О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 17 июня 2021 года № 214/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23115
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13353), следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании", с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 152 Земельного Кодекса Республики Казахстан, с пунктом 5 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О регистрации залога движимого имущества", с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", с пунктом 2 статьи 776 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с абзацем сто девяносто первым подпункта 1) пункта 16 Положения о Министерстве цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального страхования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения согласно приложению 2 к настоящему приказу;

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 214/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23115 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13353 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 152-бабының 3-тармағына, "Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 5-тармағына сәйкес, "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 776-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысына толықтыру енгізу туралы қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі туралы ереженің 16 тармағының 1) жүз тоқсан бірінші абзацына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрықпен бекітілген 1-қосымшаға сәйкес міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
2) осы бұйрықпен бекітілген 2-қосымшаға сәйкес әлеуметтік қамтамасыз ету және зейнетақы саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;

3) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере деятельности по ведению государственного земельного кадастра Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в рамках единого совокупного платежа согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 7 к настоящему приказу.";
приложение 1 к указанному приказу изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в приложении 2, утвержденного указанным приказом:
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Возврат агенту и (или) Государственной корпорации "Правительство для граждан" обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени из единого накопительного пенсионного фонда по его заявлению
1 платежное поручение
977,85
";
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
Предоставление информации о размерах пенсий и пособий
1 информация
103,11
";
дополнить строкой, порядковый номер 17, следующего содержания:
"
17
Возврат агенту обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени лиц, не имеющих индивидуального идентификационного номера и (или) договоров о пенсионном обеспечении, и (или) в реквизитах которых допущены ошибки
1 платежное поручение
141,86
";
в приложении 5, утвержденного указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих";
раздел 2 "Определение стоимости объектов налогообложения" исключить;

3) осы бұйрықпен бекітілген 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттік жер кадастрын жүргізу бойынша қызмет саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
4) осы бұйрықпен бекітілген 4-қосымшаға сәйкес міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымайтын мүлік кепілін тіркеу саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
5) осы бұйрықпен бекітілген 5-қосымшаға сәйкес ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
6) осы бұйрықпен бекітілген 6-қосымшаға сәйкес бірыңғай жиынтық төлем шеңберінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
7) осы бұйрықпен бекітілген 7-қосымшаға сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасы осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
көрсетілген бұйрықтың 2-қосымшасында:
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлдарды агентке және (немесе) "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясына оның өтініші бойынша қайтару
1 төлем тапсырмасы
977,85
";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
Зейнетақы мен жәрдемақы мөлшері туралы ақпарат беру
1 ақпарат
103,11
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-жолмен толықтырылсын:
"
17
Жеке сәйкестендіру нөмiрi және (немесе) зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттары жоқ және (немесе) деректемелерiнде қателер жiберiлген адамдардың мiндеттi зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлдарын агентке қайтару
1 төлем тапсырмасы
141,86
";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 5-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;";
"Салық салу объектілерінің құнын айқындау" деген 2-бөлім алып тасталсын;

дополнить приложениями 6 и 7 согласно приложениям 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Мусин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Агентства по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
от 17 июня 2021 года № 214/НҚ
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального страхования
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
2
3
4
1
Формирование макетов дел получателей социальных выплат из средств Государственного фонда социального страхования
1 макет

осы бұйрықтың 2 және 3-қосымшаларына сәйкес 6 және 7-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрі
Б. Мусин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 214/НҚ бұйрығына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
1-қосымша
Міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Р/с №
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражатынан әлеуметтік төлем алушылардың макеттерді қалыптастыру
1 макет

2117,91
2.
Перевод сумм социальных выплат из средств Государственного фонда социального страхования на счета получателей
1 выплата
246,60
3
Перевод социальных отчислений и (или) пени по ним от плательщиков в Государственный фонд социального страхования
1 платежное поручение
6,84
4
Обеспечение возвратов плательщикам излишне (ошибочно) уплаченных сумм социальных отчислений и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату социальных отчислений не позднее одного операционного дня, следующего за днем поступления средств фонда на счет Государственной корпорации "Правительство для граждан"
1 платежное поручение
1242,10
5
Предоставление информационных услуг физическим и юридическим лицам
1 информация
459,56
6
Предоставление информации о размерах социальных выплат
1 информация

2117,91
2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражатынан әлеуметтік төлем сомаларын алушылардың шоттарына аудару
1 төлем
246,60
3
Әлеуметтік аударымдарды және (немесе) олар бойынша өсімпұлды төлеушілерден Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына аудару
1 төлем тапсырмасы
6,84
4
Әлеуметтік аударымдардың артық (қате) төленген сомаларын және (немесе) әлеуметтік аударымдарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұлды төлеушілерге қордың қаражаты "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы шотына келіп түскен күннен кейінгі бір операциялық күннен кешіктірмей қайтаруды қамтамасыз ету
1 төлем тапсырмасы
1242,10
5
Жеке және заңды тұлғаларға ақпараттық қызмет көрсету
1 ақпарат
459,56
6
Әлеуметтік төлемдер мөлшері туралы ақпаратты ұсыну
1 ақпарат

181,92
7
Предоставление информации о количестве и средней сумме социальных выплат
1 информация
197,13
8
Подтверждение плательщикам о перечисленной сумме социальных отчислений
1 информация
219,89
9
Возврат плательщику сумм социальных отчислений, уплаченных за участника системы обязательного социального страхования, не имеющего индивидуального идентификационного номера и (или) в реквизитах которого допущены ошибки
1 платежное поручение
180,44
*Примечание: НДС - налог на добавленную стоимость.
Приложение 2 к приказу
Министра цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
от 17 июня 2021 года № 214/НҚ
Приложение 6 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в рамках единого совокупного платежа
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС*, тенге
1
Распределение и перечисление суммы единого совокупного платежа в Государственный фонд социального страхования, Фонд социального медицинского страхования, Единый накопительный пенсионный фонд и соответствующий бюджет по месту жительства плательщика
1 платежное поручение

181,92
7
Әлеуметтік төлемдер саны мен орташа сомасы туралы ақпаратты ұсыну
1 ақпарат
197,13
8
Аударылған міндетті әлеуметтік төлемдер сомасы туралы төлеушілерді растау
1 ақпарат
219,89
9
Жеке сәйкестендіру нөмірі жоқ және (немесе) деректемелерінде қателер жіберілген міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушы үшін төленген әлеуметтік аударымдардың сомаларын төлеушіге қайтару
1 төлем тапсырмасы
180,44
Ескертпе: ҚҚС – қосылған құн салығы
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 214/НҚ бұйрығына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының
инвистициялар және даму
министрінің
міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
6-қосымша
Бірыңғай жиынтық төлем шеңберінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Тауардың атауы (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің)
Өлшем бірлігі
ҚҚС*есебінсіз баға, теңге
1
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына, Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және төлеушінің тұрғылықты жері бойынша бюджетке бірыңғай жиынтық төлемнің сомасын бөлу және аудару
1 төлем тапсырмасы

53,7
2
Осуществление возврата ошибочно (излишне) уплаченных сумм единого совокупного платежа
1 платежное поручение
797,8
*Примечание: НДС - налог на добавленную стоимость.
Приложение 3 к приказу
Министра цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
от 17 июня 2021 года № 214/НҚ
Приложение 7 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального медицинского страхования
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
2
3
4
1
Обработка и перевод отчислений, взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов от плательщиков в Фонд социального медицинского страхования в течение трех банковских дней
1 платежное поручение

53,7
2
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен бірыңғай жиынтық төлемнің қате (артық) төленген сомаларын қайтаруды жүзеге асыру
1 төлем тапсырмасы
797,8
*Ескертпе: ҚҚС – қосылған құн салығы.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 214/НҚ Бұйрығына
3 қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
7-қосымша
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Р/с №
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1
Төлеушілерден Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына түсетін аударымдарды, жарналарды және (немесе) аударымдардың және (немесе) жарналардың уақтылы және (немесе) толық төленбегені үшін өсімпұлды банктік үш күн ішінде өңдеу және аудару
1 төлем тапсырмасы

22,30
2
Возврат излишне (ошибочно) зачисленных сумм отчислений, взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов плательщикам
1 платежное поручение
175,47
3
Перечисление плательщикам излишне (ошибочно) уплаченных сумм отчислений и (или) взносов в течение трех банковских дней со дня перевода этих средств из Фонда социального медицинского страхования на счет Государственной корпорации "Правительство для граждан"
1 платежное поручение
1220,41
*Примечание: НДС - налог на добавленную стоимость.

22,30
2.
Аударымдардың, жарналардың және (немесе) аударымдарды және (немесе) жарналарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұлдың артық (қате) есепке жатқызылған сомаларын уәкілетті орган айқындаған тәртіппен төлеушілерге қайтару
1 төлем тапсырмасы
175,47
3
Аударымдардың және (немесе) жарналардың артық (қате) төленген сомаларын осы қаражаттар Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорынан "Азаматтарған арналған үкімет" Мемлекеттік корпорацияның шотына аударылған күннен бастап банктік үш күн ішінде төлеушілерге аудару
1 төлем тапсырмасы
1220,41