О внесении изменения в решение акима Бейнеуского района от 27 декабря 2018 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 2 июля 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23285
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бейнеуского района "Об образовании избирательных участков" от 27 декабря 2018 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3772) следующее изменение:
приложение к указаному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акима Бейнеуского района
от 2 июля 2021 года
№ 6
Приложение
к решению акима Бейнеуского района
от 27 декабря 2018 года
№ 5
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Бейнеуского района
Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж" Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-80 улицы имени Б. Майлина, дома № 1-86А улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-80 улицы имени Т. Рыскулова, дома улиц имени Д. Нурпейисовой, имени Айназар ата, имени С. Датулы, имени Ш. Кудайбердиулы, имени М. Жумабаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 114
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Жумагали Калдыгараева" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: многоэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-64, дома № 65-92, дома улиц имени О. Кулбатырова, имени Е. Бокетбайулы, имени Ж. Байбозулы, имени Ыбрайым ахун Кулбайулы, имени И. Тиленбайулы, имени К. Ещанова, имени А. Жубанова, имени А. Молдагуловой, имени К. Толеуулы, имени Байкул кажы Каныбекулы, имени С. Сейфуллина, имени Барак батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 115
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Устюрт" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23285 болып тіркелді
ШЕШТIМ:
1. Бейнеу ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Бейнеу ауданының әкімі
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ 6 шешіміне
қосымша
Бейнеу ауданының әкімі
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 5 шешіміне
қосымша
Бейнеу ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының "Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б.Майлин атындағы көшесінің № 1-80 үйлері, Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 1-86А үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 1-80 үйлері, Д. Нұрпейісова атындағы, Айназар ата атындағы, С. Датұлы атындағы, Ш. Құдайбердіұлы атындағы, М. Жұмабаев атындағы көшелерінің үйлері.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұмағали Қалдығараев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 30-35, № 37, № 62-64 көпқабатты үйлері, № 65-92 үйлері, Ө. Құлбатыров атындағы, Е. Бөкетбайұлы атындағы, Ж. Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И. Тіленбайұлы атындағы, Қ. Ещанов атындағы, А. Жұбанов атындағы, Ә. Молдағұлова атындағы, Қ. Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С. Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелерінің үйлері.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Үстірт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома № 1-20 улицы имени А. Керейулы, дома № 1-26 улицы имени Ерменбет би, дома № 1-27 улицы имени Турманбет батыра, дома № 1-27 улицы имени Адила, дома № 1-29 улицы имени Тастемира, дома № 1-29 улицы имени Турсына, дома № 101-120 улицы имени Досата, дома улиц имени М. Ауезова, имени Атакозы батыра, имени С. Килыбайулы, имени А. Жанкелдина, имени И. Суйеубаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: многоэтажные дома № 38-41, дома улиц имени Косай ата, имени Т. Айбергенова, имени Ер Конай, имени Матжан би, имени Ер Шабай, имени Т. Алиева, имени А. Тилеуулы, имени Н. Онгалбаева, имени М. Бегенова, имени Н. Шыршыгулулы, имени Оразмухамед ахуна, имени Кыдырша ата, имени Рсалы батыра, имени Акбобек, имени К. Корабайулы, имени Ер Бегей, имени Б. Момышулы, имени Ер Кармыс, имени А. Байтурсынова, имени Е. Айшуакулы, имени Султан Бейбарыса, имени К. Боканулы, имени Торемурат батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области", республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 99116" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 118
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: многоэтажные дома № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61, дома улиц имени С. Акшабаева, имени Ж. Калдыгараева, имени Кашагана, дома 1 участка, дома №1-80, расположенные между улицами имени Султан Бейбарыса, имени Торемурат батыра, имени Косай ата и имени Т. Айбергенова села Бейнеу, дома в местности Коне Бейнеу.
Избирательный участок № 119
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 147-240 улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-100 улицы имени Досата, дома улиц имени Есекмерген батыра, имени Самалык батыра, имени Шолтамана, Достык, Ынтымак села Бейнеу.
Избирательный участок № 120
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының А. Керейұлы атындағы көшесінің № 1-20 үйлері, Ерменбет би атындағы көшесінің № 1-26 үйлері, Тұрманбет батыр атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 101-120 үйлері, М. Әуезов атындағы, Атақозы батыр атындағы, С. Қилыбайұлы атындағы, Ә. Жанкелдин атындағы, И. Сүйеубаев атындағы көшелерінің үйлері.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 38-41 көпқабатты үйлері, Қосай ата атындағы, Т. Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан би атындағы, Ер Шабай атындағы, Т. Әлиев атындағы, А. Тілеуұлы атындағы, Н. Оңғалбаев атындағы, М. Бегенов атындағы, Н. Шыршығұлұлы атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қ. Қорабайұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Б. Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, А. Байтұрсынов атындағы, Е. Айшуақұлы атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қ. Боқанұлы атындағы, Төремұрат батыр атындағы көшелерінің үйлері.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "99116 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61 көпқабатты үйлері, С. Ақшабаев атындағы, Ж. Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелерінің үйлері, 1 учаскесінің үйлері, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т. Айбергенов атындағы көшелерінің арасында орналасқан № 1-80 үйлер, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 147-240 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 1-100 үйлері, Есекмерген батыр атындағы, Самалық батыр атындағы, Шолтаман атындағы, Достық, Ынтымақ көшелерінің үйлері.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома № 81-240 улицы имени Б. Майлина, дома улиц имени Шогы батыра, имени Уейиса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, имени Каржаубая Жылкыбаева, Косаркан, Каракога, Уали, Сайкудык, Опорная, Шахан, Жезди, Аспантай села Бейнеу.
Избирательный участок № 121
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 56-130 улицы Улы Жибек жолы, дома № 56-130 улицы имени Мендикул батыра, дома № 28-135 улицы имени Адила, дома № 30-135 улицы имени Тастемира, дома улиц Тасастау, Колтабан, Жидели, имени Рак батыра, имени Аманжол шебер, имени Бердибая Сарбалаева, имени Суйинкара батыра, имени Аманбай ата, имени Ш. Шынгысова, имени А. Отеуова, Шиланды, Кайдак, Акшагыл, Матай, Серкебай села Бейнеу.
Избирательный участок № 122
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-127 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 улицы имени Асау батыра, дома № 1-57 улицы имени Калнияз акына, дома № 1-114 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 1-117 улицы имени Балуанияз батыра села Бейнеу.
Избирательный участок № 123
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеуский лицей" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауская области.
Граница: дома № 1-55 улицы Улы Жибек жолы, дома № 1-55 улицы имени Мендикул батыра, дома улиц имени Д. Тажиулы, имени Ж. Мынбаева, имени К. Сыдиыкова, имени И. Тайманова, имени М. Маметовой, имени А. Балова, имени М. Отемисулы, имени Т. Алниязулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 124
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 180-280 улицы имени Балуанияз батыра, дома № 180-280 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 180-280 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 180-280 улицы имени Асау батыра, дома улиц имени Абилхайыр хана, имени Абылай хана, Айракты, Алатау, Балхаш, имени Бопай ханума, Дагар, Есенказак, Жайык, Жайылган, Жетису, Карагайлы, Каспий, Куйкен, Кусшы, имени Лабак батыра, Манашы, Мугалжар, имени Мурын жырау, Нарынкол, Сарыарка, Теректи, имени Турыш ата, Улытау, имени Хасан хазирета, Шаршы, Шункилдек, имени Калмурата Сабырбаева, Шеркала, Желтау, Карабулак, Уланак села Бейнеу.
Избирательный участок № 125
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Опорный" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының Б. Майлин атындағы көшесінің № 81-240 үйлері, Шоғы батыр атындағы, Уейіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Қосарқан, Қарақоға, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Шахан, Жезді, Аспантай көшелерінің үйлері.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің №56-130 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 56-130 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Бердібай Сарбалаев атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш. Шыңғысов атындағы, А. Өтеуов атындағы, Шиланды, Қайдақ, Ақшағыл, Матай, Серкебай көшелерінің үйлері.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің № 1-57 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 1-114 үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 1-117 үйлері.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Д. Тәжіұлы атындағы, Ж. Мыңбаев атындағы, Қ. Сыдиықов атындағы, И. Тайманов атындағы, М. Мәметова атындағы, А. Балов атындағы, М. Өтемісұлы атындағы, Т. Әлниязұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Әбілхайыр хан атындағы, Абылай хан атындағы, Айрақты, Алатау, Балқаш, Бопай ханым атындағы, Дағар, Есенқазақ, Жайық, Жайылған, Жетісу, Қарағайлы, Каспий, Күйкен, Құсшы, Лабақ батыр атындағы, Манашы, Мұғалжар, Мұрын жырау атындағы, Нарынқол, Сарыарқа, Теректі, Тұрыш ата атындағы, Ұлытау, Хасан хазірет атындағы, Шаршы, Шүңкілдек, Қалмұрат Сабырбаев атындағы, Шерқала, Желтау, Қарабұлақ, Ұланақ көшелерінің үйлері.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Опорный жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: дома участков 2, 6 и 7 села Боранкул.
Избирательный участок № 126
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Каракум" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 3 и 5 села Боранкул.
Избирательный участок № 127
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Боранкул" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома участков 1 и 4 села Боранкул.
Избирательный участок № 128
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени М. Бегенова" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-128 села Акжигит.
Избирательный участок № 129
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Акжигит" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: двухэтажные дома № 1, № 2 железнодорожной станции Акжигит, дома № 129-242 села Акжигит.
Избирательный участок № 130
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Есет" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Есет.
Избирательный участок № 131
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-интернат "Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Сарга.
Избирательный участок № 132
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Турыш" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Турыш.
Избирательный участок № 133
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Сынгырлау" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Сынгырлау.
Избирательный участок № 134
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Сам.
Избирательный участок № 135
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад имени А. Махутова" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Толеп.
Избирательный участок № 136
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Ногайты.
Избирательный участок № 137
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Тажен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома села Тажен.
Избирательный участок № 138
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Жамбыла, имени Абая, имени Т. Токтарова, имени Ж. Аймауытова, имени Курмангазы, имени Саттигул села Бейнеу.
Избирательный участок № 139
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Боранқұл ауылының 2, 6 және 7 учаскелерінің үйлері.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарақұм жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 3 және 5 учаскелерінің үйлері.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Боранқұл жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боранқұл ауылының 1 және 4 учаскелерінің үйлері.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Бегенов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт ауылының № 1-128 үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақжігіт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжігіт теміржол стансасының № 1, № 2 екі қабатты үйлері, Ақжігіт ауылының № 129-242 үйлері.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Есет" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Есет ауылының үйлері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сарға ауылының үйлері.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұрыш" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұрыш ауылының үйлері.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сыңғырлау" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыңғырлау ауылының үйлері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сам ауылының үйлері.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә. Махутов атындағы "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төлеп ауылының үйлері.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ноғайты ауылының үйлері.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тәжен" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тәжен ауылының үйлері.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Т. Тоқтаров атындағы, Ж. Аймауытов атындағы, Құрманғазы атындағы, Сәттіғұл атындағы көшелерінің үйлері.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Граница: дома № 21-135 улицы имени А. Керейулы, дома № 27-135 улицы имени Ерменбет би, дома № 28-135 улицы имени Турманбет батыра, дома № 30-135 улицы имени Турсына, дома улиц Шагырлы, имени Т. Косжанулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 140
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 87-146 улицы имени К. Сатбаева, дома № 81-241 улицы имени Т. Рыскулова, дома № 128-179 улицы имени Асау батыра, дома № 58-120 улицы имени Калнияз акына, дома № 128-179 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 115-179 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 118-179 улицы имени Балуанияз батыра, дома улиц Белдеули, Бирлик, Билеули, имени Рзаевых, имени Сугир Бегендикулы села Бейнеу.

Шекарасы: Бейнеу ауылының А. Керейұлы атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Ерменбет би атындағы көшесінің № 27-135 үйлері, Тұрманбет батыр атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Шағырлы, Т. Қосжанұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 87-146 үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 81-241 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің № 58-120 үйлері, Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Қ Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 115-179 үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 118-179 үйлері, Белдеулі, Бірлік, Білеулі, Рзаевтар атындағы, Сүгір Бегендікұлы атындағы көшелерінің үйлері.