О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 1 июня 2020 года № а-6/166 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ерейментауском районе"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16 июля 2021 года № а-7/186. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2021 года № 23579
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ерейментауском районе" от 1 июня 2020 года № а-6/166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7876) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Ерейментауской районной территориальной избирательной комиссией, места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе, согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Ерейментауского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ерейментауского района А.Альжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Ерейментауская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению
от 16 июля 2021 года
№ а-7/186
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "01" июня 2020 года
№ а-6/166
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Ерейментауском районе
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Город Ерейментау
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 113.
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 114.
Тумба для объявлений, улица Шокана Уалиханова, 39.
2.
Село имени Олжабай батыра
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Олжабай батыра отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица имени Шамшита Байтуарова, 15.
3.
Село Ынтымак
Информационный стенд, улица имени Рахимжана Кошкарбаева, 19.
4.
Село Алгабас
Информационный стенд, улица имени Шайкена Турсынбаева, 9.
5.
Село Куншалган
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица имени Иллиадора Поморцева, 8.
6.
Село Шакей
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Шакей отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Жанатурмыс, 36.
7.
Село Каратал
Информационный стенд, улица Тауелсиздик, 42.
8.
Село Селетинское
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Селетинское отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбырай Алтынсарина, 9.
9.
Село Еркиншилик
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Еркиншилик отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Сарыжайлау, 24.
Стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Еркетай" села Еркиншилик при отделе образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Юрия Гагарина, 34.
Информационный стенд, улица Меймана Макатаева, 9.
10.
Село Енбек
Информационный стенд, улица Шайхи Карибаева, 16.
11.
Село Тайбай
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тайбайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Сарыарка, 53.
12.
Село Ельтай

Ерейментау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № а-6/166 "Ерейментау ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № а-7/186 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 шілдеде № 23579 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің "Ерейментау ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2020 жылғы 1 маусымдағы № а-6/166 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7876 тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ерейментау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы алып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі А.Альжанов
"КЕЛIСIЛДI"
Ерейментау аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
2021 жылғы 16 шілдедегі
№ а-7/186 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "01" маусымдағы
№ а-6/166 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданында барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/р
Елді мекеннің атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Ерейментау қаласы
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 113.
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 114.
Хабарландыруға арналған бағана, Шоқан Уәлиханов көшесі, 39.
2.
Олжабай батыр атындағы ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Олжабай батыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Шәмшіт Байтуаров атындағы көшесі, 15.
3.
Ынтымақ ауылы
Ақпараттық стенд, Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі, 19.
4.
Алғабас ауылы
Ақпараттық стенд, Шәйкен Тұрсынбаев атындағы көшесі, 9.
5.
Күншалған ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Иллиадор Поморцев атындағы көшесі, 8.
6.
Шәкей ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Шакей ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жаңатұрмыс көшесі, 36.
7.
Қаратал ауылы
Ақпараттық стенд, Тәуелсіздік көшесі, 42.
8.
Сілеті ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Сілеті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 9.
9.
Еркіншілік ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сарыжайлау көшесі, 24.
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімінің Еркіншілік ауылының "Еркетай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд, Юрий Гагарин көшесі, 34.
Ақпараттық стенд, Мейман Мақатаев көшесі, 9.
10.
Еңбек ауылы
Ақпараттық стенд, Шайхы Кәрібаев көшесі, 16.
11.
Тайбай ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сарыарқа көшесі, 53.
12.
Елтай ауылы

Информационный стенд, улица Достык, 4/2.
13.
Село Жарык
Информационный стенд, улица Ынтымак, 3.
14.
Село Малтабар
Информационный стенд, улица Богенбай батыра, 9/3.
15.
Село Тургай
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица имени Жанибекова Курмаша, 21.
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Торгай отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Сакена Сейфуллина, 16.
16.
Село Балыкты
Информационный стенд, улица Орталык, 12.
17.
Село Жанажол
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жанажол отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Тауелсиздик, 4.
18.
Село Карагайлы
Информационный стенд, улица Карагайлы, 16.
19.
Село Акмырза
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Жастар, 20.
20.
Село Жолбасшы
Информационный стенд, улица Жолбасшы, 13.
21.
Село Аксуат
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Аксуат отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Ибрай Алтынсарина, 2.
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Аксуат" Ерейментауского района Акмолинской области, улица имени Богенбай батыра, 16/1.
22.
Село Бозтал
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Бозтал" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Достык, 2.
23.
Село Уленты
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Уленты отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Маншук Маметовой, 1а.
24.
Станция Уленты
Информационный стенд, улица Жастар, 3.
25.
Станция Коржынколь
Информационный стенд, улица имени Саккулак би, 16.
26.
Село Новомарковка
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Балабека Жахина села Новомарковка отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Якова Киселева, 20.
27.
Село Койтас
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция Ерейментауского района" при управлении ветеринарии Акмолинской области, улица Бейбитшилик, 11.
28.
Село Ажы
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ажы отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Зейн Шашкина, 6.
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Зейн Шашкина, 4.
29.
Село Бестогай
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бестогай отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Абая Кунанбаева, 93.
30.
Село Байсары
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Байсары отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области", улица Женис, 44.
31.
Село Кызылту
Информационный стенд, улица Болашак, 11.

Ақпараттық стенд, Достық көшесі, 4/2.
13.
Жарық ауылы
Ақпараттық стенд, Ынтымақ көшесі, 3.
14.
Малтабар ауылы
Ақпараттық стенд, Бөгенбай батыр көшесі, 9/3.
15.
Торғай ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жәнібеков Құрмаш атындағы көшесі, 21.
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Торғай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сәкен Сейфуллин көшесі, 16.
16.
Балықты ауылы
Ақпараттық стенд, Орталық көшесі, 12.
17.
Жаңажол ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Жаңажол ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, 4.
18.
Қарағайлы ауылы
Ақпараттық стенд, Қарағайлы көшесі, 16.
19.
Ақмырза ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жастар көшесі, 20.
20.
Жолбасшы ауылы
Ақпараттық стенд, Жолбасшы көшесі, 13.
21.
Ақсуат ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Ақсуат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2.
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Бөгенбай батыр атындағы көшесі, 16/1.
22.
Бозтал ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бозтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Достық көшесі, 2.
23.
Өлеңті ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Өлеңті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд, Мәншүк Маметова көшесі, 1а.
24.
Өлеңті станциясы
Ақпараттық стенд, Жастар көшесі, 3.
25.
Қоржынкөл станциясы
Ақпараттық стенд, Саққұлақ би атындағы көшесі, 16.
26.
Новомарковка ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Новомарковка ауылының Балабек Жахин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Яков Киселев көшесі, 20.
27.
Қойтас ауылы
Ақмола облысы ветеринария басқармасының жанындағы "Ерейментау ауданының ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны ғимаратының жанындағы стенд, Бейбітшілік көшесі, 11.
28.
Ажы ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Ажы ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Зейн Шашкин көшесі, 6.
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Қойтас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Зейн Шашкин көшесі, 4.
29.
Бестоғай ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Бестоғай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Абай Құнанбаев көшесі, 93.
30.
Байсары ауылы
"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім бөлімі Байсары ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жеңіс көшесі, 44.
31.
Қызылту ауылы
Ақпараттық стенд, Болашақ көшесі, 11.