Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Мангистауской области от 19 октября 2020 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 октября 2020 года № 4322
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 185 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қазанда № 4322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Мангистауской области" на земельные участки общей площадью 594,3991 гектаров, расположенных в административных границах Каракиянского и Мунайлинских районов Мангистауской области для проектных и строительных работ 4 (четвертой) линии магистрального газопровода "Жанаозен – Актау" согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Жаңаөзен - Ақтау" магистральды газ құбырының 4 (төртінші) желісінің жобалық және құрылыс жұмыстары үшін Маңғыстау облысының Мұнайлы және Қарақия аудандарының әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы көлемі 594,3991 гектар жер учаскелеріне "Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Мангистауской области" (Дузмагамбетов Е.Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение к
постановлению акимата
Мангистауской области

2. "Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Д. Дүзмағамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы
әкімдігінің қаулысына

от 19 октября 2020 года № 185
Площади земельных участков на которые установливается публичный сервитут для проектных и строительных работ 4 (четвертой) линии магистрального газопровода "Жанаозен – Актау"
Местоположение земельного участка
Земли, установленные публичным сервитутом, гектар
Категория земель
1
Мунайлинский район
20,0017
Земли населенных пунктов
88,423
Земли сельскохозяйственного назначения
0,356
Земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
95,6447
Земли запаса
2
Каракиянский район
72,9442
Земли населенных пунктов
217,0448
Земли сельскохозяйственного назначения
0,5342
Земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
99,4505
Земли запаса
Итого
594,3991

2020 жылғы 19 қазаны № 185
қосымша
"Жаңаөзен - Ақтау" магистральды газ құбырының 4 (төртінші) желісінің жобалық және құрылыс жұмыстары үшін қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің көлемі
Жер учаскесінің орналасқан жері
Қауымдық сервитутпен белгіленген жерлер, гектар
Жер санаты
1
Мұнайлы ауданы
20,0017
Елді мекендердің жерлері
88,423
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер
0,356
Өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлер
95,6447
Босалқы жерлер
2
Қарақия ауданы
72,9442
Елді мекендердің жерлері
217,0448
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер
0,5342
Өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлер
99,4505
Босалқы жерлер
Барлығы
594,3991