года № 515 "Об утверждении регламентов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15792, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 октября 2017 года);
3) подпункт 4) пункта 1 приказа Министра обороны Республики Казахстан от 11 июня 2019 года № 442 "О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 113 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18846, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 июня 2019 года).

Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігін беру қағидаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 30 (отыз) (немесе 90 (тоқсан) жұмыс күніне дейін ұзартылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің дайын екені туралы қосымша хабардар боласыз.
Хабарлама әрбір тарап үшін бір-бірден 2 данада жасалды.
________________________________________________облысы
(республикалық маңызы бар қаланың немесе облыстың атауы)
__________________________________________ауданы (қаласы)
(ауданның және аудандардың атауы)
қорғаныс істері жөніндегі басқармасының (бөлімінің) бастығы
__________________________________________________________
(әскери атағы, қолы, тегі және инициалдары)
Орындаушы ___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде)
Телефон ___________________
Алдым:
__________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде) (қолы)
20__жылғы "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2020 жылғы 18 мамырдағы
№ 217 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 113 бұйрығы 1-тармағының 4) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15393 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 тамызда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 515 бұйрығы 1-тармағының 4) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15792 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қазанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 113 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2019 жылғы 11 маусымдағы № 442 бұйрығы 1-тармағының 4) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18846 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 маусымда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).