О признании утратившим силу решение акима Жуалынского района от 12 ноября 2019 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Жуалынского района Жамбылской области от 10 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2020 года № 4520
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма директора Жамбылского филиала республиканского государственного предприятия "Казводхоз" К. Бедебаева за исх. № 18-17-25-28-02 от 9 января 2020 года аким Жуалынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жуалынского района от 12 ноября 2019 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4399, опубликовано 14 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жуалынского района Жамбылской области Асхат Базарбайулы Жабагы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ергебеков

"Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Жуалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 қарашадағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 4520 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл филиалының директоры Қ. Бедебаевтың 2020 жылдың 09 қаңтардағы № 18-17-25-28-02 шығыс хатына сәйкес Жуалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Жуалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 қарашадағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4399 тіркелген, 2019 жылғы 14 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімінің орынбасары Асхат Базарбайұлы Жабағыға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ергебеков