О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 6С-40-2 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 сентября 2020 года № 6С-49-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 сентября 2020 года № 8025
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" от 13 декабря 2019 года № 6С-40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7599, опубликовано 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 272 625 026,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 337 071,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 431 944,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 242 856 009,8 тысяч тенге;
2) затраты – 283 149 408,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 708 529,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 999 913,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 291 384,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 136 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 136 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 368 910,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 368 910,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря Акмолинского
областного маслихата
А.Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат
Акмолинской области
Государственное
учреждение "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 17 сентября
2020 года № 6С-49-2
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2019 года № 6С-40-2
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-40-2 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 6С-49-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қыркүйекте № 8025 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-40-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7599 тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 272 625 026,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 337 071,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 431 944,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 242 856 009,8 мың теңге;
2) шығындар – 283 149 408,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 708 529,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 32 999 913,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 291 384,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 136 000,0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 136 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 368 910,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 368 910,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
А.Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының
әкімдігі
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Ақмола облыстық мәслихатының
2020 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 6С-49-2 шешіміне
1 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2019 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-40-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

317 197,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 811 352,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
26 899 009,3
271
Управление строительства области
2 798 796,5
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 657 412,6
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
52 850,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
88 533,9
285
Управление физической культуры и спорта области
2 243 130,2
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 873 727,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
369 403,1
05
Здравоохранение
14 901 536,0
253
Управление здравоохранения области
7 006 774,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
169 981,2
006
Услуги по охране материнства и детства
151 235,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
114 841,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
120 354,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 791,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 442,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 394 755,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
270 592,8
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 240,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 331 892,7
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
38 081,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
141 365,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
268,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
244 936,0
271
Управление строительства области
7 894 761,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

317 197,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 811 352,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
26 899 009,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 798 796,5
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 657 412,6
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
52 850,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
88 533,9
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 243 130,2
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 873 727,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
369 403,1
05
Денсаулық сақтау
14 901 536,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 006 774,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 981,2
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
151 235,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
114 841,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
120 354,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 791,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 442,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 394 755,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
270 592,8
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 240,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 331 892,7
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
38 081,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
141 365,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
268,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
244 936,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 894 761,3
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау

7 894 761,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 822 146,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 448 905,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
132 725,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
923 820,4
003
Социальная поддержка инвалидов
928 262,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 763 821,7
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
300 223,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 631,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 766,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
87 822,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230 097,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 074 737,1
261
Управление образования области
1 110 008,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 043 098,7
037
Социальная реабилитация
66 910,2
263
Управление внутренней политики области
29 386,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29 386,0
270
Управление по инспекции труда области
87 007,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
87 007,1
271
Управление строительства области
146 839,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
146 839,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
35 926 839,1
271
Управление строительства области
7 360 840,5
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

7 894 761,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 822 146,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 448 905,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
132 725,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
923 820,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
928 262,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 763 821,7
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
300 223,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 631,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 766,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
87 822,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
230 097,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 074 737,1
261
Облыстың білім басқармасы
1 110 008,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 043 098,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
66 910,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 386,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 386,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
87 007,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 007,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
146 839,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
146 839,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
35 926 839,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 360 840,5
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

1 028 624,0
003
Капитальные расходы государственного органа
24 286,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
8 845 072,0
018
Обезвреживание пестицидов
3 054,7
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
49 883,3
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
115 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 171 368,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 553 177,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 617 437,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
170 953,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
445 327,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 359 206,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
371 600,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
750 000,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
750 000,0
271
Управление строительства области
42 795,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
42 795,0
719
Управление ветеринарии области
1 279 902,6

1 028 624,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 286,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
8 845 072,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
3 054,7
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
49 883,3
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
115 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 171 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 553 177,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 617 437,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
170 953,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
445 327,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 359 206,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
371 600,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
750 000,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
750 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
42 795,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
42 795,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 279 902,6

8 009 027,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 952 867,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
8 397 660,1
13
Прочие
8 652 744,2
253
Управление здравоохранения области
1 769 066,2
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
487 171,2
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 281 895,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
50 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
50 458,0
257
Управление финансов области
1 700 599,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 700 599,7
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
93 243,4
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
93 243,4
265
Управление предпринимательства и промышленности области
2 449 895,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 935 231,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
364 769,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
70 895,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
716 886,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
716 886,0
271
Управление строительства области
1 308 992,4
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
509 905,0
072
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов

8 009 027,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 952 867,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
8 397 660,1
13
Басқалар
8 652 744,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 769 066,2
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
487 171,2
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 281 895,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
50 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
50 458,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 700 599,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 700 599,7
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
93 243,4
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
93 243,4
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 449 895,0
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 935 231,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
364 769,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
716 886,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
716 886,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 308 992,4
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
509 905,0
072
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту

799 087,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
563 603,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
563 603,5
14
Обслуживание долга
107 663,1
257
Управление финансов области
107 663,1
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
103 606,2
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 056,9
15
Трансферты
59 081 087,1
257
Управление финансов области
59 081 087,1
007
Субвенции
53 095 660,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
201 426,6
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 703 463,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
825 537,5
III. Чистое бюджетное кредитование
29 708 529,2
Бюджетные кредиты
32 999 913,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
22 580 281,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
44 654,1
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
44 654,1
261
Управление образования области
4 886 117,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 886 117,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 078 010,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6 078 010,5
271
Управление строительства области
5 107 545,7
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 107 545,7
273
Управление культуры, архивов и документации области
878 081,1
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

799 087,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
563 603,5
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
563 603,5
14
Борышқа қызмет көрсету
107 663,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
107 663,1
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
103 606,2
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 056,9
15
Трансферттер
59 081 087,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
59 081 087,1
007
Субвенциялар
53 095 660,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
201 426,6
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 703 463,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
825 537,5
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
29 708 529,2
Бюджеттiк кредиттер
32 999 913,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
22 580 281,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
44 654,1
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
44 654,1
261
Облыстың білім басқармасы
4 886 117,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 886 117,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 078 010,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6 078 010,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 107 545,7
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 107 545,7
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
878 081,1
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

5 021 528,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
2 333 727,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
1 283 564,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
1 050 163,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
202 823,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
163 569,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
27 874,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
57 327,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
788,0
На протезно-ортопедические средства
128 774,0
На сурдотехнические средства
68 991,0
На тифлотехнические средства
107 872,0
На специальные средства передвижения (кресло-коляски)
116 756,0
На санаторно-курортное лечение
38 640,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
87 822,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 279 456,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
381 420,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
25 363,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
378 642,0
на информационную работу
3 631,0
общественные работы
490 400,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
407 109,0
Управление образования области
19 466 473,8
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
3 105 832,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
152 638,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
472 029,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
7 002 816,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
4 145 523,0
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
1 582 054,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

5 021 528,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
2 333 727,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 283 564,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
1 050 163,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
202 823,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
163 569,0
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
27 874,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
57 327,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
788,0
Протездік-ортопедиялық құралдарға
128 774,0
Сурдотехникалық құралдарға
68 991,0
Тифлотехникалық құралдарға
107 872,0
Арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар)
116 756,0
Санаторлы-курорттық емдеуге
38 640,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
87 822,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
1 279 456,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
381 420,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
25 363,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
378 642,0
ақпараттық жұмысқа
3 631,0
қоғамдық жұмыс
490 400,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
407 109,0
Облыстың бiлiм басқармасы
19 466 473,9
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
3 105 832,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
152 638,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
472 029,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
7 002 816,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
4 145 523,0
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
1 582 054,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге

491 776,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
1 482 351,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
105 250,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
848 082,8
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
78 122,0
Управление здравоохранения области
2 281 984,5
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
268,0
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
244 936,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
16 758,0
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
35 883,0
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 282 442,0
На пропаганду здорового образа жизни
100 506,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
480 837,5
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
120 354,0
Управление внутренней политики области
9 707,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
9 707,0
Управление физической культуры и спорта области
97 013,4
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
97 013,4
Управление культуры, архивов и документации области
1 088 418,6
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
653 390,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
435 028,6
Управление предпринимательства и промышленности области
949 288,0
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

491 776,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 482 351,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
105 250,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
848 082,9
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
78 122,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 281 984,5
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
268,0
Қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
244 936,0
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге
16 758,0
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға
35 883,0
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 282 442,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
100 506,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
480 837,5
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
120 354,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
9 707,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
9 707,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
97 013,4
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
97 013,4
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 088 418,6
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
653 390,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
435 028,6
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
949 288,0
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге

39 000,0
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
910 288,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 198 827,7
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
6 323 952,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 874 875,7
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
58 947,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
58 947,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 815 935,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
313 235,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
1 502 700,0
Управление сельского хозяйства области
20 956 429,0
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 553 177,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
445 327,0
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 000 000,0
На субсидирование развития семеноводства
341 670,0
На субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 000 000,0
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 359 206,0
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
170 953,0
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 286 096,0
Целевые трансферты на развитие
27 473 825,0
в том числе:
Управление строительства области
9 730 183,0
На строительство, реконструкцию объектов здравоохранения

39 000,0
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
910 288,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 198 827,6
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
6 323 952,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 874 875,6
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
58 947,0
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
58 947,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 815 935,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
313 235,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
1 502 700,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 956 429,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
8 553 177,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
445 327,0
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
1 000 000,0
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
341 670,0
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің сапасы мен өнімділігін арттыруды субсидиялауға
2 000 000,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
800 000,0
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
6 359 206,0
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
170 953,0
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
1 286 096,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
27 473 825,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
9 730 183,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға

1 169 415,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
2 889 324,0
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
1 489 324,0
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
1 400 000,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 887 099,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
388 665,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
739 228,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 656 452,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 647 155,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 253 911,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 937 856,0
На строительство и реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения Щучинско-Боровской курортной зоны
677 631,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
468 071,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 679 668,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
400 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 230 018,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 096 487,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 269 636,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
194 742,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
3 088 530,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
543 579,0
Бюджетные кредиты
4 832 502,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 399 728,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 399 728,0
Управление предпринимательства и промышленности области
471 500,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах
471 500,0
Управление сельского хозяйства области
2 961 274,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 961 274,0
Приложение 3 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 17 сентября
2020 года № 6С-49-2
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2019 года № 6С-40-2
Целевые трансферты из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

1 169 415,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға, оның ішінде:
2 889 324,0
әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға
1 489 324,0
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
1 400 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 887 099,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
388 665,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
739 228,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
2 656 452,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 647 155,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 253 911,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 937 856,0
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкицялауға
677 631,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
468 071,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1 679 668,0
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
400 000,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 230 018,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 096 487,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 269 636,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
194 742,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
3 088 530,0
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
543 579,0
Бюджеттік несиелер
4 832 502,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 399 728,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 399 728,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
471 500,0
Облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
471 500,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 961 274,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 961 274,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2020 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 6С-49-2 шешіміне
3 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2019 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-40-2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы

39 630 288,4
Целевые текущие трансферты
23 316 059,2
в том числе:
Аппарат акима области
124 278,0
На приобретение системы "Электронная очередь"
14 278,0
На содержание коммунальное государственное учреждение "Smart Aqkol"
110 000,0
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области
60 160,0
На приобретение здания
60 160,0
Управление финансов области
59 650,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
59 650,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
61 795,0
На увеличение размера подъемного пособия
61 795,0
Управление образования области
10 927 863,1
На открытие IT-классов в школах
95 614,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
224 275,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
325 000,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
317 468,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
58 768,0
На приобретение компьютеров для школ
308 055,8
На приобретение кабинетов робототехники
96 811,0
На оснащение ресурсных центров
178 218,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
174 713,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
6 627 733,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
56 313,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
83 073,0
На доплату учителям со степенью магистра
112 863,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
79 778,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
171 266,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
107 627,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
52 813,0
На оплату труда педагогам Целиноградского района
400 000,0
На оплату труда педагогам города Кокшетау
106 905,7
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"

39 630 288,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
23 316 059,2
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
124 278,0
"Электрондық кезек" жүйесін сатып алуға
14 278,0
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
110 000,0
Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
60 160,0
Ғимарат сатып алуға
60 160,0
Облыстың қаржы басқармасы
59 650,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
59 650,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
61 795,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
61 795,0
Облыстың білім басқармасы
10 927 863,1
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
95 614,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
224 275,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
325 000,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
317 468,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
58 768,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
308 055,8
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
96 811,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
178 218,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
174 713,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
6 627 733,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
56 313,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
83 073,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
112 863,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
79 778,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
171 266,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
107 627,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
52 813,0
Целиноград ауданының педагогтарға еңбекақы төлеу
400 000,0
Көкшетау қаласының педагогтарға еңбекақы төлеу
106 905,7
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

85 985,3
На приобретение блочно-модульных котельных
274 100,0
На приобретение школьных автобусов
359 791,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организации дошкольного и среднего образования
160 000,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" Коргалжынской школе-гимназии Коргалжынского района
22 627,0
Приобретение оборудования и установка котлов для котельных школ Аккольского района
26 567,0
Приобретение угля для школ Аккольского района
36 700,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт объектов образования
384 798,3
Управление координации занятости и социальных программ области
838 699,1
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
21 695,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
68 821,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 000,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 000,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
36 000,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
157 648,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
43 331,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
74 373,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
179 814,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
248 017,1
Управление культуры, архивов и документации области
116 738,6
На ремонт объектов культуры
22 117,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
28 124,6
На материально-техническое оснащение организациям культуры
66 497,0
Управление физической культуры и спорта области
47 779,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
10 779,3
На содержание и материально-техническое оснащение физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Астраханка Астраханского района
37 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 337 510,4
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
5 666 715,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
319 330,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
351 465,4
Управление архитектуры и градостроительства области

85 985,3
Блоктық-модульдік қазандық сатып алуға
274 100,0
Мектептік автобустарды сатып алуға
359 791,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
160 000,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын мектеп-гимназиясының "Үздік орта білім беру ұйымына" гранты беруге
22 627,0
Ақкөл ауданын мектеп қазандықтары үшін жабдықтар сатып алуға және қазандықтарды орнатуға
26 567,0
Ақкөл ауданының мектептеріне көмір сатып алу
36 700,0
Білім беру объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге
384 798,3
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
838 699,1
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 695,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
68 821,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 000,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3 000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
36 000,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
157 648,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
43 331,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
74 373,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
179 814,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
248 017,1
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
116 738,6
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
22 117,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
28 124,6
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
66 497,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
47 779,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
10 779,3
Астрахан ауданының Астрахан ауылындағы дене шынықтыру сауықтыру кешенін ұстауға және материалдық-техниқалық жарақтандыру
37 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 337 510,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
5 666 715,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
319 330,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
351 465,4
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы

206 844,8
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки
158 960,8
На разработку схем развития и застройки
47 884,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 534 740,9
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
4 109 055,9
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
425 685,0
Целевые трансферты на развитие
16 314 229,2
в том числе:
Управление строительства области
7 687 572,8
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 762 820,9
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
125 965,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 015 215,3
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 806 663,1
На развитие объектов спорта
543 162,5
На развитие инженерной инфраструктуры и благоустройства города Кокшетау
296 805,0
На развитие объектов культуры и отдыха
136 941,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 902 311,8
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
760 778,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 486 777,3
На развитие теплоэнергетической системы
306 611,0
На развитие коммунального хозяйства
1 753 505,2
На развитие газотранспортной системы
808 659,6
На развитие и благоустройство города Кокшетау
785 980,7
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 724 344,6
На развитие транспортной инфраструктуры
2 724 344,6

206 844,8
Тегжейлі жоспар жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге
158 960,8
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
47 884,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 534 740,9
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
4 109 055,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
425 685,0
Нысаналы даму трансферттерi
16 314 229,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
7 687 572,8
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 762 820,9
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
125 965,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 015 215,3
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 806 663,1
Спорт объектілерін дамытуға
543 162,5
Көкшетау қаласының инженерлік инфрақұрылымы мен абаттандыруды дамытуға
296 805,0
Мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
136 941,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 902 311,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
760 778,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
1 486 777,3
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
306 611,0
Коммуналдық шаруашылығы дамытуға
1 753 505,2
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
808 659,6
Көкшетау қаласының абаттандыру мен дамытуға
785 980,7
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 724 344,6
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 724 344,6