Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Талгар
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 20 октября 2021 года № 10-02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24989
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Талгарского района от 5 октября 2021 года, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Талгар.
2. Назначить руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Талгарского района Тореханова Б.А. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Талгарского района К. Абдыханов

Талғар қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 10-02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 1 қарашада № 24989 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Талғар ауданы төтенше жағдайдың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2021 жылғы 5 қазандағы хаттамасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Талғар қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Талғар ауданы әкімінің орынбасары Б. Ә. Төреханов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданының әкімі К. Абдыханов