Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июня 2020 года № 5858. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 29 января 2021 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 29.01.2021 № 01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 4.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории села Актогай Актогайского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Актогайского района Кошантаева Кайрата Жакыпбайулы и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 02 июня 2020 года.
Аким Актогайского района С. Әбеуова

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 5858 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 29.01.2021 № 01 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 4 тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай ауылының аймағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақтоғай ауданы әкімінің орынбасары Қайрат Жақыпбайұлы Қошантаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 02 маусымнан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова