Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 15 июля 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23558
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Целиноградского района от 12 июля 2021 года № 4 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории села Талапкер Целиноградского района.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Целиноградского района Агзамулы К.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Целиноградского района Агзамулы К.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2021 жылғы 15 шілдедегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23558 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Целиноград ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2021 жылғы 12 шілдедегі № 4 хаттамасының негізінде ШЕШТІМ:
1. Целиноград ауданының Талапкер ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Қ. Ағзамұлы тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Қ. Ағзамұлына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков