Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 26 ноября 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 ноября 2020 года № 9599. Утратило силу решением акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 20 апреля 2021 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 20.04.2021 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Карасуская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 01-21/334 от 26 октября 2020 года аким Карасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота:
1) село Карасу по следующим адресам: улица Автомобилистов, дом 6, квартира 2, улица Анищенко, дом 35, квартира 2, улица В-Комсомольская, строение 10, улица Дорожников, дом 4, квартира 1, улица Исакова А, дом 36, улица Калинина, дом 9, улица Калинина, дом 10, квартира 1, улица Комсомольская, дом 9, улица Мирная, дом 11, квартира 1, улица Набережная, дом 10, квартира 1, улица Набережная, дом 26, улица Привокзальная, дом 4, квартира 2, улица Пролетарская, дом 3, квартира 2, улица Пролетарская, дом 4, квартира 2, улица Рабочая, дом 9, квартира 2, улица Рабочая, дом 16, квартира 2, улица Рамазанова, дом 25, квартира 1, улица Рамазанова, дом 110, квартира 1, улица Химиков, дом 1, квартира 2;
2) село Восток по следующим адресам: улица Комсомольская, дом 11, квартира 1, улица Мира, дом 28, квартира 1, улица Набережная, дом 9, улица Новая, дом 4, квартира 2, улица Новая, дом 6, улица Новая, дом 13, улица Октябрьская, дом 8, квартира 1, улица Октябрьская, дом 10, квартира 1, улица Пушкина, дом 8, улица Пушкина, дом 10, улица Садовая, дом 26, улица Северная, дом 14, квартира 2, улица Северная, дом 16, квартира 2, улица Степная, дом 2, квартира 1, улица Степная, дом 9, улица Степная, дом 20.

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 14 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 9599 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 20.04.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 26 қазандағы № 01-21/334 ұсынысы негізінде Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты:
1) Қарасу ауылы мына мекенжайлар бойынша: Автомобилистов көшесі, 6 – үй, 2 - пәтер, Анищенко көшесі, 35 – үй, 2 - пәтер, В-Комсомольская көшесі, 10 - құрылыс, Дорожников көшесі, 4 – үй, 1 - пәтер, Исакова А көшесі, 36 - үй, Калинина көшесі, 9 - үй, Калинина көшесі, 10 – үй, 1 - пәтер, Комсомольская көшесі, 9 - үй, Мирная көшесі, 11 - үй, 1 - пәтер, Набережная көшесі, 10 – үй, 1 - пәтер, Набережная көшесі, 26 - үй, Привокзальная көшесі, 4 – үй, 2 - пәтер, Пролетарская көшесі, 3 - үй, 2 - пәтер, Пролетарская көшесі, 4 - үй, 2 - пәтер, Рабочая көшесі, 9 – үй, 2 - пәтер, Рабочая көшесі, 16 - үй, 2 - пәтер, Рамазанова көшесі, 25 – үй, 1 - пәтер, Рамазанова көшесі, 110 – үй, 1 - пәтер, Химиков көшесі, 1 - үй, 2 - пәтер;
2) Восток ауылы мына мекенжайлар бойынша: Комсомольская көшесі, 11 – пәтер, 1 - пәтер, Мира көшесі, 28 – үй, 1 - пәтер, Набережная көшесі, 9 - үй, Новая көшесі, 4 – үй, 2 - пәтер, Новая көшесі, 6 - үй, Новая көшесі, 13 - үй, Октябрьская көшесі, 8 - үй, 1 - пәтер, Октябрьская көшесі, 10 – үй, 1 - пәтер, Пушкина көшесі, 8 - үй, Пушкина көшесі, 10 - үй, Садовая көшесі, 26 - үй, Северная көшесі, 14 – үй, 2 - пәтер, Северная көшесі, 16 - үй, 2 - пәтер, Степная көшесі, 2 – үй, 1 - пәтер, Степная көшесі, 9 - үй, Степная көшесі, 20 - үй шектеу іс-шаралары белгіленсін.

2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Карасуское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского сельского округа С. Магзумов

2. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарасу аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотия ошағында ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық округінің әкімі С. Магзумов