О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 21 июля 2020 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 июля 2020 года № 9341
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Сотников
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
Приложение
к решению маслихата
от 21 июля 2020 года
№ 494
Перечень утративших силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
1. Решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 1 апреля 2016 года № 12 (опубликовано 23 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6321).
2. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 12 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 5 июля 2016 года № 52 (опубликовано 26 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6551).
3. Решение маслихата "О внесении дополнения в решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 12 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 20 декабря 2019 года № 428 (опубликовано 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8844).
4. Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 12 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 31 марта 2020 года № 466 (опубликовано 7 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9076).

Қостанай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 494 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 шілдеде № 9341 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сотников
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
Мәслихаттың
2020 жылғы 21 шілдедегі
№ 494 шешіміне
қосымша
Қостанай қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 шешімі (2016 жылғы 23 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6321 болып тіркелген).
2. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 шілдедегі № 52 шешімі (2016 жылғы 26 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6551 болып тіркелген).
3. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 428 шешімі (2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8844 болып тіркелген).
4. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 31 наурыздағы № 466 шешімі (2020 жылғы 7 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9076 болып тіркелген).