Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 1 июня 2020 года № а-6/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июня 2020 года № 7876.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Ерейментауской районной территориальной избирательной комиссией, места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ерейментауском районе" от 4 мая 2019 года № а-5/140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7176, опубликовано 8 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Ерейментауского района Куттыбаева Е. Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района А.Альжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Ерейментауская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "01" июня 2020 года
№ а-6/166
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе

Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № а-6/166 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 7876 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ерейментау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің "Ерейментау ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № а-5/140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7176 тіркелді, 2019 жылғы 8 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкімі аппаратының басшысы Е. Б. Құттыбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі А.Альжанов
"КЕЛIСIЛДI"
Ерейментау аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "01" маусымдағы
№ а-6/166 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Город Ерейментау
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 113.
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 114.
Тумба для объявлений, улица Шокана Уалиханова, 39.
2.
Село имени Олжабай батыра
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Олжабай батыра отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица имени Шамшита Байтуарова, 15.
3.
Село Ынтымак
Информационный стенд, улица имени Рахимжана Кошкарбаева, 19.
4.
Село Алгабас
Информационный стенд, улица имени Шайкена Турсынбаева, 9.
5.
Село Куншалган
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица имени Иллиадора Поморцева, 8.
6.
Село Шакей
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Шакей отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Жанатурмыс, 36.
7.
Село Каратал
Информационный стенд, улица Тауелсиздик, 42.
8.
Село Селетинское
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Селетинское отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбырай Алтынсарина, 9.
9.
Село Еркиншилик
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Еркиншилик отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Сарыжайлау, 24.
Стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Еркетай" села Еркиншилик при отделе образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Юрия Гагарина, 34.
Информационный стенд, улица Меймана Макатаева, 9.
10.
Село Енбек
Информационный стенд, улица Шайхи Карибаева, 16.
11.
Село Тайбай
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тайбайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Сарыарка, 53.
12.
Село Ельтай

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/р
Елді мекеннің атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Ерейментау қаласы
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 113.
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 114.
Хабарландыруға арналған бағана, Шоқан Уәлиханов көшесі, 39.
2.
Олжабай батыр атындағы ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Олжабай батыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Шәмшіт Байтуаров атындағы көшесі, 15.
3.
Ынтымақ ауылы
Ақпараттық стенд, Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі, 19.
4.
Алғабас ауылы
Ақпараттық стенд, Шәйкен Тұрсынбаев атындағы көшесі, 9.
5.
Күншалған ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Иллиадор Поморцев атындағы көшесі, 8.
6.
Шәкей ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Шакей ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жаңатұрмыс көшесі, 36.
7.
Қаратал ауылы
Ақпараттық стенд, Тәуелсіздік көшесі, 42.
8.
Сілеті ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Сілеті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 9.
9.
Еркіншілік ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сарыжайлау көшесі, 24.
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімінің Еркіншілік ауылының "Еркетай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд, Юрий Гагарин көшесі, 34.
Ақпараттық стенд, Мейман Мақатаев көшесі, 9.
10.
Еңбек ауылы
Ақпараттық стенд, Шайхы Кәрібаев көшесі, 16.
11.
Тайбай ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сарыарқа көшесі, 53.
12.
Елтай ауылы

Информационный стенд, улица Достык, 4/2.
13.
Село Жарык
Информационный стенд, улица Ынтымак, 3.
14.
Село Малтабар
Информационный стенд, улица Богенбай батыра, 9/3.
15.
Село Тургай
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица имени Жанибекова Курмаша, 21.
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Торгай отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Сакена Сейфуллина, 16.
16.
Село Балыкты
Информационный стенд, улица Орталык, 12.
17.
Село Жанажол
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жанажол отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Тауелсиздик, 4.
18.
Село Карагайлы
Информационный стенд, улица Карагайлы, 16.
19.
Село Акмырза
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Жастар, 20.
20.
Село Жолбасшы
Информационный стенд, улица Жолбасшы, 13.
21.
Село Аксуат
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Аксуат отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Ибрай Алтынсарина, 2.
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Аксуат" Ерейментауского района Акмолинской области, улица имени Богенбай батыра, 16/1.
22.
Село Бозтал
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Бозтал" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Достык, 2.
23.
Село Уленты
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Уленты отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Маншук Маметовой, 1а.
24.
Станция Уленты
Информационный стенд, улица Жастар, 3.
25.
Станция Коржынколь
Информационный стенд, улица имени Саккулак би, 16.
26.
Село Новомарковка
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Балабека Жахина села Новомарковка отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Якова Киселева, 20.
27.
Село Койтас
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция Ерейментауского района" при управлении ветеринарии Акмолинской области, улица Бейбитшилик, 11.
28.
Село Ажы
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ажы отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Зейн Шашкина, 6.
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Зейн Шашкина, 4.
29.
Село Бестогай
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бестогай отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Абая Кунанбаева, 93.
30.
Село Байсары
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Байсары отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Женис, 44.
31.
Село Кызылту
Информационный стенд, улица Болашак, 11.
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района

Ақпараттық стенд, Достық көшесі, 4/2.
13.
Жарық ауылы
Ақпараттық стенд, Ынтымақ көшесі, 3.
14.
Малтабар ауылы
Ақпараттық стенд, Бөгенбай батыр көшесі, 9/3.
15.
Торғай ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жәнібеков Құрмаш атындағы көшесі, 21.
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Торғай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сәкен Сейфуллин көшесі, 16.
16.
Балықты ауылы
Ақпараттық стенд, Орталық көшесі, 12.
17.
Жаңажол ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Жаңажол ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, 4.
18.
Қарағайлы ауылы
Ақпараттық стенд, Қарағайлы көшесі, 16.
19.
Ақмырза ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жастар көшесі, 20.
20.
Жолбасшы ауылы
Ақпараттық стенд, Жолбасшы көшесі, 13.
21.
Ақсуат ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Ақсуат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2.
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Бөгенбай батыр атындағы көшесі, 16/1.
22.
Бозтал ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бозтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Достық көшесі, 2.
23.
Өлеңті ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Өлеңті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд, Мәншүк Маметова көшесі, 1а.
24.
Өлеңті станциясы
Ақпараттық стенд, Жастар көшесі, 3.
25.
Қоржынкөл станциясы
Ақпараттық стенд, Саққұлақ би атындағы көшесі, 16.
26.
Новомарковка ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Новомарковка ауылының Балабек Жахин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Яков Киселев көшесі, 20.
27.
Қойтас ауылы
Ақмола облысы ветеринария басқармасының жанындағы "Ерейментау ауданының ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны ғимаратының жанындағы стенд, Бейбітшілік көшесі, 11.
28.
Ажы ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Ажы ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Зейн Шашкин көшесі, 6.
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Қойтас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Зейн Шашкин көшесі, 4.
29.
Бестоғай ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Бестоғай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Абай Құнанбаев көшесі, 93.
30.
Байсары ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Байсары ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жеңіс көшесі, 44.
31.
Қызылту ауылы
Ақпараттық стенд, Болашақ көшесі, 11.
Ерейментау ауданы әкімдігінің

от "01" июня 2020 года
№ а-6/166
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16.07.2021 № а-7/186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2020 жылғы "01" маусымдағы
№ а-6/166 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 16.07.2021 № а-7/186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.