Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловске
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2021 года № 7229. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2023 года № 28
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо Казахстанской области от 18.09.2023 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и в связи со взрывом газа, аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. В связи со взрывом газа в жилом многоквартирном доме по улице Интернациональная, 21, города Петропавловска объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима города Петропавловска Хабибулина А. Е. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Руководителю аппарата акима города Петропавловска (К. Туреновой) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяются на правоотношения, возникшие с 21 февраля 2021 года.
Аким города Петропавловска Б. Жумабеков

Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 7229 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 18.09.2023 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 және 50-баптарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың біліктіліктерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес және газдың жарылуына байланысты Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласы Интернациональная көшесі, 21 мекенжайындағы көп пәтерлі тұрғын үйдегі газдың жарылуына байланысты жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Петропавл қаласы әкімінің орынбасары А. Е. Хабибулин техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою бойынша басшы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы (Қ. Төренова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 21 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Петропавл қаласының әкімі Б. Жумабеков